BMW F 800 ST (2007)

Vloženo 21.10.2014
Aktualizováno 25.4.2023

Deník motorky
Nalezeno 211 záznamů

• Testík gauče a odvoz dílu

Tak jsem přivázal blatník, na mou š110L abych furt netahal auto, přivázal na zadní kufr motorky-samozřejmě jsem si ho pěkně porejpal-ten kufr, abych si ten blatník dovez na dílnu, kde jej ošetřím, nazákladuju a půjde n

Vloženo: 07.08.2016
    Uskutečněno: 07.08.2016
  • otoman po dědkovi, ha ha

Sedlo jest doma od fčéra. trvalo to 5 dní + víkendy, kdy pošta něpremává a na poprvé mi ti troubelíni po 3 dnech sedlo doručili z Prahy domů, jako koncovému příjemci, to byl minulej pátek, takže jsem reklamoval službu a

Vloženo: 02.08.2016
    Uskutečněno: 02.08.2016
  • Poslední projížďka se starým sedlem

Je to tak, čalouníci v sezoně už konečně maj čas a já zas peníze ;- Jel jsem se projet asi 160km směr Kolín, K.Hora, kačina, Přelouč, Pardubice - Nymburk.Nic moc, zas spěch do školky. Sedlo už mám zabalené a za chvíli s

Vloženo: 19.07.2016
    Uskutečněno: 19.07.2016
  • Dovoz suvenýru a šup na šichtu

Tak jsem si v pátek naplánoval, že v sobotu dopoledne budu spát po noční jen do oběda a pokusím se stihnout dojet za bratrem na šumavu a v 18:00 nejpozději budu zpět pěkně v zaměstnání.Chtěl jsem bratra vidět, dát mu suv

Vloženo: 17.07.2016
    Uskutečněno: 17.07.2016
  • absťák po úrazu a dovolené

Víc jak 3 neděle jsem neseděl na bajku,měl jsem úraz a pak dovča, načež jsem se nechal uschopnit na vlastní žádost, že to vyrelaxuju. u Jadranu bylo motorek a skútrů až mi z toho bylo blbě.Nejzajímavější stroj Gilera GP8

Vloženo: 11.07.2016
    Uskutečněno: 11.07.2016
  • pomyslná pilulka a návrat o 10let zpět

Jelikož jsme se dnes se ženou neshodli, to včera zase jo, leteckej den v Ml.Boleslavi byl super, řekl jsem asi v 15 hod, že pro vajíčka nejedu, jedu na motorce, ať jede se synkem pro ty vajíčka a pokecá si s kámoškou...

Vloženo: 12.06.2016
    Uskutečněno: 12.06.2016
  • okruhy Jizerské a Krkonošské

Tak jsem vytlačil báwo z pod přístřešku, demontoval plexi a umyl a pak mě napadlo jej v místě horních uchycení podložit aby se trochu více ztopořilo-jo much mi dneska na plexi přistálo o dost méně, že by to bylo tím? Nev

Vloženo: 06.06.2016
    Uskutečněno: 06.06.2016
  • Vrácení peněženky

Tak jsem se byl v pondělí projet a za Pečkama jsem našel šrajtofli.Slečna, maminka ročního synka ani nevěděla, že ji ztratila :-DD Takže když jsem u ní v Tatcích zahoukal přes vrata a ukázal jsem šrajtodli, zrudla jako r

Vloženo: 01.06.2016
    Uskutečněno: 01.06.2016
  • Lužické a Jizerky

Vstávat jsem musel po noční poměrně brzo a na to, že celo noc se to v práci jen sypalo a já byl propocenej durch a vynerovanej, spal bych, kdybych nemusel ke kadeřnici, asi do 15 hod, což se ale nestalo, v 15:00 jsem už

Vloženo: 24.05.2016
    Uskutečněno: 24.05.2016
  • ne Kořenov...

