Kawasaki Versys 1000 (2019)

Vlastník goes
Vloženo 8.3.2019
Aktualizováno 31.10.2019

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 43 záznamů

Atanerka
Atanerka napsal 30.08.19 v 09:10 10b.

dobře sis vybral. Hodně šťastných kilometrů.

goes napsal 22.08.19 v 10:33

Himal: je to zajimava uvaha, to se musi nechat. Nicmene kazdy neni jako ty, takze pokud ty sis prosel tim, co pises je sice fajn, ale nekopiroval bych to na druhe. Ja si rodinne duvody vymyslet nehodlam a tebou zminene bajky mne opravdu nezajimaji a nelakaji. Ono kdyz bych nahrazoval Versyse, tak bude opet timto nebo maximalne bych sel do nejakeho pojizdeneho kresla ala R1200RT, ktery bude jezste neohrabanejsi a jeste slabsi navic nemam za to, ze tebou zminene jsou vylozeni konkurenti pro Versyse, ale na druhou stranu kazdy si tu sortu konkurence muze nastavit dle libosti.
Takze ja si zase na tri mesice kouim maxi skutra, jeste neohrabanejsiho, tezsiho, pomalejsiho, pak ho prodam a koupim si treba harleje. tak uz to u mne chodi. Odemne se dobre nakupuje, navic zasobuji trh pravidelne pul rocnimi-rocnimi :)

Himal
Himal napsal 22.08.19 v 10:23 10b.

Turbočmelák: To je jednoduchy, koupil blbe, i kdyz si dlouho snazil nalhat, ze je to ono . Prakticky vzdycky je to tak, kdyz nekdo pousti takto skoro novou masinu... Samozrejme tohle ti nikdo nikdy nerekne, kdo prodava, vzdycky se vymysli "rodinne duvody" atd. On ten Versys ma prece jen 86kW na 260kg, v teto kategorii proti konkurenci nejslabsi, ono to po case zacne nudit, i kdyz je to cestak. Jel jsem na nem na Kawa Days, je to tezky, neobratny a slaby, KTM Super Adv, Multistrada, BMW S1000XR nebo ted i R1250GS jsou proste uplne jinde. Hadam, ze i Goes to poznal, i kdyz to poznani si hezky zaplati Ale sam jsem nebyl kdysi vyjimkou... i toto je motozivot .

goes napsal 21.08.19 v 12:03

Protože jsem dostal 9 bodů

Turbočmelák
Turbočmelák napsal 21.08.19 v 11:41 9b.

Proc ho prodavas? Jdes do GSa?

OndraCB
OndraCB napsal 20.08.19 v 13:20 10b.

Můžeš prosím napsat, jakej kamerovej systém to tam máš? Popř. i nějaké postřehy, jak to nahrává? Dík.

Pedl
Pedl napsal 02.08.19 v 20:56

MartinK79
MartinK79 napsal 28.05.19 v 14:22 10b.

goes napsal 29.04.19 v 09:52

Dik, ale tam to neni jak uchytit :)

ramlik
ramlik napsal 28.04.19 v 23:55

Všichni už skoro všechno řekli, takže
...ale okamžitě dej tu navi tam, kam patří! Do pořádného držáku NAD budíky. To bude teprve pohodlí!

goes napsal 09.04.19 v 15:38

Jirus: diky, ale myslim, ze loni jsi testoval stary model ;)

jiřus69
jiřus69 napsal 09.04.19 v 15:15 10b.

Loni jsem ho testoval v K2Moto a skvělý zážitek. Dobrá volba

matopp69
matopp69 napsal 06.04.19 v 22:15 10b.

At Ti slouzi. Ta barva je navykova... taktez si pamatuji ze ovladatelnost byla vynikajuci, ikdyz je to litr...

goes napsal 05.04.19 v 12:11

Diky a at ti taky slouzi :)

Dunaj
Dunaj napsal 05.04.19 v 00:35 10b.

