BMW F 800 ST (2007)

Aktualizováno 27.5.2018

Deník motorky
Nalezeno 173 záznamů

• Kroupy až za ráfkem, Dance od Death

Tak jsem včera legálně vyrazil na východ, nejdřív jsem teda nakoupil v Maso Třebovle převoznickou klobásu a šunkový salám vedle v pekárně u Kopeckých koupil housky a chleba a to odevzdal doma pak jsem zkusil v České spoř

Vloženo: 17.06.2022
    Uskutečněno: 16.06.2022
  • Nová aku a krátké romantické projetí

No na konci to tak romantické nebylo, protože jsem nestíhal do školky Včera po práci jsem namontoval novou aku Varta, dal ji ještě dobít. Dneska ráno po školce zamontováno a vyrážím na cestu. Řadičku jsem si nastavil

Vloženo: 15.06.2022
    Uskutečněno: 15.06.2022
  • Yuasa YTX14-BS asi odešla do nebe

3.3.2017 jsem ji namontoval do motorky. Před asi třemi dny jsem chtel motorkou zavrčet a jen cvakání, nabil jsem ji. Dneska jsem už v motohadrech po umytí stroje sedl a start a nic. Jen převalení o půl otáčky. Takže nabí

Vloženo: 10.06.2022
    Uskutečněno: 10.06.2022
  • Zajetí kolem Orlice

V 16:30 start, ještě jsem dotáhl šrouby zadního kola momentem, dofoukl zadní pnojmatiku. Nasadil jsem nové boty, no musim říct, že se mi v nich jede na první dojem pěkně na hovno Asi se maj do nich strkat kalhoty, nebo

Vloženo: 20.05.2022
    Uskutečněno: 19.05.2022
  • Kompletace

Takže, nejdřive jsem přijal použitý díl z bazaru, z motocyklu který měl najeto.asi 39 tisíc, byla tam vůle, excentr byl made in Germany a měl jiná ložiska. Putoval zpět prodejci. Nakonec jsem z GS fóra od Servisáka, z Li

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 15.05.2022
    Uskutečněno: 15.05.2022
  • Lapálie pokračuje

Takže dneska jsem s nadšením převzal balík se zadním excentrem vč. osy, stačilo by jen nasunout do kyvky, složit řemenici a počkat na řemen, nasadit a seřídit. Ale ne ne, prostě přišel původní díl made in Germany dle pra

Vloženo: 11.05.2022
    Uskutečněno: 11.05.2022
  • Aktualizace

Vzhledem k tomu, že to vnější ložisko je zajištěno dvěma jehlami a jedna jehla se mi nějak ohnula a zajela dovnitř do Excentru,.druhá šla vytlouct vyrážečem, rozhodl jsem se pořídit jetý excentr, celé i s ložisky za 3720

Typ: Oprava
    Vloženo: 10.05.2022
    Uskutečněno: 10.05.2022
  • Výměna obuvi

Probiker škrpál kdysi inzerovaný zde je již značně poničen a dělá se mi žralok B-) Tak jsem opět zde v bazaru pořídil Diadora za cenu lepšího oběda s pitím a zákuskem. Ty Diadora voní novotou na rozdíl od těch Probiker

Typ: Koupě
    Vloženo: 09.05.2022
    Uskutečněno: 09.05.2022
  • Rozbor zadní osa, řemen out

Rozborka zadku probíhá, teď teda pauza, kdy jdu obědvat a studovat jak vycuknout ten excentr se zadní osou a pak do práce a zítra pokračování. Excentr je sevřený ve vidlici s stažený dvěma šrouby. Stavěcí šroub mám taky

Typ: Údržba
    Vloženo: 03.05.2022
    Uskutečněno: 03.05.2022
  • Kokořín nedosažen

Tak jsem se rozhodl vyplnit čas vyjížďkou, tak abych to stihl po O do školky. Sice jsem to stihnul v pohodě, ale cíl výletu jsem jen zahlédl v dáli přes pole od Mladé Boleslavi, od Bukovna, tam jsem to otočil a opatrně

Vloženo: 02.05.2022
    Uskutečněno: 02.05.2022
  • Nový olej a filtr

Tak po zajetí spojky byl dnes ráno motor zazátkován, napuštěn olej. Tak a teď už jen čekat na příležitost.