Tak počítal jsem že po noční budu spát asi tak 3 hodinky, což také vyšlo (n) a jak jsem se těšil, že se s KrtkemBazim pojedeme podívat na Milánka a Aspirit do Kořenova. No tak nakonec to padá což mě trošinku mrzelo, al

Vloženo: 22.05.2016
    Uskutečněno: 22.05.2016
  • Mezi kapkami

Takze hokej jsem stihl a kdyz pak prijel domu bracha, sesli jsme se v 17:25 na napajedle Benzina, vyrazili jsme smer Chlumec, N.Bydzov, Jicin, Hruba Skala, Turnov,Višeň,Kněžmost,Dolní Bousov, Rabakov, Seletice, Mcely Nym

Vloženo: 13.05.2016
    Uskutečněno: 13.05.2016
  • podhůří a jejich štráse

Jako obvykle, dítě do školky,zaprášený stroj od pylu vytlačit na dvorek, v brance mezi dvorkem a zahrádkou mě málem v kopečku převážil a už už málem ležel na sloupku :[ Obléci do lehkého moto oblečení, nasednout, natoč

Vloženo: 10.05.2016
    Uskutečněno: 10.05.2016
  • opravdové toulání

To mám taky rád, tentokráte jsem vyrazil po obídku.Jsem jel opět přes Straky, Milovice, Mladá, Benátky, serpentýnami na Dolní Cetno, pivovar Podkováň a tentokrát v pravo a do obce Kováň. Hádejte, co měli v putice na návs

Vloženo: 23.04.2016
    Uskutečněno: 23.04.2016
  • Kokořínem až na Ještěd

Tak jako vždy, dítě do školky, pak do práce hodit nějaký věci a šup do hadrů a Fííííííóóóóó na benzinu nakrmit bramboru a fíííííí směr: Dvory, Straky, Milovice, Mladá, Benátky n.Jizerou,Brodce, Chotětov,Bezno,Dolní Cetn

Vloženo: 21.04.2016
    Uskutečněno: 21.04.2016
  • k Sucháči

v úterý mělo být až 19°C. No a tak jsem ráno napojil koníka a vyrazil směr Poděbrady, Libice, Dobšice, Dománovice,Polní chrčice, Týnec Nad Labem, Přelouč,Pardubice, Hrochův Týnec, Vysoké Mýto,Choceň,Svatý Jiří, Ústí nad

Vloženo: 15.04.2016
    Uskutečněno: 15.04.2016
  • vyfoukání mozku

Včerá jsem po 4hodinovém sezení ohledně financí a zjištění, že nemusím do školky osedlal oře, napojil ho na Benzině za 27,20/l a vyrazil do Poděbradpak po D11 , sjezd u KFC (u Sán), serpentínkou na Žehuň, Choťovice,Konči

Vloženo: 14.04.2016
    Uskutečněno: 14.04.2016
  • Dresden na krajíček

Předpověď byla dnes ideální, akorát s tím,že musím do školky pro mazlika.. čas je jasně dán. Zejtra už zas budu mezi nočníma, a tak jsem tedy po 8 hodině vyrazil trochu vowapovat stroj(musim ho růčo dočistit + přípravek

Vloženo: 04.04.2016
    Uskutečněno: 04.04.2016
    Tachometr: 62000km
  • Smutný výlet

Protože jeden blízký příbuzný napsal v sobotu dopis na rozloučenou a zmizel bez mobilu a peněz a je celostátně pohřešován , nálada v baráku je vskutku mizerná.Dítě jsem dal do školky, žena spala po noční a počasí lákalo

Vloženo: 29.03.2016
    Uskutečněno: 29.03.2016
  • poprvé za tepla

Jelikož jsem spal po noční a večer šel znovu, nebylo moc času a bratr chtěl na jih. Tak jsme vyrazili ve 13:30 směr Hořátev, na křižovatce jsem v zrcátku zpozoroval, že bratrův kufr SW-motech letí na silnici a tak jsem

Vloženo: 28.03.2016
    Uskutečněno: 28.03.2016
  • Motocykel 2016 Incheba - Bratislava

Jak sem řek tak jsem vyvedl.Najeto 670km. Nic mě nezáblo, jen ráno trošku prstíky na levé noze. Vyrazil jsem po půl deváté,počasí žádný vedro, za Čáslaví až do Ždírce nad Doubravou přímo hnus-mlha, sních na stráních , vo

