Honda CBR 125R (2010)

Aktualizováno 7.9.2018

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 21 záznamů

context
context napsal 27.05.14 v 08:05 10b.

pěkná honda , tyhle po faceliftu vypadají jako velké sestry, přeji hodně najetých km bez nehod a dlouhou sezonu

JokeJack
JokeJack napsal 29.04.13 v 22:18

Dávám za 10b. Dobrej příběh na počtení =)

TomasGSR
TomasGSR napsal 06.10.12 v 13:23

Zdravím, také jsem řešil, že se světlo mlží Nevyřešíš to nijak bohužel, vzal jsem silikon všude to osilikonoval, ale prostě nic ti nepomůže, bude se to mlžit pořád, poradím střídat dálkové s potkávacíma a světlo se ti mlžit nebude , jinak tobě i tvé přítelkyni spoustu štastných kilometrů 10b

Zuzi614
Zuzi614 napsal 22.07.11 v 13:04

Skvěle sepsané zkušenosti, parádně se to čte a motorka krásná :)Přeju další šťastné tisícovky :) 10b

aDBlue
aDBlue napsal 11.04.11 v 11:19

super výběr..!! fakt nádherná, ať to holkám spolu klape...

crasherx
crasherx napsal 17.10.10 v 02:18

Nemáš zač;) Já taky díky. Jinak to počasí teď budem potřebovat. Už je to s ním čím dál tím víc na hraně Tak ať stihnete projet ještě hodně nádrží

Btw tošku jsem se ti rozepsal s odpovědí na ten koment u mé Kačky

fleet.admiral
fleet.admiral napsal 13.10.10 v 08:09

Díky všem za pozitivní komenty! Zítra hondu dovezu z reklamace, přítelkyně včera úspěšně složila závěrečné zkoušky, tak už jen doufám, že se ještě vyčasí, oficiálně ji předám klíček a vyrazíme ve dvojko. Kdo se k nám bude chtít přidat, třeba příští sezonu, a jezdí na pohodu, rádi se svezeme společně!

Ještě jednou díky za kladné příspěvky a bodování všem! Akorát nechápu ty, kteří tu bez komentáře rozdávájí jedničky. Závist? No co, na silnici to nic neznamená, takže všem hodně pohody, radosti a kiláků v sedle a dobré počasí!

crasherx
crasherx napsal 11.10.10 v 23:08

CBRo je moje srdcovka, takže 10b je jasných
Jinak do začátku si myslím, že výběr nemohl být lepší. Sám jsem na ní víceméně taky začínal a byl to bomba stroj. Kdyby mě o něj loni nepřipravila jedna blbka za volantem v plechovce, tak na mím Mazlikovi jezdím snad až do teď
Takže přeji jen a jen mnoho štastných a bezproblémových km, pohodu v sedle a žádný nevrlý plechovkáře

PS: A taky hodně sluníčka, přece jenom na tom asfaltě ho potřebujute asi víc jak mi v terénu a na dráze

Hujda
Hujda napsal 07.10.10 v 11:52

10b

_BoB_
_BoB_ napsal 05.10.10 v 19:52

To musí být tak krásné si koupit "novou motorku. Chtěl bych ten zážitek někdy prožít Už jen ten pocit, že to je panna co čeká jen na tebe Škdoa, že vysoké obsahy jsou tak drahé
Krásnej stroj, tak ať "přítulka" si ho pořádně užije

spidy
spidy napsal 04.10.10 v 21:33

hezká neboj motorka by měla při položení chcípnout... to jsem vyčetl z knížky u ní, já sám naštěstí takový zkušnosti nemám. Prej je tam nějakej snímač náklonu a když to překročí určitou hranici, tak se přeruší přívod paliva...;)

Staber
Staber napsal 03.10.10 v 20:59

Palec měl bejt samozřejmě nahoru

Staber
Staber napsal 03.10.10 v 20:50

Tak koukím, že už si jí koupil Tak ať dělá jenom radost a jezdí bez poruch .. Jasnejch 10 yslim že na začátek je to dobrá volba

istonbike
istonbike napsal 03.10.10 v 19:50

Prostě nádherná je vidět že je to funglovka kombinace černo-bílá je decentní a přitom fantastická 10b a majitelce jen super chvíle v sedle

mufajs
mufajs napsal 03.10.10 v 19:45

heský cbr přeju štastných km davám 10b

Radiomen
Radiomen napsal 03.10.10 v 15:39

krásná CBR a dobrá recenze už jen ta práce tak ať slouží a krásné km s tímhle strojkem, máš to za 10 puntíků

WhiteS
WhiteS napsal 03.10.10 v 13:31

Krásná CBRka! Je tak úžasně nalešťená a vyvoněná, že je na ní úplně hřích sednou a vyjet . Za 10!!! Krása, Whites

Barney
Barney napsal 03.10.10 v 11:10

Ty nový CBRky jsou moc pěkný. Máš to za 10 bludišťáků!

LukasHRC
LukasHRC napsal 03.10.10 v 10:22

Vitaj v klube Honda CBR želám veľa šťastných kilometrov dávam 10 puntíkov za moto aj za popis

Vladik-Moto
Vladik-Moto napsal 03.10.10 v 10:10

Skvělá volba Moc pěkná recenze a hlavně motorka Jasných 10bodíků. Přeji spoustu najetých kilometrů bez nehod

Magic1603
Magic1603 napsal 03.10.10 v 10:09

Máš tam desítku už jen zaten spisovatelskej výkon