Honda CBR 125R (2010)

Aktualizováno 7.9.2018

Deník motorky
Nalezeno 20 záznamů

• Prodej

CBR prodána, respektive vyměněna za PCX 2017 na druhou stranu republiky mladé začínající motorkářce. Snad ji bude užívat více než my. Před prodejem ještě nová STK, samozřejmě bez závad. PCX ale nevyužijeme, takže taky za

Typ: Prodej
    Vloženo: 07.09.2018
    Uskutečněno: 06.09.2018
  • Nová baterie

Tak i na hondě vydržela baterka jen 3 roky. Jako náhradu jsem vybral vartu (Varta Powersports AGM), protože oproti originální yuase stojí třetinu. I tak je dražší než baterka do kawy.

Typ: Údržba
    Vloženo: 27.05.2014
    Uskutečněno: 26.05.2014
  • Honda je Honda

Původně jsem chtěl pro letošní první vyjížďku osedlat svou kawu, ale prostě po zimě nenastartovala - čerpadlo zavrnělo, ale baterka už nedala dost síly startéru. A tak jsem to zkusil s CeBRem od přítelkyně. Nastartovala

Vloženo: 21.07.2013
    Uskutečněno: 20.07.2013
  • Garančka

Když už jsem bral motorku do servisu kvůli montáži padáků, nechal jsem sice s polovičním nájezdem, ale zase po více jak roce a půl od koupě udělat i první garančku. S čerstvým olejem jsem cestou zpátky i o trochu více uh

Uskutečněno: 02.07.2012
  • Padáky a závažíčka RUTAN Performance

Padáky a závažíčka byla dnes namontována v autorizovaném servisu Honda, kde byl motocykl zakoupen. Montážní návod pro padáky jim RUTAN v předstihu poslal. Při konzultaci s mechanikem byl spokojen, jak byla sada vyhotoven

Uskutečněno: 02.07.2012
  • Padáky a závažíčka RUTAN Performance

Rutanovi se podařilo konečně vyvinout padáky i na malé CeBRo. Protože jsem je u něj poptával už rok, ozval se mi a já neváhal je pro přítelkyni objednat. Provedení je nejvyšší model Dragon. Montážní sadu jsme nakombinova

Typ: Koupě
    Uskutečněno: 25.06.2012
  • Příprava na sezónu

Nainstalována dobitá baterka, navoskováno. Nastartovala okamžitě, vše jak má být.

Vloženo: 25.03.2012
    Uskutečněno: 25.03.2012
  • S větrem o závod

Měsíc jsem na projížďku neměl prostor, a tak jsem včera chytil příležitost slunečného dne s vyhlídkou, že se počasí má další dny kazit a času zase ubývat. Jelikož Limetka čeká na padáky od Rutana, nechtěl jsem riskovat a

Vloženo: 29.06.2011
    Uskutečněno: 28.06.2011
  • Světelná story, díl pátý

Po třech týdnech kombinace nepřízně počasí a zmatků v servisu s tím, zda je nebo není nutné pro reklamaci světlo objednat, nadešel den D s termínem T, kdy jsem měl CBR přistavit k výměně světlometu. Den D byl dnes, Termí

Typ: Oprava
    Vloženo: 01.04.2011
    Uskutečněno: 01.04.2011
  • Demontáž baterie

Dnes jsem konečně vytáhnul baterku, aby netrpěla v garáži připojená v motorce. Proměřeno klidové napětí, hodnota 12,58 V je OK (nabíjet se baterka má, pokud napětí klesne pod 12,4 V).

Vloženo: 15.01.2011
    Uskutečněno: 15.01.2011
  • Světelná story, díl čtvrtý

Ráno jsem telefonoval do servisu a nahlásil opakující se závadu. Přislíbena výměna světla, řešit ji budeme až na jaře. Pokud ještě honda letos vyjede, budu muset vzít pořádný foťák a pořídit pár snímků, jak se světlo mlž

Vloženo: 20.10.2010
    Uskutečněno: 20.10.2010
  • Světelná story, díl třetí

Počasí se umoudřilo a motorku bylo konečně možné vyzvednout ze servisu. Přítelkyně si navíc vyzvedla řidičák, a tak se dalo spojit obojí a vyrazit pro hondu v jedné stopě a vrátit se každý sólo na svém stroji. Partnerka

Vloženo: 20.10.2010
    Uskutečněno: 19.10.2010
  • Světelná story, díl druhý

Hondu jsem dneska konečně zavezl k reklamaci, světlo se pořád mlží a po včerejší projížďce mohu konstatovat, že stále stejně. Podle technika je pravděpodobné, že se při mytí před předáním motorky dovnitř dostala voda, kt

Vloženo: 11.10.2010
    Uskutečněno: 11.10.2010
  • Hlučínsko

Přítelkyni čekají v úterý zkoušky, a tak jsme měli dnes v plánu obhlédnout Hlučín a okolí, aby věděla, na co se může těšit. Jelikož jsem nesehnal ve čtvrtek odvoz ze Zelinkovic, zůstala na víkend honda doma a do servisu

Vloženo: 10.10.2010
    Uskutečněno: 10.10.2010
  • Světelná story, díl první

Po incidentu se zadní lampou votuněnou vraty jsem pokračoval ve svém původním plánu a vyrazil pro přítelkyni. Naštěstí to narozdíl ode mě brala s klidem. Do Zelinkovic jsme dorazili za slabou půlhodinku. Při udržování 7

Vloženo: 07.10.2010
    Uskutečněno: 06.10.2010
  • Za blbost se platí... Světlem!

Chtěl jsem vyřešit to mlžící se světlo, tak jsem z práce pospíchal do garáže pro motorku, abych stihnul po jízdách naložit přítelkyni, že se projedeme do Zelinkovic spolu. Nestíhal jsem, tak jsem nastartoval v garáži, že

Typ: Havárie
    Vloženo: 07.10.2010
    Uskutečněno: 06.10.2010
  • Značka

Jelikož je přítelkyně pořád v práci a nemá šanci cokoliv vyřídit a já zase nesnáším jakékoliv prostoje, vydal jsem se dneska do Zelinkovic pro velký techničák, který konečně dorazil z Prahy. Obratem zpátky do Ostravy na

Vloženo: 04.10.2010
    Uskutečněno: 04.10.2010
  • Voskování

Přítelkyně říká, že "jistota je kulomet". Pro jistotu svou jsem si ale vzal hondu do parády a hned ji navoskoval, aspoň pro ten psychologický efekt "co kdyby". Docela by mě zajímalo, proč není spodní část kapotáže lakova

Vloženo: 04.10.2010
    Uskutečněno: 03.10.2010
  • Okolo komína

Bylo jasné, že pohled nestačí, a taky jsem věděl, že bez papírů na motorku přítelkyně sama nesedne. Chtěl jsem jí dopřát při cestě z obchodu aspoň krátký pohled na jejího plechovo-plastového mazlíka. V garáži přitom "bez

Vloženo: 03.10.2010
    Uskutečněno: 02.10.2010
  • Jsme komplet

Pátek 1. října byl ten slavný den, kdy jsem se s přítelkyní vypravil do Zelinkovic k dealerovi pro malé černé žihadlo. Tedy, Kočičku, jak budeme prý hondě říkat. Nechal jsem ji dovybavit originál tankpadem Honda Wing a s

Typ: Koupě
    Vloženo: 03.10.2010