Haha. No ja som vlani jazdil na čom sa dalo. V požičovniach som nechal tisíce € a pochopil som dve veci:
1. Nechcem na motorke ležať na rukách.
2. Nechcem 2-válec, kde cítiť každý záber ako by ma niekto kopal do zadku.
Aj keď KTM Adventure aj Honda Africa na mňa urobili veľmi dobrý dojem. Bratranec má Versys 650 a aby sme mali zmenu, v Kawasaki som si požičal Versys 1000. Až vtedy som pochopil, čo je to japonský radový 4-válec s absolútne hladkým chodom bez vibrácií. Na porovnanie som skúšal vydlicový 4-válec BMW S1000XR, ktorá sa tak triasla, že v spätných zrkadlách nebolo nič vidieť. Po hodine jazdy som mal ruky ako po smene so zbíjačkou. Na nemeckých fórach som potom našiel stovky príspevkov, ako si to podkladajú gumičkami! Na BMW! Triumph Tiger ma síce ohromil výbavou, ale ten čínsky plastový budík bol no go. Navyše iba 3-válec a aj keď menšie, predsa len vibrácie. Takže už vlani v lete som vedel, že chcem Versys 1000, ale minimálne s tempomatom a to bol problém, lebo nemal elektronický plyn (ride by wire). Budík bol tiež zastaralý v porovnaní s KTM a niektorými BMW. A tak som si povedal, že počkám. Kawasaki tajilo, že bude nový model aby neohrozili predaj starého. Ja som ale vedel, že to musí prísť. A tak sme sa so ženou aj s bratrancom vydali na EICMA do Milána, kde ho prvý krát predstavili. Vyzeral perfektne ale problém boli farby, lebo zelenú som nechcel, nikdy som nemal nič zelené. Lenže iná farba bola iba čierna matná, čo je ako základovka na blatníku. A tie matné kufre - hrôza. Kto z nich bude škrabať hmyz? Tak som sa ukecal na zelenú a musím uznať, že je krásna, výrazne metalická a špeciálny lak po poškrabaní sám polymerizuje na slnku, kde škrabance miznú. Výbava motorky je tiež úžasná, nič na nej nechýba. Naučil som sa už pekne radiť s quickshifterom a spojku používam iba na rozbeh a pri prudšom brzdení. Elektronické systémy spoznávam pomaly tak, že ma zatiaľ 2x šmyklo v zákrute pri náklone, ale kontrola trakcie hneď znížila výkon a motorku som pohodlne vyrovnal. Servis si najradšej robím sám, keďže mám slušné vybavenie a nejaké skúsenosti z áut aj bicyklov. A tiež sa riadim heslom, že čo chceš mať poriadne, musíš si urobiť sám. Po odstránení detskej choroby s nastavením svetiel a montáž navigácie sa chystám na montáž CLS evo tour na mazanie reťaze. Ďalšie projekty budú adaptár na môj zdvihák Profimaster 3000 a adaptéry na moju vyzúvačku a vyvažovačku pneu, lebo keď vidím, ako niekto zapiera pajser o ráfik, prichádza mi nevoľno:) To ale počká do zimy, kým zoderiem pôvodné gumy:) A k motoru ešte toľko, že často počúvam, ako na 4-valci treba točiť vysoké otáčky. Versys zvládne všetko na 6-ke a dediny na 5-ke. Otáčky jazdím od 2 do 4 tisíc a ide to vždy ako raketa. Super motorka, ktorou som stále nadšený. Zatiaľ po zábehu, 2000 km.

Jenik78CZ
Jenik78CZ napsal 27.03.19 v 09:50 10b.

Krásná motorka! Váhal jsem také mezi tímto Versysem 2019 a modelem 2018, nakonec to vyhrála 2018 z několika důvodů (nižší cena, pro mně hezčí design, atd.), ale moc se mi líbí nová elektronická výbava modelu 2019, která u předchozích modelů chybí. Myslím, že Versys je moc dobrá volba a přeji hodně šťastných kilometrů s rohlíkem na tváři! Snad se potkáme na nějakém Versysím srazu

Terminator72
Terminator72 napsal 15.03.19 v 18:12 10b.

Myslim že jsi vybral dobře a trochu závidím. Je to můj favorit na pohodlné stáří (již brzy 50. let )

spike-cz
spike-cz napsal 15.03.19 v 15:32 10b.

goes napsal 15.03.19 v 15:07

Diky. Je pravda ze me vybery jsou zajimave. U aut je to jeste horsi. To vybiram od SUV po supersport ze vseho a hledam co mne zrovna uspokoji :)

Zde jsem vedel co chci jezdit a co chci za komfort jizdy. A hledal jsem neco na cem se budu citit fajn.

