BMW F 800 GS (2012)

Aktualizováno 28.10.2022

Deník motorky
Nalezeno 9 záznamů

• Tři různé vyjížďky - krátké zamyšlení

To bylo na podzim řečí, jak budu na jaře Trutníka prodávat a ejhle - ono nic. Je ta motorka tak skvělá ? Je a není. Je, protože po zbořené Yamahy Tenere 700 nic jiného podzimně-jarního (rozuměj kde na mě nefouká a mám te

Vloženo: 14.05.2023
    Uskutečněno: 14.05.2023
  • takové malé srovnání

"Mně se moc nechce, od srpna jsem nejezdila, jedna vyšší obluda než druhá, pořádně z toho nedosáhnu na zem, akorát ti s tím praštím, je zima a bude mokro a stejně tomu moc nerozumím..." Tak přesně takhle argumentoval

Vloženo: 24.10.2022
    Uskutečněno: 23.10.2022
  • Test Yamahy Tenere 700

Proč je svezení na Yamaze Tenere 700 v deníku u BMW ? Jednoduše, protože jsem tam jel na BMW :-) Takže jsem měl výbornou možnost bezprostředního srovnání. A jaké to bylo ? Ve zkratce: Yamaha lepší motor, vzhled, zvuk

Vloženo: 12.05.2022
    Uskutečněno: 11.05.2022
  • nové gumy

Tak po roce opět výměna pneu. A tentokrát to bude jinak. Letos se bohužel žádný výlet na Balkán neplánuje, takže na motorku přijdou silniční pneu ! Na Speed Tripla moc pohodlí nenamontovali, do terénu mám Kawu, takže chc

Vloženo: 21.12.2021
    Uskutečněno: 30.07.2021
  • Nové péro - díl druhý

https://www.youtube.com/watch?v=YqxU7CB5U8A Moje první moto video ! Mám novou kameru a teprve se s tím učím, o střihu videa nemluvě. Myslím, že psaní mi jde rozhodně lépe :-) Napřed se mělo jednat o test zadního tlum

Vloženo: 30.05.2021
    Uskutečněno: 12.05.2021
  • Nové péro - díl první

Tak mám oranžové péro. Na motorce samozřejmě :-D I s tlumičem. Ano, tento stroj si kupodivu plánuji zatím nechat, tak jsem se rozhodl vylepšit jeho jízdní vlastnosti. Pořád jsem nebyl spokojený s podvozkem, zdálo se mi

Vloženo: 18.04.2021
    Uskutečněno: 14.04.2021
  • nové gumy

Já vím že píšu pozdě Gumy jsem měnil v dubnu a teď je další rok a únor k tomu. Ale mám tady pár informací a třeba to někoho bude zajímat. Po sezóně 2019 to chtělo přezout. Bosna jim dala zabrat v terénu a nějaké to

Vloženo: 01.02.2021
    Uskutečněno: 28.04.2020
  • den plný zážitků

Tak jsem se jel projet. Po dlouhé době ne sám, ale se známým co ode mě kupoval na jaře Transalpa. No a jelikož má dům, rodinu a spoustu práce a starostí, vyrazili jsme poměrně pozdě, takže už po hodině jízdy se začalo st

Vloženo: 28.10.2019
    Uskutečněno: 26.10.2019
  • první pořádná vyjížďka

Tak jsem motorku více jak dva měsíce po koupi konečně pořádně vyzkoušel ! (y) V profilu již zmíněný kamarád, říkejme mu třeba Flákač, měl jako jediný čas z celé grupy co má jet letos Bosnu. Nevadí, ve dvou to bude asp

Vloženo: 15.05.2019
    Uskutečněno: 12.05.2019