Vloženo: 24.04.2022
    Uskutečněno: 24.04.2022
  • Seznamování lepidla s motorkou

Tak jsem rozebral kapotu, slepil ji, blinkr taky. Nedalo mi to abych se nesvezl voňavou jarní krajinkou, směr Dvory,Straky, Vlkava, Boleslav, Plazy, Březno, Dolánky,Kladě,ruby, Nová Telib,Kobilnice, Žerčice,Ledce, Prodaš

Vloženo: 23.04.2022
    Uskutečněno: 23.04.2022
  • První jarní pád

Naplánovaná první vyjížďka s novou přední pnojmatikou byla chvilkami trošku psychická i fyzicky křeč, protože i když byla ta vyjížďka avizovaná, s pochopením jsem se doma ,ostatně jako téměř vždy, nesetkal a myslel jsem

Vloženo: 24.03.2022
    Uskutečněno: 24.03.2022
  • trvá to věčnost

Přední pneumatika s kolem odvezena do Bestdrive Nymburk, po neděli to bude hotové. Novinkou je, že asi týden už mají novou vyvažovačku a tak nemusím na vyvážení do Všechlap nebo jinam. B-) Takže než jsem se odhodlal t

Vloženo: 25.02.2022
    Uskutečněno: 25.02.2022
  • pneumatiči

Jak jsem avizoval, přední pnojmatika zaplacená. Dot by měl být 2021, jak jinak než Pireli Angel ST. K tomu mám malý dotaz, zkoušel jste někdo doma vyvažovat kolo?Přemýšlím že asi láknu ráfky. Edit:guma je doma (y)

Vloženo: 10.01.2022
    Uskutečněno: 10.01.2022
  • Pěkné svátky

Všem dobrým lidem přeju krásné Vánoce, šťastný nový rok a zdraví!

Vloženo: 24.12.2021
    Uskutečněno: 24.12.2021
  • tak sem dojezdil

B-) odedneška už si nezajezdim. Proč? protože jsem zjistil, že z přední pnojmatiky mi lezou malinkatý drátečky Dneska jsem se chtěl vyvenčit ale když jsem zjistil že z toho lezou drátečky,tak jsem to vzdal v rámc

Vloženo: 18.10.2021
    Uskutečněno: 18.10.2021
  • Podzimní krása

Tak jsem se probudil po noční, nasnidal, pak naobědval, dal si dvojité presso , vytlačil srnku, nasadil kufry, nasoukal se do letitého oblečení w-tec, zamával synům a vyrazil směr Dvory, Čilec poklidným tempem na Benátky

Vloženo: 10.10.2021
    Uskutečněno: 10.10.2021
  • jízda sobotní

Kdo čekal nějakou novou trasu nebo zapomenutou, tak se mýlí. Měl jsem mezi nočními a nebyl čas vymýšlet Ústeckoorlicko, Českou Třebovou a Červenou vodu, to bych prostě nestihl. A tak jsem šel do klasiky jako posledně ak

Vloženo: 12.09.2021
    Uskutečněno: 12.09.2021
  • Festo a Sázava

Takže ráno jsem si dal do kufrů civil i s botama, skočil jsem na oře a mazal při 10°c do Modřan, ale oklikou, viz mapa 1. Ze školení( Festo) jsem mazal směr Sázava a její meandry. dneska bylo tak krásně, helmu jsem si p

