Honda CB 500 (2002)

Aktualizováno 7.7.2021

Deník motorky
Nalezeno 29 záznamů

• 2020

Vyjela jsem si letos na všechny světové strany. Kousek od domu, pokaždé na chvíli, zato s velkou dávkou radosti. :-DD Objela jsem si známá i neznámí místa v okolí. Jediné, co mě překvapilo, bylo první letošní osahání

Vloženo: 23.12.2020
    Uskutečněno: 23.12.2020
  • Jedu ke kapličce

Snad každoročně se zastavuji u jedné kapličky. První jízdu na své motorce jsem uskutečnila právě tam. A v klidu. Má to pro mě své vzpomínkové kouzlo. Kaplička je na relativně krátké, ale opuštěné silnici. Kdo ví, jak

Vloženo: 14.04.2020
    Uskutečněno: 11.04.2020
  • Na dálnici za krajnicí a Mohyla míru

Kromě Mohyly míru jsou dneska cíle nejasné. Dobrovolně se vrháme na dálnici. Ukousneme tak nějaké kilometry a pak budeme brouzdat kolem Brna. Na dálnici mi zdechla motorka. Doplachtím ke krajnici, manžel jede dál,

Vloženo: 14.04.2020
    Uskutečněno: 17.03.2019
  • Sezóna 2018

Sezóna 2018 pro mě byla relativně krátká, utekla rychle, cítila jsem se o něco méně jistěji než loni, ale o to byla rozvážnější a naplněnější příjemnými dojmy. :-DD ;-) Konec hlášení. https://img.motofotky.cz/upload

Vloženo: 29.01.2019
    Uskutečněno: 29.01.2019
  • Rajnochovická lesní železnice

Přátelé dnes mají na Rajnochovické lesní železnici nějakou akci pro veřejnost. Nejzáživnější bude, jet tam na motorce. :-DD Moje trasa do Rajnochovic vedla nejkratší cestou, kterou znám - přes Holešov, Bystřici p. H. a

Uskutečněno: 14.10.2018
  • DR sraz Fulnek 21.-23.9.2018

Jak sem si nedávno chrochtala blahem, že se mi dobře jelo s chlapy po Libavé, tak jsem si chrochtala i teď. :-$ Každoroční, skoro rodinný, DR sraz byl tentokrát ve Fulneku. Motorkářek s řidičákem na Áčko přibývá, ta

Uskutečněno: 22.09.2018
  • Do horského ráje Jeseníků

...hodně pohádkových lesů, koně v ohradách, plno příjemných lidí a nějaké to bloudění. :-DD Do Olomouce už to mám docela okoukané. Od Šternberku jsem občas zastavila a užívala si krajiny…jen tak, pro radost, beze sp

Vloženo: 24.09.2018
    Uskutečněno: 16.09.2018
  • Libavá

Dneska jsem měla fakt dobrou společnost. Vyjela jsem si s mým mužem a cestou jsme se sešli s motorářem Pavlem. (Chlapi, jestli to někdy budete číst, tak znova říkám - díky.) Jezdili jsme v okolí Vojenského prostoru Li

Uskutečněno: 09.09.2018
  • Nemusí pršet, stačí, když kape

Nemusí pršet, stačí, když kape – nejde o žádné kapaliny. Letos toho prostě moc nestihnu najezdit, tak jsem ráda za každý ujetý kilák. Dala jsem si několik kolem-komínovek. Nějaký výlet po Vizovických vrších. A jako b

Vloženo: 05.06.2018
    Uskutečněno: 05.06.2018
  • Kolem komína

Jedny z prvních krásných dnů a trocha času… Motorka je díky mému muži připravená. (Já ho snad budu nazývat Bohem. |-) ) Nestihla jsem přidat ani ruku k dílu a už můžu vyjet. Co vím, tak má CBčko nový olej, filtr, papuče

Vloženo: 20.03.2018
    Uskutečněno: 13.03.2018
  • Zimní buchláky

Venku to už nějaký čas vypadá, jako by bylo jaro. Doma jsme si odsouhlasili vyjížďku...ve dvou se to lépe táhne. :-DD Kousek od domu jsme změnili kvůli nehezkému mraku směr a vydali tedy se jinam. Projeli jsme Kroměř

Vloženo: 28.02.2018
    Uskutečněno: 07.01.2018
  • Motosezonu roku 2017 prohlašuji za ukončenou

Moto-rok utekl jako voda. Začala jsem v březnu, v listopadu jsem si vyjela naposled a málem jsem to stihla i v prosinci. (I když ta sůl… :-C ) Honda mě spolehlivě povozila a vždy dostala v pořádku i zpátky domů. Čeká

Vloženo: 14.12.2017
    Uskutečněno: 14.12.2017
  • Chataři

Jedeme o víkendu chatu v jedné stopě. Paráda. :-DD Je třeba využít každého krásného dne z konce sezóny. Z hulínské placky do Krasova je to přes Olomouc, Šternberk a Bruntál sice nejkratší cesta, ale fakt pěkná. Dom

Vloženo: 17.10.2017
    Uskutečněno: 14.10.2017
  • Vizovické vrchy

Vizovické vrchy a podzim. N Á D H E R A! Podzim, plno barev, vzduch s vůní listí. Paráda. :-DD Doma jsme se shodli na společné projížďce. Tak si klasicky jedu, usmívám se do přilby a užívám si svou motozálibu. V Ludk

