Triumph Speed Triple R (2016)

Vlastník Juan123
Vloženo 9.12.2016
Aktualizováno 9.12.2016

Skvely ,,funguje dokonale.Trosku pridas plyn a hned se prasi za kocarem.

První dojmy - Naval adrenalinu jak prase :D Triplik je moje vysnena motorka takze se ode mne nedockate kritiky :D

Speed tripla jsem si vybral na jisto jen jsem ze zacatku chtel neco starsiho, tak dva az tri roky jenze motorka ,kterou jsem si vyhlid se prodala a tak me napadlo,ze bych si koupil uplnou funglovku.Byt uplne prvni kdo se na to posadi a tak se i stalo :D S motorkou 100% spokojenost az prekvapive pohodlny posez.Do zatacek se naklapi uplne sama je to street fighter ,takze hravovst ma vrozenou uz od vyroby . O radialni brembaky staci jen trosku zavadit a jste na predku ABS se da i vypnout ;) Co se akcelerace tyce jde hned na prdel a je asi jendo co mas zrovna za kvalt :D Triplik je zalezitost jen jednoho jezdce ,batoh by po par kilometrech skuhral ale motorku jsem kupoval hlavne pro sebe,takze pohodli spolujezdce me nejak netrapi.Mam najeto prvnich 6 500 km. A bez jedinyho problemu odjel jsem na tom celou dovcu a suppper!!! Neni to noc co by se dalo okufrovat :D ale me staci bagl a tankvak :)

špak
špak napsal 01.08.18 v 07:37 10b.

parada

mvk73
mvk73 napsal 05.10.17 v 23:24 10b.

Pekna masina.

marek2306
marek2306 napsal 20.02.17 v 13:52 10b.

nádherný kousek.. gratulace a ať slouží

AndyD69
AndyD69 napsal 29.12.16 v 11:24 10b.

Koľko si dával km za deň na dofči?

gumakd
gumakd napsal 14.12.16 v 13:53 10b.