Vloženo: 03.09.2021
    Uskutečněno: 03.09.2021
  • Řemen Řemenovič

Šel jsem umýt srnku abch zejtra neudělal moc ostudu na pražských křižovatkách a co nezjistím B-) Zjistil jsem že na řemenu chybí tři zuby. dávám to na vinu spojce, když jsem zařadil párkrát jedničku a motorka skočila a

Vloženo: 02.09.2021
    Uskutečněno: 02.09.2021
  • spojka složena-jezdíme

nakonec jsem to poskládal tak jak to přišlo, lamely byly 3+6 a ne 2+7, takže jemná dozadu, hrubší vzhled6x doprostřed a zbylé dvě jemné jako poslední. Spojka krásně vypíná, paráda. Je to ještě lepší než když jsem to kou

Vloženo: 26.08.2021
    Uskutečněno: 26.08.2021
  • Nová spojka

...se zatím koupe v oleji. Objednal jsem TRW a jaksi je 7 lamel jiných. Značky, pořadí, je mě zcela neznámé jelikož je trošku složení jiné. Babo raď. Rozhodil jsem pár dotazů, zatím nic nevím.

Typ: Oprava
    Vloženo: 24.08.2021
    Uskutečněno: 24.08.2021
  • rozborka spojky

Předcházelo zajetí nového oleje a s modlitbou že spojka bude v pohodě. Jel jsem do Liberce, do Kerda sport koupit věci na starý kolo BMX a favorita, štefty do řidítek, řetězy, bovdeny a tak.Cesta přes Boleslav, Č.Dub, z

Vloženo: 15.08.2021
    Uskutečněno: 15.08.2021
  • svíce, oil, filtry

Odstrojil jsem bajk, poprvé až na kost, do filtr boxu spousta věcí, hadice a hadičky, konektory, čidla. Výměna svíček, NGKčka tam byly od začátku po koupi a i tak jsem nepociťoval problémy, hrany elektrod byly zakulaceny

Vloženo: 05.08.2021
    Uskutečněno: 05.08.2021
  • Uvolnění

Po práci zas sázava, cesta klasika, ale protože jsem chtěl přijet za světla a ráno vstával 4:50 do práce tak jsem jel k V.Oseku od Poděbrad ultra rychle po D11, poak z Oseka na Ovčáry, Kolín Zálabí, a zase Polepy,Č.Pečky

Vloženo: 25.07.2021
    Uskutečněno: 25.07.2021
  • před tuzemákem v chladnu

Předposlední vyjížďka, v pátek 9.7 před nástupem na tuzemskou dovolenou na pronajaté chatě-doporučuji. Nikdo neotravuje s testama a hovadinama kolem státní a celosvětové šikany. Co se týče nařízení, na dovolené jsem si s

Vloženo: 25.07.2021
    Uskutečněno: 25.07.2021
  • Retrogaráž Lysá nad Labem

Dopoledne plechovkou s rodinou a pak na tombolu na motorce, spousta věcí v tombole, samozřejmě jsme nic nevyhráli B-) Nechápu jak někdo může dát za škodu 100 takovou ránu... Atmosféra uvolněná, bez roušek, teda pak poř

Vloženo: 27.06.2021
    Uskutečněno: 27.06.2021
  • Šumava ve skoro sedmi

Tak mě Fanda nalákal na dnešní pojezd směr Šumava. Jely stroje Ducati Supersport S, Ducati Supersport skoro S , Bandit 1250, Yamaha Tracer 900 2x a nějaký čas Kawasaki Versis 650(snad jsem to napsal správně). Já jel z

Vloženo: 13.06.2021
    Uskutečněno: 13.06.2021
  • Naše krásná zem

Pořád se utvrzuji v tom, že naše zem je prostě hezká. Labské pískovce, Jetřichovice, Belvedér, Chřibská, Arnoltice a další a další a samozřejmě že jsem tady už jezdil ale dlouho jsem tam nebyl. Nejdříve jsem nevěděl kam

Vloženo: 03.06.2021
    Uskutečněno: 03.06.2021