Vloženo: 10.03.2016
    Uskutečněno: 10.03.2016
  • příprava na Blavu

Tak jsem dobil akumulátory do zrcadlovky, zkontroloval skla. Blesk sebou nepotáhnu, nejlepší výsledky jsou pro mě cenější bez blesku, případně doblejsknu tim co je na těle. Zítra ráno vyrazím na Motocykel 2016 do Brat

Vloženo: 09.03.2016
    Uskutečněno: 09.03.2016
  • apgrejd as. decentní optickej tjůning

folie od profíků z Čejetiček-zrcárka+tankpad polepeny karbónem, CNC páčky nakonec nasazený modrý, výměna byla raz-dva.pasovaly přesně.(zlatý schovávám na jindy nebo na predaj.) Dnes slavil švára 40let a tak jsem se jen p

Vloženo: 05.03.2016
    Uskutečněno: 05.03.2016
  • před optituningem...dilema

Zakoupeny CNC páčky dvou barev, protože nejsem schopen vybrat barvu když to nevidím a neumim si to představit, chtěl jsem ještě závažíčka ale našel jsem samý patvary, hnus, fuj... Pak jsem přemýšlel, kdyby byly zlatý CN

Vloženo: 04.03.2016
    Uskutečněno: 04.03.2016
  • Motobatt je doma

Tak, baterka přišla, nic se do ní neleje. Návod a záručák pěkně v češtině. Podložka + různě vysoké dištance pro připojení vodičů. Nikde made in china, pořád je tam Jacksonvile USA B-) Zkrátka za 1537,- vč.doběrečného

Typ: Údržba
    Vloženo: 09.02.2016
    Uskutečněno: 09.02.2016
  • AKU K.O.

Tak jsem rozebral kapotáž a začal měnit USB zásuvku, a protože jsem chtěl zítra vyrazit, chtěl jsem dobít aku. jenže aku má 5 voltů a nabíječka s ní nehne. A takže v pondělí zavítám do České Lokomotivky a tam si něco v

Typ: Údržba
    Vloženo: 06.02.2016
    Uskutečněno: 06.02.2016
  • Na konci roku 2015 na Ještěd

Přišla dvojitá ženská návštěva s ratolestma a tak mi bylo nabídnuto , jestli se nechci projet...hmm, moc se mi nechtělo, na balkoně bylo 1,2°C, ale Milan jezdil na luxusním pérákovi a z okna jsem zahlédl tříkolku s motor

Vloženo: 31.12.2015
    Uskutečněno: 31.12.2015
  • 2016

inspirován istonbike :-DD :-DD Možná až moc drsný... Chtěl jsem aby někde byl vidět můj ksicht,dlužím jej a lepší svojí fotku asi nemám, buď mám moc vlasů protoze jsem tam mladší(a to by bylo nefér)a nebo vypadám

Vloženo: 30.12.2015
    Uskutečněno: 30.12.2015
  • Choceňské osmičky

Včera jsem doma avizoval, že dneska opět ujedu a to před přežíráním se bramborového salátu, řízků, vinných klobás, fuj tajbl. Pochopení jsem dnes ale doma nenašel, jako by na to zapomněla. Takže mám průšvih. (n) Co n

Vloženo: 26.12.2015
    Uskutečněno: 26.12.2015
  • sezóna 2015 neskončila:-))

A protože zima asi nebude(což je debilní vůči přírodě) motorku jsem nezazimovával, proč taky, že a dneska od rána jsem prostě věděl, že musím...aby ne , když bylo jak v březnu, dokonce i hmyz létal. Manželku jsem na to p

Vloženo: 23.12.2015
    Uskutečněno: 23.12.2015
  • v neděli se probrala

:-DD v neděli se holka zase probrala, jako já po noční (n) . Dotloukal jsem baterku ze soboty na neděli, z toho se nabíjela jen asi 10hodin ale já byl na noční tak to bylo připojený asi tak těch 24 hodin. Doma jsem se o

Vloženo: 07.12.2015
    Uskutečněno: 07.12.2015