KTM 890 Adventure R (2021)

Vlastník Razol
Vloženo 11.6.2021
Aktualizováno 31.8.2021

Vysněný stroj.Universal motocykl do vetšiny terénu.Nemusím už jen řešit silnice ale přijet do cíle jakkoliv.

Motorka koupena od FIRMA:KTM AUTONOVA BRNO (Brno-Brno Město

První dojmy - Vysoká ale s mou výškou nemám problém.Zatím zajížním ale už ted tahá parádně.Zpracovaní super.Po 20km mi úplne sedla,ovladaní super. Přístrojovka přehledná a ovladání přístrojovky sedne do ruky - rychlé jednoduché.

Motorku bych doporučil pro - Kdo chce cestovat,jezdit na ruzném povrchu a mít jistotu ze podvozek to zvládne

Doplňky na motorce - Dokoupen jen Rally mod zbytek doplnku dokoupim postupne.
30.8.2021 dokoupeno rozšířeni plochy bočního stojánku,krytka zasobníku brzdové kapaliny ,přední plexi kryt hlavního světlometu,folie na display

Jelikoz jsem najel jen 80km cestou od prodejce domu tak toho moc nemám.Ale tech 80 km dost prekvapilo a těším se na další výjezd.

Tak neděle děti rozdány a jdu to testnout po okolí.Naježděno cca 170 km i s nechtěnou enduro vložkou-( špatně sem zahnul ). Dnes dost foukalo a tím myslím fakt pořádně-ochrana před větrem je dobrá ja si nějak relativně nestežuji na BMW S1000R foukalo i když vlastně žádný vítr nebyl ,tak nemůžu nějak těžce kritizovat ja si polepšil s KTM. Jízdní vlastnosti jsou pecka-samo to jde do náklonu-nemusím to přemlouvat.Posed dost vysoko takže mám výhled na dopravu předemnou.A ten motor ted točím jen 6000rpm max. zajíždím a i ted to tahá jako hovado.Z toho motoru sem uplně vysmátý a čekám co bude po zajetí ? . Dnes měla vyjiždka jen jednu malou chybu. Ja debil sem si narval intercom do enduro helmy ,kterou mam úplně dost těsnou i bez fičur.Takže celou dobu mi reproduktory drtily hlavu v přilbě a každých 30 km jsem zastavoval a zkoušel to nějak naštelovat ale proste nelze a už jsem to vyhazel jinak paradní den ?

30.8.2021
Dnes přišel nečekaně rychle balík z číny(klasika).
Objednával sem plexi kryt hlavního světlometu cena cca 500kč.

Kryt mě překvapil kvalitou plexi je krásně čiré uvidíme co materiál udělá časem.Rozhodoval sem se mezi mřížkou na hlavní světlomet a plexi nakonec sem si nedokázal představit jak budu hmyz za mřížkou čistit tak jsem vzal plexi.Aspoň to i více ochrání po celé ploše.Dále sem včera lepil folii na display.Ještě že jsem objednal 2 kusy cena jednoho byla 50 kč.Nalepit se povedlo až na podruhé.Nainstalováno bylo i rozšíření stojánku.Je to celkem kus materialu a dost zasadně to rozšíří plochu.Cena cca 230kč.

A jako poslední jsem instaloval krytku na zásobník brzdové kapaliny pro zadní brzdu.

Dnes ještě musím nakoupit materiál na nainstalování plechové krytky do mezery pod chladič.

Zatím mám najeto cca 1800km a je to pecka mimo silnici (šotoliny ) naprostá balada

Pitimier
Pitimier napsal 04.11.21 v 15:16 10b.

pěkný...a počkej až tě zatáhne do lesa... ten podvozek po tom volá :)

nikod
nikod napsal 23.06.21 v 13:56 10b.

já už mám zajeto..)) šikovná hračka..

wrcrally
wrcrally napsal 15.06.21 v 20:31 10b.

Dobrá volba. Taky jsem po ní šilhal...Ale nakonec Triumph. Každopádně užívej a měj hubu jako rohlík každý den.

RostaZahel
RostaZahel napsal 14.06.21 v 13:07 10b.

gratuluji, super volba, ať slouží za 10

motorkar123
motorkar123 napsal 14.06.21 v 10:18 10b.

Ahooj, gratuluji k mašině. Taky jsem ji letos pořídil. Pořiď si plexi od Radegarage a to teprve poznáš ochranu před větrem :) Ja navíc koupil ještě tenhle padací rám http://www.flash-te...90-adventure-rs-2019 a musím říct, ze uz jsem ho vyuzil, když jsme se smekli po naftě v 70km/h. Všechno pochytal a motorka není ani skrabnutá. Navic v černé barvě na motorce ani není vidět. Každopádně užívej motorku :)