renocar_unor

Vlastník piney
Vloženo 19.8.2016
Aktualizováno 7.7.2021

Vloženo: 13.12.2018, Uskutečněno: 22.09.2018, Zhlédnuto: 10x

Jak sem si nedávno chrochtala blahem, že se mi dobře jelo s chlapy po Libavé, tak jsem si chrochtala i teď.

Každoroční, skoro rodinný, DR sraz byl tentokrát ve Fulneku. Motorkářek s řidičákem na Áčko přibývá, tak jsme se domluvily, že se v sobotu trhneme od chlapů a vyjedeme si po okolí v dámské sestavě.
Shrábly jsme mapu s tipy kam vyrazit. Po společné exkurzi v Muzeu řeznictví jsme se sešly u strojů. Nakonec, to dopadlo tak, že se k nám na vyjížďku přidali i nějací pánové. A dovršení dnešní dámské jízdy bylo to, že jsme před sebe jednoho motorkáře pustily a ten nás vedl. My ženské jsme totiž každou chvíli vytahovaly telefony, abychom se podívaly na mapu. A to zdržovalo. Řekly jsme, kam chceme jet a zkusily jedno testosteronové stvoření na chvíli pustit do čela. Nám se to líbilo, tak jsme si ho tam nechaly. Hezky nás vedl a vzadu nás zase jiný jistil. Dohlíželi na nás hezky, pánové. Spokojení byli snad všichni a je jedno, že původní plán byl trochu jiný.

No a večer jsem si sedla za mého muže a jeli jsme do Smolkova na Padařov k jednomu z opevnění. Po setmění se konala akce Světla nad bunkry. Už loni se nám to líbilo, tak jsme se jeli podívat zase.

• 2020

Vyjela jsem si letos na všechny světové strany. Kousek od domu, pokaždé na chvíli, zato s velkou dávkou radosti. :-DD Objela jsem si známá i neznámí místa v okolí. Jediné, co mě překvapilo, bylo první letošní osahání

Typ: Reportáž
    Vloženo: 23.12.2020
    Uskutečněno: 23.12.2020
  • Jedu ke kapličce

Snad každoročně se zastavuji u jedné kapličky. První jízdu na své motorce jsem uskutečnila právě tam. A v klidu. Má to pro mě své vzpomínkové kouzlo. Kaplička je na relativně krátké, ale opuštěné silnici. Kdo ví, jak

Vloženo: 14.04.2020
    Uskutečněno: 11.04.2020
  • Na dálnici za krajnicí a Mohyla míru

Kromě Mohyly míru jsou dneska cíle nejasné. Dobrovolně se vrháme na dálnici. Ukousneme tak nějaké kilometry a pak budeme brouzdat kolem Brna. Na dálnici mi zdechla motorka. Doplachtím ke krajnici, manžel jede dál,

Vloženo: 14.04.2020
    Uskutečněno: 17.03.2019