Honda XL 125V Varadero (2002)

Vlastník Luky18
Vloženo 9.4.2010
Aktualizováno 18.7.2012

Deník motorky
Nalezeno 15 záznamů

• Loučení

Tak dnes přijel můj nástupce na místo sedla Varanova hrbu a odvezl si ho v dodávce štasten domů..Nechť Drobek slouží bezproblémově a dělá radost novému majiteli :)

Typ: Prodej
    Vloženo: 18.02.2012
    Uskutečněno: 18.02.2012
    Tachometr: 20873km
  • Chystání k prodeji-slzy ukončující příběh

Dvě sezony za námi,mě i drobkovi se začínají prokazovat společné slzy,slzy rozchodu.Po dvou sezonách zažitých spolu přichází ten náhlý okamžik,přechází se na silnější koráb.Abych trochu zmírnil bolest Drobkovi,udělal jse

Typ: Prodej
    Vloženo: 19.11.2011
    Uskutečněno: 19.11.2011
    Tachometr: 20862km
  • Ani 12.listopadu se nekončí :)

S kamarádem nás svrběli ruce a tak jsme si řekli,že se pojedeme projet.Jelo se fajnově,provoz minimálně,za celou dobu potkáni pouze dva kolegové motorkáři :).Lidi v plechovkách udiveně koukali a vesele mávali :)

Vloženo: 12.11.2011
    Uskutečněno: 12.11.2011
  • Poslední ohřátí gum 2011

Je neděle a já prohlížím fotky zachycené s Drobkem v tomto roce 2011.Jak se tak ohlížím za sezonou a vzpomínám tak ejhle,puňta žlutej se nějak probudil a na chvíly bylo hezký počasí.Tak alou do garáže,nabýt Drobkovi srdí

Vloženo: 30.10.2011
    Uskutečněno: 30.10.2011
    Tachometr: 20478km
  • A jsme konečně pohromadě na novou sezonu :)

Schyluje se konec ledna a Drobek už je v kompletním stavu :) .Práce na něm bylo až až a doufám ,že mi to v nadcházející sezoně vynahradí :) .Dokončení se bohužel zdrželo o týden,jelikož pánům z doručovací služby GLS trva

Vloženo: 31.01.2011
    Uskutečněno: 31.01.2011
  • Údržba dutiny ústní :)

Aby Drobek nenaříkal,že o něj není řádně staráno,tak jsem udělal radost jak jemu tak i sobě :),bohužel peněženka ovšem nebyla moc nadšená :D .Včera proběhl výplach motoru (zelená pixla-engine flush).S motorem to dokáže

Vloženo: 22.01.2011
    Uskutečněno: 22.01.2011
  • S chutí do toho a půl je hotovo :)

je tomu již skoro dva měsíce co Drobek přespává u kamaráda Davida,kam jezdím do dílny na Drobka pracovat.Po tuto dobuse na Drobovi docela postoupilo .Přišly slibované proužky na ráfky,očekvál jsem lepší výsledek,ale dík

Typ: Oprava
    Vloženo: 08.01.2011
    Uskutečněno: 08.01.2011
  • Prohlídka pacienta

Tak jsem měl předevčírem ujednané,že s kamarádem pojedeme dnes na takovou rozlučkovou jízdu se sezonou,nakonec jsem se dneška ani nedočkal.Po přojetí ke kamarádovi mi praskla žárovka.Tak jsem ji pěkně vyndali a vrácení z

Typ: Oprava
    Vloženo: 13.11.2010
    Uskutečněno: 13.11.2010
  • Ještě nějaké fotky z čumendy :)

Ještě jsem tu našel nějaké pěkné fotky co se nám povedlo zachytit při té naší čumendě :)

Vloženo: 29.07.2010
    Uskutečněno: 15.07.2010
  • Jen tak na čumedu s fotákem :)

Takže jsme si s klukama řekli,že si vyjedeme po okolí,koukneme po nějkých těch památkách a uděláme fajnový výlet.Počasí pěkný sluníčkový,takže jízda byla parádní.Jeli jsme směr Libochovice a zastavili jsme se v obci Žabo

Vloženo: 29.07.2010
    Uskutečněno: 15.07.2010
  • Výlet Jičín-aneb štěstí se může převléct v neštěstí :)

Tak jsme si s kamarádama řekli,že si uděláme takovou cestovní dovču a vyrazíme si na tři dny pod stan do Jičína,kde jsme měli domluvené místo u kamarádova mistra,který měl v Žereticíxh prý mlýn.Byli jsme na pátek domluve

Typ: Dovolená
    Vloženo: 22.07.2010
    Uskutečněno: 09.07.2010
  • Výlet Terezín-Roudnice-Mělník

Tak jsme si řekli s kamarádem Davidem,že si uděláme zase nějaký ten pěkný výlet.Řekli jsme si,že by jsme se mohli jet podívat do Terezína a okouknout pevnost,nakonec ale jsme se jen kochali z venku a udělali si aspon fot

Vloženo: 30.05.2010
    Uskutečněno: 29.05.2010
  • Jízda na Říp 2010

Nastal měsíc květen a tím i sraz Jízda na Říp,tentokrát již 9.ročník a myslím že i velice vydařený.Sešli jsme se v hojném počtu a myslím že to byl krásně strávený den

Typ: Sraz
    Vloženo: 08.05.2010
    Uskutečněno: 08.05.2010
  • Výlet ve dvou

Tak jsme se dohodli s kamarádem Davidem,že si uděláme takový výlet ve dvouch po okolí.Jarpice-Velary-Slaný-Šlapanice.Fotek je požehnaně,ale všechny se sem nevejdou,tak jsem vybral jen ty nejpovedenější :)

Vloženo: 24.04.2010
    Uskutečněno: 24.04.2010
  • Ranní vyjíždka :)

Krásné ráno,devátá hodina a hřejivé sluníčko,uplné pokušení vzít za řídítka a jet na projíždku.Tak jsem si řekl,že svou milovanou pojedeme kochat se slunečními paprsky a řekli jsme si,že si odbočíme k lesíku na polní ces

Vloženo: 24.04.2010
    Uskutečněno: 24.04.2010