Honda XL 125V Varadero (2002)

Vlastník Luky18
Vloženo 9.4.2010
Aktualizováno 18.7.2012

Vloženo: 13.11.2010, Uskutečněno: 13.11.2010, Stav tachometru: 15528 km, Zhlédnuto: 5x

Tak jsem měl předevčírem ujednané,že s kamarádem pojedeme dnes na takovou rozlučkovou jízdu se sezonou,nakonec jsem se dneška ani nedočkal.Po přojetí ke kamarádovi mi praskla žárovka.Tak jsem ji pěkně vyndali a vrácení zpět jsme zjistili,že moto přestalo dávat celkově elektriku.Tak jsme Drobka rozebrali a začali hledat příčinu.Dnešním dnem jsme provolali juchůů,závadu jsme našli,idkyž docela nás to naštvalo,za příčinu to měl špatný kontakt jednoho kabýlku ke kterému navíc byl dobrý příštup,takže jsme moto odstrojovali zbytečně..Ale když už je Varan odstrojen,tak jsem si řekl,že nastane kompletní údržba,natření dílů,přidání pár vychytávek,vyměnit vzduchový filtr,olej,a prostě na motu přes zimu pěkně zapracovat a udělat dle mých představ a aby pak byl varouš přípraven pro nového majitele .Na fotkách je ještě docela v obstojném stavu,v nynější podobě je ale více měné v krabicích a skoro každičký díl projde našimi rukami a řádnou péčí :).No co,zima je dlouhá a člověk se přece nemá nudit :)

• Loučení

Tak dnes přijel můj nástupce na místo sedla Varanova hrbu a odvezl si ho v dodávce štasten domů..Nechť Drobek slouží bezproblémově a dělá radost novému majiteli :)

Typ: Prodej
    Vloženo: 18.02.2012
    Uskutečněno: 18.02.2012
    Tachometr: 20873km
  • Chystání k prodeji-slzy ukončující příběh

Dvě sezony za námi,mě i drobkovi se začínají prokazovat společné slzy,slzy rozchodu.Po dvou sezonách zažitých spolu přichází ten náhlý okamžik,přechází se na silnější koráb.Abych trochu zmírnil bolest Drobkovi,udělal jse

Typ: Prodej
    Vloženo: 19.11.2011
    Uskutečněno: 19.11.2011
    Tachometr: 20862km
  • Ani 12.listopadu se nekončí :)

S kamarádem nás svrběli ruce a tak jsme si řekli,že se pojedeme projet.Jelo se fajnově,provoz minimálně,za celou dobu potkáni pouze dva kolegové motorkáři :).Lidi v plechovkách udiveně koukali a vesele mávali :)

Vloženo: 12.11.2011
    Uskutečněno: 12.11.2011