Honda NT1100 (2024)

Vlastník Eddie75
Vloženo 2.4.2024
Aktualizováno 2.4.2024

Velký splněný sen, moje první zcela nová motorka.

Motorka koupena od FIRMA:Auto Jarov (Praha 3-Žižkov)

Honda XL750 Transalp: O Transalpovi vych asi přemýšlel, kdybych jezdil výhradně v sóle.
Yamaha Tracer 9 / 900: Na můj vkus možná malinko velká, nějak mi prostě neseděla. A není to Honda.
Kawasaki Versys 1000: Příliš mohutná. A není to Honda.
Suzuki GSX-S1000GX: V době výběru snad ještě ani nebyla na světě. A není to Honda.

První dojmy - Je přesně taková, jakou ji potřebuju. Výkonu tak akorát, a hezky odspodu. Pohodlná, slušná ochrana před větrem, super na cestování ve dvou. Byla to volba na první dobrou, naštěstí jsme si padli do noty.

Motorku bych doporučil pro - V podstatě pro všechny. Hlavně samozřejmě pro ty, co rádi cestují, a to i ve dvou. Ale vodí se snadno, takže je úplně v pohodě i na denní dojíždění do práce. A srandy se s ní taky užije dost.

Doplňky na motorce - Zatím nic, ale co nejdřív přijdou nutnosti v podobě zadního blatníku a prodloužení předního blatníku. A taky asi padáky.

Dlouho jsem čekal na nástupce CBF. Když Honda vyjela s NT1100, vůbec jsem se nerozmýšlel. A zkušební jízda mě ve všem jen utvrdita. Prostě láska na první pohled.

Zatím se seznamujeme, zvykám si na dvouválec (naposledy jsem na dvouválci dělal autoškolu...), zajíždím a užívám si pohodlí pojízdného gauče. Motorka má hezký zvuk, výkonu pro mě tak akorát. Už se nemůžu dočkat, až ji pořádně otestuju někde v horách.

Clint
Clint napsal 09.04.24 v 18:59 10b.

Parádní stroj, také mám a spokojen moc. Červená a bílá jednoznačně nejlepší

Kama_0075
Kama_0075 napsal 04.04.24 v 18:20 10b.

Krásná... :-

Neeno
Neeno napsal 03.04.24 v 12:58 9b.

Konečně ji udělali v pěkné barvě, když vyjela,tak barvy děs. Tak ať slouží,ale to Honda bude vždycky

Pupi04
Pupi04 napsal 02.04.24 v 23:25 10b.

Skvělá
Tak vždy jen pro potěchu a kolama dolu

Johan82
Johan82 napsal 02.04.24 v 21:30 10b.

Moc pěkná Honda. A super barva