Triumph Speed Triple (2007)

Vlastník p.a.t.r.i.k.7
Vloženo 21.1.2012
Aktualizováno 28.4.2015

Deník motorky
Nalezeno 25 záznamů

• jednoduché videjko z vítání jara

jak jsem přivítal první jarní den :)

Vloženo: 23.03.2015
    Uskutečněno: 23.03.2015
  • Gripy

myslím,že už byly potřeba :D

Vloženo: 05.11.2014
    Uskutečněno: 05.11.2014
  • Zrcátka na konce řídítek

Dnes posledních 100 km v roce 2013 a prvních 100 km s novými zrcátky :-)

Vloženo: 30.12.2013
    Uskutečněno: 30.12.2013
  • trocha toho topoření

už se nedá blbnout v zatáčkách,tak přišel čas na trénink wheelie :-) http://www.youtube.com/watch?v=jdvWMNvJSlY&feature=youtu.be

Vloženo: 07.11.2013
    Uskutečněno: 07.11.2013
  • Alpy-Rakousko

Slovo dalo slovo a ve středu po práci jsme vyrazili směr Rakouské alpy.Ze středy na čtvrtek jsme přespali na Lipně.Plán na čtrvtek byl jasný.Nějaký kemp poblíž Zell am see se zastávkou na Hitlerově orlím hnízdě.Počasí ná

Typ: Dovolená
    Vloženo: 03.09.2013
    Uskutečněno: 24.07.2013
  • Sprinty na motosrazu Roxor-Jeseník

čas 11,5s...6 místo z 10 v kubatuře nad 1000ccm...příště to bude lepší :-)

Vloženo: 24.06.2013
    Uskutečněno: 15.06.2013
  • měření výkonu+nová mapa

Tak jsem si řekl,že když už tam mám ten laďák,že si pro zajímavost nechám motorku odbrzdit a eventuelně nahrát novou mapu.Podle grafu se to celkem povedlo a nárust 6 koní a 3,5 Nm na krouťáku jsem nečekal.Otázka je-pozn

Vloženo: 22.05.2013
    Uskutečněno: 22.05.2013
  • první letošní jízda

Tak počasí vyšlo,silnice suchy,tak jsem hned vyrazil.Žádná divočina,ale na zahnání absťáku to stačilo.Krásných 80 km :-DD .Jinak poznatek k laďáku-jel jsem s vložkou a i tak to má pěknej zvuk,tak uvidím,jaké to bude za j

Vloženo: 28.02.2013
    Uskutečněno: 28.02.2013
  • příprava na sezónu

Počasí vypadalo slibně,tak jsem se vrhl na servis,kdyby náhodou :-DD .Vyměnil jsem olej s filtrem,chladící i brzdovou kapalinu a vyčistil vzduchový filtr.Teď je speed připravenej a snad bude sezóna bez problémů a co nejd

Typ: Údržba
    Vloženo: 28.02.2013
    Uskutečněno: 27.02.2013
  • Montáž Mivv X-cone

http://www.youtube.com/watch?v=Tv2Oi7ueSb8&feature=youtu.be Celou sezónu jsem špekuloval,jestli dát jen jeden lauf,nebo nechat dva laďáky od Triumphu.Obě varianty se mi líbí tak nastejno,takže šlo hlavně o zvuk a vyhrála

Vloženo: 21.01.2013
    Uskutečněno: 21.01.2013
  • Přes Polsko

Museli jsme využít toho super počasí a udělali jsme si pěknou vyjížďku do Polska mrknout na jezera u Otmuchówa (tak nějak).První jezero stejně jako loni vypuštěné,ve druhém ale voda byla.Nebyla zrovna nejčistší,ale koupa

Vloženo: 07.10.2012
    Uskutečněno: 06.10.2012
  • Chorvatsko,ostrov Pag,Stará Novalja

V termínu 13.-22.9. počet motorek-4(8 lidí) najeto 2230 km průměrná spotřeba dle budíků 5,5 litrů(druhá nejlepší ze skupiny B-) ) Cesta tam proběhla skoro celá v dešti.Nepromoky posloužili super,ale i tak se jelo

Typ: Dovolená
    Vloženo: 26.09.2012
    Uskutečněno: 13.09.2012
  • servis při 40 000km

Za nedlouho vyrážíme směr Chorvatsko,tak jsem navštívil Triumph v olomouci ještě teď,aby bylo vše v cajku.Proběhlo seřízení ventilů a výměna svíček.Staré byly pěkně zrezlé,nějak tam zachcalo.Taky jsem poprosil pana Ševčí

Vloženo: 07.09.2012
    Uskutečněno: 07.09.2012
  • káry Bouzov,koupání Nová Ves

V sobotu super počasí.Zajeli jsme se vyblbnout na káry na Bouzově a potom se zchladili na Nové Vsi.

