BMW F 800 GS (2012)

Vlastník Frankie
Vloženo 11.5.2019
Aktualizováno 28.10.2022

Vloženo: 30.05.2021, Uskutečněno: 12.05.2021, Zhlédnuto: 14x

Moje první moto video ! Mám novou kameru a teprve se s tím učím, o střihu videa nemluvě. Myslím, že psaní mi jde rozhodně lépe
Napřed se mělo jednat o test zadního tlumiče, pak se to zvrhlo ve svižnou projížďku a ve finále to pokračovalo jako test kamery a různých způsobů uchycení. A i na nějaké to povídání došlo
Když se ještě vrátím k tomu tlumiči...asi spokojenost. Ale vyvstala jiná otázka - co s předkem ? Že by taky upgrade ? Teď už mi nepřijde přední vidlice OK jako dřív

• Tři různé vyjížďky - krátké zamyšlení

To bylo na podzim řečí, jak budu na jaře Trutníka prodávat a ejhle - ono nic. Je ta motorka tak skvělá ? Je a není. Je, protože po zbořené Yamahy Tenere 700 nic jiného podzimně-jarního (rozuměj kde na mě nefouká a mám te

Vloženo: 14.05.2023
    Uskutečněno: 14.05.2023
  • takové malé srovnání

"Mně se moc nechce, od srpna jsem nejezdila, jedna vyšší obluda než druhá, pořádně z toho nedosáhnu na zem, akorát ti s tím praštím, je zima a bude mokro a stejně tomu moc nerozumím..." Tak přesně takhle argumentoval

Vloženo: 24.10.2022
    Uskutečněno: 23.10.2022
  • Test Yamahy Tenere 700

Proč je svezení na Yamaze Tenere 700 v deníku u BMW ? Jednoduše, protože jsem tam jel na BMW :-) Takže jsem měl výbornou možnost bezprostředního srovnání. A jaké to bylo ? Ve zkratce: Yamaha lepší motor, vzhled, zvuk

Vloženo: 12.05.2022
    Uskutečněno: 11.05.2022