Triumph Speed Triple R (2016)

Vlastník Toman87
Vloženo 3.3.2021
Aktualizováno 2.7.2022

Vzhledem krásný, motorově hravý stroj, který je precizně vyroben..

BMW S 1000 R: Protože Speed je hezčí a myslím že nám to spolu půjde lépe:)

První dojmy - Kupoval jsem jí letos v zimě na 6 let starých gumách, tak první jízda nic moc:) Ale tak trochu jsem věděl do čeho jdu, tak jsem to moc neřešil.

Doplňky na motorce - Padáky origo Triumph, lamaci páčky, výfuk scorpion a čekám na QS

Triumph se mi prostě líbí, 3V je hodně hravý a zábavný.. Měl jsem už jednou Speeda rok 2007 a fakt hodně mě bavila, jen škoda že to začalo brát hodně oleje a ani výměna gufer ventilů nepomohla.. Bohužel se jednalo o dovoz a postupem času jsem začal zjišťovat že to nebude mít 30tis najeto.. Ani tomu jsem ale na Triumph nezanevřel, za to motorka nemohla, za to mohl ten Talián co to honil někde a asi moc neservisoval..
Motorku jsem prodal chlapovi za pár korun a vymýšlel jsem do čeho půjdu..nakonec jsem přivezl CBR 954 RR.. jelo to pěkně, ale furt to nebylo ono, stará těžká motorka, se kterou jsem nestačil klukům se kterýma jezdím.. Hodně jsem se na ni trápil a navíc trpěl na ruce a záda.. Nojo třicítka na krku, už to asi lepší nebude..:) Dlouho se u mě neohřála a šla do světa.. Tak jsem věděl že supersport už to nebude a hledal jsem a sháněl.. jednou to byla Kawa Z1000, pak zase Tuono a nakonec se objevila pěkná GSX-S 1000 za slušný peníze.. Na nic jsem nečekal, vysypal prasátko a valil pro to.. Motorka krásná, první majitel, originální stav.. gsx-s jsem upravil k obrazu svému ( QS, výfuk, mapa 166Ps a nějaký drobnosti) sezónu jsme politali perfektně.. vše šlapalo parádně.. Na podzim přišel takový malý zkrat v mé mysli.. kamarádi koupili endura a začali jezdit..tak mi jeblo, koupil jsem KTM EXC 300 rok 2015 a začal jezdit.. chytlo mě to, tak jsem si řekl že můj život bude změněn na enduro kariéru a gsx-s jsem prodal.. Doteď si trochu trhám vlasy, že jsem ještě mohl počkat chvíli... protože po nějakých MTH se KTM rozsypala, přišla GO motoru za 17k + ložiska gufera atd..byl jsem v tom za 20k.. Začal jsem si říkat zda to je to pravé co chci jezdit, zda mě baví se vracet domů s modřinama a totálně unavený :) Dlouho natrvalo a KTM byla pryč.. aspoň jsem prodával s čistým svědomím, motorka byla opravdu po celkové GO. Tím tedy začla další etapa výběru nového stroje:)

Tak teď už k novému Speedu

Po přezutí pneumatik na Bridgestone S22 byla hned jízda o něčem jiném..Motor jede krásně od spodu, brzdy brzdí..:) Nebyla ještě pořádná možnost to projet...ale věřím že to bude ok.. Musel jsem sundat origo výfuky a koupit ladacek, jinak to nešlo.. Chtěl bych ještě QS nainstalovat..

Tak mám za sebou pár km, vše funguje skvěle, akorát jsem si předu dál o zub menší kolečko a přemýšlím jestli v zadu ještě nepřidám ?

major.z
major.z napsal 03.04.21 v 11:44 10b.

Hezkej Speed

Petanoid
Petanoid napsal 25.03.21 v 07:56 10b.

Brukev
Brukev napsal 03.03.21 v 17:33 10b.

Speed je Top ... pravda je že poslední modely jsou ještě menší než první a druhé generace ale to už je tak teď skoro všude ...
Moc povedena barevná kombinace + ta koncovka

Toman87
Toman87 napsal 03.03.21 v 14:55

díky za komenty :) Vejdu se na to krásně, cítím se na tom dobře, možná jen blbě vypadám

MichalKimlo
MichalKimlo napsal 03.03.21 v 14:23 10b.

vyzera super, ale ako sa na tom so svojou vyskou poskladas?