Triumph Speed Triple R (2015)

Vlastník Sabik1
Vloženo 9.7.2015
Aktualizováno 13.2.2018

Nejlepší naháč ze staré školy. Vynikající motor a brzdy.

Motorka koupena od pri-motocentrum (Kamenný Most)

Suzuki GSX-S1000: Protože jsem měl vždycky 4 válec a chtěl jsem změnu
BMW S 1000 R: Vysoká cena

První dojmy - Když jsem se svezl na standardním modelu který jsem si půjčil v Německu, vykouzlil mi okamžitě úsměv na tváři. Nečekaně pohodlná, ovladatelná a svižná motorka.

Motorku bych doporučil pro - Moto bych doporučil pro mírně pokročilé motorkáře co si chtějí užít svižnou jízdu zatáčkama a nechtěj tuctovou motku

Doplňky na motorce - Doplňky zatím žádné nemám, ale určitě budou nějaké padáky a nějaký držák na top case a možná nějaké páčky atd...

Po předchozí zkušenosti s cestovním endurem jsem zjistil, že to není třída pro mne a začal jsem opět hledat naháče. Hned po první zkušenosti mi Speed Triple učaroval. Zkusil jsem si také novou Suzuki GSX S1000 a musím uznat, že to taky rozhodně není špatná motorka, ale nakonec vyhrál Speed pro svoji exkluzivitu, design a MOTOR! Vybral jsem si typ R a jsem spokojen. Podvozek je trochu tužší ale fajn. Brzdy jsou super, silné ale přesto krásně dávkovatelné a potřebují jen malou ovládací sílu. Motor taky bezvadný, není třeba ho příliš vytáčet, protože má dostatek síly už od spodních otáček. 3 - 6tisíc naprosto stačí k velmi svižné jízdě. Prozatím mám najeto cca 800km ale myslím, že spotřebu nebude problém udržet kolem 5,5l. Více zkušeností dodám později, až budu mít více najeto

Aladar
Aladar napsal 10.10.18 v 07:18 10b.

JKLM
JKLM napsal 14.01.16 v 02:40 10b.

Koukám, že jsi, stejně jako já, zjistil, že cestovní enduro je fajn, ale naháč je naháč! A Triumph je Triumph Máme teď stejnou motku i barvu, také kilometry na tacháči, jen mě chybí to písmenko R. Ale to byl záměr, mým výkonům ten základ bohatě stačí. Tak ať to jezdí a dělá jen radost!

jurcajosef_com
jurcajosef_com napsal 16.07.15 v 16:33 10b.

super:)

Figi25
Figi25 napsal 16.07.15 v 10:52 10b.

Krásná mašinka s perfektním motorem

vrko
vrko napsal 12.07.15 v 14:45 10b.

krása