KTM 890 Adventure R (2021)

Vlastník Razol
Vloženo 11.6.2021
Aktualizováno Včera v 20:41

Vysněný stroj.Universal motocykl do vetšiny terénu.Nemusím už jen řešit silnice ale přijet do cíle jakkoliv.

Motorka koupena od FIRMA:KTM AUTONOVA BRNO (Brno-Brno Město

První dojmy - Vysoká ale s mou výškou nemám problém.Zatím zajížním ale už ted tahá parádně.Zpracovaní super.Po 20km mi úplne sedla,ovladaní super. Přístrojovka přehledná a ovladání přístrojovky sedne do ruky - rychlé jednoduché.

Motorku bych doporučil pro - Kdo chce cestovat,jezdit na ruzném povrchu a mít jistotu ze podvozek to zvládne

Doplňky na motorce - Dokoupen jen Rally mod zbytek doplnku dokoupim postupne

Jelikoz jsem najel jen 80km cestou od prodejce domu tak toho moc nemám.Ale tech 80 km dost prekvapilo a těším se na další výjezd.

Tak neděle děti rozdány a jdu to testnout po okolí.Naježděno cca 170 km i s nechtěnou enduro vložkou-( špatně sem zahnul ). Dnes dost foukalo a tím myslím fakt pořádně-ochrana před větrem je dobrá ja si nějak relativně nestežuji na BMW S1000R foukalo i když vlastně žádný vítr nebyl ,tak nemůžu nějak těžce kritizovat ja si polepšil s KTM. Jízdní vlastnosti jsou pecka-samo to jde do náklonu-nemusím to přemlouvat.Posed dost vysoko takže mám výhled na dopravu předemnou.A ten motor ted točím jen 6000rpm max. zajíždím a i ted to tahá jako hovado.Z toho motoru sem uplně vysmátý a čekám co bude po zajetí ? . Dnes měla vyjiždka jen jednu malou chybu. Ja debil sem si narval intercom do enduro helmy ,kterou mam úplně dost těsnou i bez fičur.Takže celou dobu mi reproduktory drtily hlavu v přilbě a každých 30 km jsem zastavoval a zkoušel to nějak naštelovat ale proste nelze a už jsem to vyhazel jinak paradní den ?

motorkar123
motorkar123 napsal 14.06.21 v 10:18 10b.

Ahooj, gratuluji k mašině. Taky jsem ji letos pořídil. Pořiď si plexi od Radegarage a to teprve poznáš ochranu před větrem :) Ja navíc koupil ještě tenhle padací rám http://www.flash-te...90-adventure-rs-2019 a musím říct, ze uz jsem ho vyuzil, když jsme se smekli po naftě v 70km/h. Všechno pochytal a motorka není ani skrabnutá. Navic v černé barvě na motorce ani není vidět. Každopádně užívej motorku :)

vencysta
vencysta napsal 12.06.21 v 20:35 10b.

Super mašina

Martin1042
Martin1042 napsal 12.06.21 v 07:45 10b.

Super Mě ten motor fascinuje. Hroznej darebák Užívej

Paulano
Paulano napsal 11.06.21 v 16:07 10b.

Pecka stroj, ať slouží a kolama vždy dolů