BMW F 800 ST (2007)

Vloženo 21.10.2014
Aktualizováno 25.4.2023

podhůří a jejich štráse

Vloženo: 10.05.2016, Uskutečněno: 10.05.2016, Zhlédnuto: 5x

Jako obvykle, dítě do školky,zaprášený stroj od pylu vytlačit na dvorek, v brance mezi dvorkem a zahrádkou mě málem v kopečku převážil a už už málem ležel na sloupku
Obléci do lehkého moto oblečení, nasednout, natočit, reset tacháče a jedééém, motorku nakrmit zdražujícím se benzinem za asi 27,20 ?
Svině...
Včerá jsem to vzal přes Loučeň, Mcely, Seletice, Dětenice, Libáň, na konci jsem to šoupnul doleva na horizont Zelenecká lhota-krásný výhled do Polabí(pejsek v poli u vísky papal poraženou srnu-jako hyena )
Otáčím a valim zase dolů a přes Staré Hrady, až do Bukvice,Podhradí-hrad je pěkný ale nedalo se zajet k němu, tráva všude vysoká jak sviň a klíště na každém rohu a tak opodál vzniká první záběr s pohledem do polabí.Sešoupávám dolů na Jičín přes Šlikovu Ves, pokračuji přes město a Jičín opouštím po silnici 35, kol Jinolic. V Borku otáčím zpět na Trosky, tam fotím a pak přes Hrubou Skálu, přes Vyskeř do Turnova, celou cestu dejchám jako když spím, jazyk za zuby, hubu plnou slin a kdybych ji otevřel, tak se poslintám blahem.Jak je tohle období krásné a ty panorámata... Turnov nakonec opouštím po silnici na Železný Brod-super, asi jsem tudy už někdy jel ale ne asi 7 km za kamionem, pak ho konečně předjíždím, míjím odbočky na různé rohozce(mimochodem pivo Rozohozec mám též rád,již od rekonstrukce Mcelského zámku, kde jsme pracovali a po šichtě chodili dolů do krámku kde ho měli). Rohozec točí dokonce už i ve městě, ale řezanej, řezaný já nemusim.A taky v Poděbradech na jezeře u Johnyho jen škoda té ukrajinské brigádnice
tak, ze Železného Brodu jedu přes Pěnčín na Jablonec a zakončuji na Ještědu. Celá cesta super až na ty vesnice. Výhledy nádherný, silnice kvalitní, serpentýnky z Jablonce do Liberce taky parádní.Foto z Jablonce -Petřína, byl jsem si tam zavzpomínat na bývalou práci-pokládku telefonních kabelů.Naštěstí jsem jen dělal velitele rudoarmějcům, romům s lopatami a zbiječkami, jež se prokousávali až do metrové hloubky přes kamení a občas hlínu-jednomu týpkovi schořel v ruce krumpáč, když protnul elektrickej kabel 22kv v zemi, kterej byl "dobře uložen".
dále Liberec...
Na ještědu byl docela zmatek, ze spod jel zametač a z vrchu zase lidi, asi z úřadu práce, se smetákama uklízeli štěrk po zimě. Dost se prášilo a plechovkáři měli problémy se vyhnut zametači a všude se prášilo neskutečně.
Cesta z Ještědu clasiko na Č.Dub, Mnichovo hradiště, pak Bakov n.Jizerou, Ml.Boleslav, Krnsko, Stránov a Bukovno, Katusice, Benátky, Milovice, Nymburk.
Najeto jen 270km.

mokomido (0) napsal 12.05.2016 v 17:59

ty vogo ty jsi stále na kolech,tak hlavně opatrně a jen kolama dolů,

KrtekBazi (2) napsal 10.05.2016 v 15:06

No paráda

elvis78 (138) napsal 10.05.2016 v 14:23

Charliee-nápodobně

Charliee (0) napsal 10.05.2016 v 13:39

Pekne, je videt ze uz mate poradnou jezdici sezonu. Jen tak dal a bez nehod.

elvis78 (138) napsal 10.05.2016 v 09:26

díky

shumi-p (0) napsal 10.05.2016 v 08:39

Nádhera

JirkaMetal (1) napsal 10.05.2016 v 08:33

Super, paráda moc pěkné fotečky.

elvis78 (138) napsal 10.05.2016 v 08:29

dík

31081 (682) napsal 10.05.2016 v 08:14

JO

istonbike (2) napsal 10.05.2016 v 07:47

Jen 270 no to najedu za týden Nádherné fotečky nádherného kraje ...normálně Ti závidím

• Tak na něj asi došlo

Mám nabitou Aku na cca 13,7 volt...po nastartování 12,7 a postupně pád na 12,4v když zablikám, zabrzdím , po zakvedlani plynem a vystřelení otáček k pěti tisícům jen vylétnutí na 12,7 v. Otázka zní, pokud Aku nabiju, uj

Vloženo: 21.09.2023
    Uskutečněno: 21.09.2023
  • informace

Milý deníčku, zítra jedu obhlédnout stroj, do kterého jsem se zamiloval, snad motor bude mít dobrý zvuk, protože jednou jsem slyšel tento enžin vrčet na Ještědu a měl pazvuk navíc. Jedná se o boxera BMW R1200... A taky

Vloženo: 20.09.2023
    Uskutečněno: 20.09.2023
  • Bechyně, ale ne mniška

Bratr mě nalanařil na Bechyni, že prej jezdí malá bobinka, tak jo. Mělo to být cca 154km, mimo hlavní tahy, ha ha ha Takže nejdřív jsem strašně chtěl umejt po asi roce wapkou motorku na myčce(prokoukla tak strašně moc

Vloženo: 19.08.2023
    Uskutečněno: 19.08.2023