Kawasaki Z900 (2019)

Vlastník Ivitka
Vloženo 28.9.2019
Aktualizováno 28.9.2019

Ovladatelná, pohodlná, rychlá a hezká...

Motorka koupena od FIRMA:K2 moto (Braník) - Skvělý přístup na prodejně Kawasaki

Triumph Street Triple RS: Hodně jsem od ní očekávala, ale nakonec mi vůbec nesedla. Tvrdý podvozek, divoký motor a hodně foukalo. Posez \"na\" motorce a víc sportovní
KTM Duke 790: Nejvyšší sedlo ze všech testovaných. Původně jsem chtěla zase V2, ale je na mě moc cukavá a zblázněná. Navíc ne tak pohodlná na delší cesty
Honda CBR 650R: Měla jsem možnost odjet na ní 5kol ve Vysokém Mýtě. Byl to můj hlavní favorit, ale bohužel neměli předváděčku na vyzkoušení jízdy v běžném provozu a tak trochu i barvy špatný
Honda CBR 500R: Zkoušena také ve Vysokém Mýtě. Sedla mi skvěle, lehká a ovladatelná. Být jako první moto, neváhala bych. Ale prostě už slabá
Kawasaki Ninja 650: Seděla jsem jen na nové, nebyla předváděčka. Dost jsem na ní sázela, díky ní jsem sedla na Z
Ducati Monster 821: Druhá z V2, z kterých jsem vybírala. Čekala jsem od ní víc
Yamaha MT-07: Původně jsem byla rozhodnuta pro ní, lehká, ovladatelná.
Yamaha MT-09: Na delší cesty nepohodlná a lehce ucukaná

První dojmy - Původně jsem o ní vůbec nepřemýšlela. Chtěla jsem zkusit Ninju 650 kvůli váze, ale neměli předváděčku. Doporučili mi Z900, že by mi mohla sednout. Sedla mi hned na první dobrou. Naprosto mě překvapila svou ovladatelností a pohodlným posezem

Motorku bych doporučil pro - Ikdyž téměř litr, klidně rozumný začátečník

Doplňky na motorce - Větší plexi, držák SPZ, LED blinkry, padáky, vyhřívané rukojeti, kryt chladiče, krátké páčky

Hledala jsem lehkou, ovladatelnou a pohodlnou moto. Ikdyž je papírově o 9kg těžší než bylo SV, při manipulaci na místě a jízdě to není vůbec znát, působí mnohem lehčeji. Posez víc v motorce, nízké sedlo, takže se nemusela na mých 164cm snižovat a pohodlný posez. Zvládám na ní delší trasy bez jakýchkoliv problémů. Navíc s mými 48kg podvozek péruje, což u SV a některých testovaných motorkách byl problém. Motor má sametový chod, žádná ucukaná splašenina. Oproti SV má o skoro o 40kW vyšší výkon a s mojí váhou je skoro jedno, jaký je tam kvalt. Jak zatáhnu, tak to letí vpřed. Nemá žádné moderní elektronické asistenty, čistá radost z jízdy.

PetrRR
PetrRR napsal 30.01.20 v 20:29 10b.

Sluší

Jarda40
Jarda40 napsal 05.10.19 v 08:14 10b.

Pedl
Pedl napsal 03.10.19 v 21:35 10b.

To je mašina

Čadil
Čadil napsal 29.09.19 v 09:28 10b.

gratulace

Brukev
Brukev napsal 28.09.19 v 18:41 10b.

Hezky popsaný výběr ! Pekne barevně sladění to mas . Podle recenzí to nemůže být špatný Užívej