TomasRehak
TomasRehak napsal 15.03.19 v 13:34 10b.

Ahoj moc hezká motorka.
Z tvého článku mi tak nějak vyplýnulo, že moc nevíš do čeho jít. Když čtu z jakých strojů si vybíral tak mně zaráží argumenty, kterýma sis vybral svůj vysněný stroj. Protože stroje mezi kterýma si vybíral jsou nebe a dudy. Snad ti tvůj vysněný stroj sedne a budeš spokojený kolama dolů

NXram
NXram napsal 15.03.19 v 07:12 10b.

krásná a zelená , také jsem po ní pokukoval, vzhled je fakt super, mě tam ¨vadil¨ jen ten čtyřvále ale jinak je to fakt velmi povedená motorka. Myslím, že už víš , co chcceš, takže budeš spokojenej
Přeji spoustu šťastných kilometrů

Ales600
Ales600 napsal 13.03.19 v 10:26 10b.

Pěkná voňavka přeji spousty pohodových km

Daypa
Daypa napsal 12.03.19 v 00:23 10b.

Nový Versys je opravdu povedený, jak po designové stránce, tak po jízdní. Přeji mnoho najetých kilometrů a návratů s rohlíkem na xichtě

goes napsal 11.03.19 v 21:49

Diky vsem. Uz jen to pocasi :)

mira592
mira592 napsal 11.03.19 v 17:21 10b.

no je supr

BranoVFR
BranoVFR napsal 11.03.19 v 12:34 10b.

Určite spraví nadlho radosť, farba jej super pasuje. Veľa bezpečných kilometrov prajem!

-Lapchik-
-Lapchik- napsal 11.03.19 v 12:29 10b.

jo, ten novej model je prostě povedenej…

Jarin1
Jarin1 napsal 11.03.19 v 10:32 10b.

Gratuluji k dobrému nákupu. Doufám, že budeš spokojený. Já jsem stále nadšený co Kawa umí (a já ne). Přeji moc krásných kilometrů výletů a kochání se.

Zipák
Zipák napsal 10.03.19 v 21:41 10b.

Moc pěkně popsaný výběr motocyklu. I těch IN motorkářů Ať dělá jen radost!

VasonPN
VasonPN napsal 10.03.19 v 20:46 9b.

Ahoj

Užij si ho a napiš zkušenosti s aktivním podvozkem!

PS Měřím 173 a s Versysem (2015, předchozí model) nemám problém. Jen nesmíš prošlápnout nohou do prohlubně... :) ).

PAVY
PAVY napsal 10.03.19 v 20:37 10b.

KALUP
KALUP napsal 10.03.19 v 18:56 10b.

Krásný počtení , tak ať slouží.

ViliamD
ViliamD napsal 10.03.19 v 16:26 10b.

pega
pega napsal 10.03.19 v 14:49 10b.

Pěkně napsáno,přeji mnoho šťastných km

Martin1042
Martin1042 napsal 10.03.19 v 14:00 10b.

Dobrej popis Ať dělá radost

Romanlc
Romanlc napsal 10.03.19 v 12:38 10b.

Paráda

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 09.03.19 v 16:44 10b.

biosák
biosák napsal 08.03.19 v 21:39 10b.

Nádherná motorka

riky75
riky75 napsal 08.03.19 v 20:01

Byla jedna z mích cílů na letošní výstavě v Letňanech. Moc krásně se tam vyjímala na podstavci.
Tak ať ti pěkně naskakujou kilometry, na ni to půjde velmi snadno!

TRA
TRA napsal 08.03.19 v 16:11 10b.

Kawasaki Versys krásně vylepšila. Vypadá moc dobře

Primoška
Primoška napsal 08.03.19 v 14:53 10b.

gratuluju versys je pecka jen mám na pulku tak musím ještě počkat

31081
31081 napsal 08.03.19 v 13:40 10b.

Hmmm,asi jeden z prvních,gratuluji.Je krásná,v té zelené nemá chybu

vopák
vopák napsal 08.03.19 v 13:30 10b.

Libová kawasaki..ta k tomu cestování úplně láká.užívej..