Honda CRF1100L Africa Twin Adventure Sports (2020)

Vlastník mechanikjirik
Vloženo 13.4.2020
Aktualizováno 24.10.2022

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 10 záznamů

Jarda
Jarda napsal 14.08.20 v 09:54 10b.

Diky za zkusenosti a tesim se na doplneni dalsich.

Dušan_Sihelský
Dušan_Sihelský napsal 17.05.20 v 02:04 10b.

Ahoj, ať Ti to jezdí . A dík za tip, lékárničku jsem nakonec pod sedlo dostal.

kosťej111
kosťej111 napsal 24.04.20 v 00:15 10b.

Dle data vložení jsem viděl v Krhové, jak skládali z auta tvoji motorku když ji přivezli.. Mám ji o chvilku déle než Ty a ty blastry se dají naklopit zpátky i po naklopení řidítek dopředu. Pomalu se začínají ladit doplňky a už se dá lecos objednat i na naše voňavky.. . Místo prodloužení blatníku se dá vepředu rám polepit průhlednou fólií a problém je vyřešen.. Mám nejeto 2300 km a spotřebu (reálnou dle dotankování a ujetých km) mám cca 5,4 l. Počítač ukazuje 5,8 l.. Někde jsem četl, že by měli dodělat i Android, i když já mám iphone a bohužel se mi ještě nepodařilo ani s ním spárovat ty dvě věci dohromady a zrcadlit si telefon na displayi motorky. Čekám na info ze servisu, až to sami nastudují... Je to bohužel horká novinka a ne úplně zažitá. Tak ať slouží a třeba se potkáme na servise v Krhové..

barracuda101
barracuda101 napsal 17.04.20 v 16:38

Mám stejnou. Se vším souhlas. Android prý zatím nebude. Zdá se mi, že zásuvka USB málo dobíjí, přes adaptér z druhé, cajk. Sedlo pocitově tvrdé. Reakce v některých režimech při brždění motorem by ch taky trochu SW poladil :) Jinak veliká spokojenost !!!

nemecekj
nemecekj napsal 15.04.20 v 12:36 8b.

mám 1000 a na začátku taky byla v klidu. A už "střílí"
A ty ovladače VLEVO jsou podsvícené ?

Lucasbiker
Lucasbiker napsal 14.04.20 v 17:23 10b.

Krásná! Jen by měl výrobce dotáhnout některé nepříjemné "drobnosti". Viz i tvůj popis-potvrzování hlášky na displeji musí být neskutečně otravné+dlouhé bootování při startu a taky ta sbírka různých tlačítek na levé rukojeti-určitě by to šlo vymyslet elegantněji a uživatelsky víc přívětivě-např. joystick? A absence podpory pro Android je nepochopitelná, ale to podle mě výrobce brzy dořeší aktualizací softwaru. Takže až na drobnosti, které se časem určitě podaří vylepšit je dokonalá Gratuluji k novému stroji a přeju spoustu pohodových a hlavně bezproblémových kilometrů !

31081
31081 napsal 14.04.20 v 08:13 10b.

bulldogbiker
bulldogbiker napsal 13.04.20 v 12:51 10b.

jo dobrý...

dragsterrr
dragsterrr napsal 13.04.20 v 12:11 10b.

fakt moc pekna
potvrdzovanie manualu pred kazdou jazdou, tak to je celkom slusna haluz
na zem dociahnes v pohode?

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 13.04.20 v 12:01 10b.