Vloženo: 17.10.2017
    Uskutečněno: 12.10.2017
  • ČS opevnění, DRsraz, Úklid

Pět dnů na cestách. Čtyři dny, kdy jsme v různé síle potkali déšť. Tři večery, kdy jsme sušili oblečení, protože i nepromok může promoknout. Kolem jednoho tisíce kilometrů v sedle. Dálnice, silnice první i třetí třídy, j

Typ: Dovolená
    Vloženo: 08.09.2017
    Uskutečněno: 02.09.2017
  • Nosič zadního kufru a plexi

Nějak se to letos seběhlo a Hondice má kufr s plotnou, kouřové plexi a na zakázku udělaný nosič zadního kufru. Hurá na další cesty. :-DD

Vloženo: 12.09.2017
    Uskutečněno: 20.08.2017
  • Špatná baterie

Honda nejela. Přišlo mi to neuvěřitelné. :-O :-( Najednou jsem měla pocit, že tahle motorka nebude držák. Symptomy ukazovaly, že problém může být téměř kdekoli. Nakonec to byla špatná baterka, i když se tak netvářil

Typ: Oprava
    Vloženo: 12.07.2017
    Uskutečněno: 12.07.2017
  • Motocyklový den žen 2017

MDŽ 2017 >>> Motocyklový den žen 2017 :-) (Vysoké Mýto) Byla jsem tam a bylo to skvělé! :-DD Nevěděla jsem, do čeho jdu, jela jsem úplně sama, celý víkend jsem čerpala informace, jezdila, povídala si a prostě

Typ: Sraz
    Vloženo: 15.05.2017
    Uskutečněno: 13.05.2017
  • Prodloužený víkend

Na neděli jsme se domluvili s motorkářkou od Opavy. Opustili jsme tu naši „placku“ na Hané a vydali se na Valašsko. Takovým malým cílem bylo Ski centrum Kohútka v Novém Hrozenkově na Slovenských hranicích. Jeli jsme p

Vloženo: 05.05.2017
    Uskutečněno: 30.04.2017
  • Ke kořenům

Vydala jsem se do mého rodného města za vyřizováním a rodinou, a vybrala si ten zábavnější dopravní prostředek. Takže… :-) nabalit motorku, rozloučit se s přítelem, vzít to přes Bystřici do Valmezu. Pak do Nového Ji

Vloženo: 11.04.2017
    Uskutečněno: 09.04.2017
  • Hondy

• Potštát, Prostějov, Městečko Trnávka, kolem Bouzova, Prostějov, Hulín • Vyjela jsem plná očekávání, co mi den přinese. :-$ Na půl cesty v Potštátě mě čekal sraz se třemi motorkáři, které jsem znala z vyprávění

Vloženo: 20.03.2017
    Uskutečněno: 19.03.2017
  • Honda probuzena, sezona zahájena

Motorka na mě čekala složená, odpadl mi plán, venkovní teplota byla na krátkou projížďku ideální. Byla by chyba nevyužít téhle příležitosti. |-) Chtěla jsem jet jen kousek kolem komína. Přece jen jsem na motorce něk

Vloženo: 08.03.2017
    Uskutečněno: 06.03.2017
  • Svíčky, termostat a jaro

Mrklo se na ventily. Vyměnily se svíčky. A zjistilo se, že musíme koupit termostat. Kolem motorky chodím jako hladová, ale kdo si počká, ten se dočká. :-$

Typ: Údržba
    Vloženo: 01.03.2017
    Uskutečněno: 26.02.2017
  • Sezona 2016 ukončena

Jezdila jsem, dokud to teploty a moje možnosti dovolily a ani v listopadu se mi nechtělo ukončit letošní sezonu a čekat na jaro. Ale rozum vyhrál. Ať už jsem byla v minulých letech spolujezdcem nebo letos nově řidiče

Vloženo: 12.01.2017
    Uskutečněno: 12.01.2017
  • Poslední vyjížďka roku 2016

• Bunč, Uherské Hradiště, Luhačovice, Zlín, Fryšták, Holešov • Skvělé zakončení sezóny 2016. Vyjeli jsme si s přítelem a vzali to přes Bunč. Tam směřovala i moje první cesta, s mokrým řidičákem v kapse. Pro moje s

Vloženo: 05.01.2017
    Uskutečněno: 26.11.2016
  • Barvy podzimu

Z cest v tamdemu s přítelem jsem si pamatovala krásný les za Bystřicí pod Hostýnem. Vydala jsem se tím směrem a našla ho. Z této vyjížďky budu čerpat ještě několik měsíců. :-DD |-) Tolik krásy schované v barvách jsem

Vloženo: 21.11.2016
    Uskutečněno: 29.10.2016
  • Tábor

Čekal nás motosraz s přáteli a víkend plný kilometrů. Tentokrát se jelo do Tábora. Podpora zkušených mě neskutečně potěšila :) Raději než být někomu "na obtíž" budu na cestách sólistou, ale tento víkend nebylo třeba bý

Vloženo: 07.10.2016
    Uskutečněno: 23.09.2016
  • Za řídítky

Užívám si každou cestu. Zelenáčství je na mně znát, ale mám odhodlání a radost :) Poznávám místa, o kterých jsem dosud netušila…nebo možná těm místům dává motorka jiný rozměr. Ráda se na cestách zastavím na výhledu do

Vloženo: 09.09.2016
    Uskutečněno: 02.09.2016
  • První cesty

První vyjížďka byla neuvěřitelně dlouhá. Přítel mi dělal trpělivý doprovod. Vybrala jsem si už delší dobu plánovaný cíl – rozhlednu v Modré a Velehrad. Cesta tam mi přišla z místa řidiče náročná. Serpentiny mi daly zabra

Vloženo: 09.09.2016
    Uskutečněno: 27.08.2016