Vloženo: 19.08.2012
    Uskutečněno: 18.08.2012
  • Motokuňka 2012

Super jako loni.Dirty blondes a Krucipusk nezklamali :-DD .Počasí vyšlo a v sobotu koupačka v Hradcu (y)

Vloženo: 12.08.2012
    Uskutečněno: 12.08.2012
  • plexi Givi

V září se chystáme do Chorvatska a jelikož nás čekají přesuny také po dálnici,tak jsem zkusil namontovat vyšší plexi,co jsem dostal při koupi,jestli má vůbec nějaký účinek.S klasickým štítkem,když jsem jel po dálnici(sna

Vloženo: 08.08.2012
    Uskutečněno: 08.08.2012
  • Motonálet Nikolčice-2012

V Nikolčicích jsme byli poprvé a určitě nás to nezklamalo.Super areál,super kapely,nebyli tam žádní poláci,takže to bylo taky super :-DD .Příští rok bude Motonálet určitě v seznamu (y).A teď už nás asi čeká jen Kuňka...

Vloženo: 07.08.2012
    Uskutečněno: 03.08.2012
  • Lipno/Národní park Bayrischer wald

6.-8.července,najeto 800km,průměrná spotřeba 5,6 litru.3 motorky,5 lidí :-) Z inspirace tady na motorkářích jsem navrhl tento výlet a za 14 dní se vyrazilo.V pátek dopoledne jsme vyrazili směr Lipno,kemp na terasách(pro

Vloženo: 10.07.2012
    Uskutečněno: 06.07.2012
  • Motošok Zborov

Stejně jako loni jsme vyrazili do Zborova a opět bylo super,dobry jídlo,dobry pivo,super lidi i atmosféra a lidovy ceny.V pátek byla trochu víc zima,ale v sobotu se vyčasilo.Na speeda se vlezlo vše co bylo potřeba a ješt

Vloženo: 03.06.2012
    Uskutečněno: 03.06.2012
  • Servis v Angel Racing Olomouc

Tak jsem svěřil stroj odborníkům.Co se dělalo:gufera+olej do předních vidlic,seřízení vstřikování,aktualizace palivové mapy,výměna expanzní nádobky na chladící kapalinu,která byla zespod cvaklá(nebyl jsem první s tímto p

Vloženo: 26.05.2012
    Uskutečněno: 26.05.2012
  • speed s kufrem

Tak mi konečně po dlouhé době došla plotna pod kufr(z nolan-shopu už nikdy víc...).Jelikož teď nemůžu z technických důvodu jezdit,tak jsem se zabavil aspoň takto.Nosič i kufr už jsem měl,tak jsem jen přidělal plotnu a hn

Vloženo: 02.05.2012
    Uskutečněno: 02.05.2012
  • pokus o umění

trocha soutěžení ještě nikoho nezabila :-)

Vloženo: 30.03.2012
    Uskutečněno: 30.03.2012
  • Padáky od RUTANA + tankpad

Tak jsem nafotil,jak speed vypadá s padákama.Myslím,že se povedly.S Rutanem super domluva.Montáž byla rychlá,nikde žádná záludnost,návod byl v pohodě.Co mě ale naštvalo je tankpad,nepřilnul tak,jak by měl a vypadá to na

Vloženo: 18.03.2012
    Uskutečněno: 18.03.2012
  • První delší vyjížďka

Tak...dnes už jsem se nemohl v práci dočkat konce.Hned po fajrontu skočit do hader,zapojit baterku a hurá.Dal jsem si kratší vyjížďku(60km),tak už můžu říct trochu víc.Silnice jsou ještě studené,místy mokré,tak žádná div

Vloženo: 29.02.2012
    Uskutečněno: 29.02.2012
  • Prvních pár km

Počasí konečně dovolilo najet prvních pár kilometrů.Jede to jako prase,brzdí to jako sviňa a ty tři prasátka chrochtající z těch dvou chlívků jsou prostě super.Jo a v těch zrcátkách fakt nic nevidím,ale jsou cool :-).Z

Vloženo: 25.01.2012
    Uskutečněno: 25.01.2012