motopark_kveten

Kawasaki Versys 1000 (2019)

Vlastník pagi
Vloženo 9.5.2019
Aktualizováno 9.5.2019

Tak jsem se nechal prodejcem ukecat...a dobře jsem udělal.

Motorka koupena od K2moto

BMW R 1250 GS : Nechápu jak bawor může být považován za nejlepší cestovní motorku. V terénu asi ano, to nemohu hodnotit, ale na silnici?

První dojmy - Mám ji 5 dní a najeto cca 900km v teplotách okolo 6st. Zatím spokojenost. Za plexi moc nefouká, což má za následek pocitově nižší rychlost než je skutečná. Výborný motor s naprosto hladkým průběhem. Motorka je v podstatě bez vibrací. Do zatáček padá úplná paráda. Už se těším na vyšší teploty a lepší silnice.

Doplňky na motorce - Originální kufry, vyhřívané hefty, mřížka chladiče. Vše originální díly. Zatím nevidím prostor pro vylepšení. Jen mám ještě objednané proužky na ráfky a namontovaný držák GPS nad tacho, kde je dobře vidět.

Chtěl jsem více cestovní s pohodným posedem na obou místech a s kuframa. Trochu jsem si musel zvykat na sedlo, které je pohodlné a široké, ale než si moje pr... zvykla na tvrdost, tak krapet tlačila. Zatím jsem motorku zajel a dnes namontoval značku. Při zajíždění jsem měl problém s řazením. U mé verze je quick shifter, což mi nijak neimponuje a řadím klasicky se spojkou, ale při řazení se mi dost často stávalo, že jsem "prošlápl" prostě jsem musel spojku vystavit i několikrát, než šlo zařadit. S přibývajícími kilometry to mizí, tak snad se to zajede.

PanIvo
PanIvo napsal 16.05.19 v 18:08 10b.

Paráda, přeji mnoho šťastných kilometrů

Emper
Emper napsal 16.05.19 v 07:51

Krása. Koukni i do skupiny Versysáků tady na Motorkářích nebo na FB - Kawasaki Versys Czech.

pagi
pagi napsal 12.05.19 v 10:57

Ano, kufry jsou také jeden z důvodů proč jsem motku kupoval, jen zatím nemám barevné kryty, tak jsem sem nedával fotku.