BMW F 800 ST (2007)

Vlastník elvis78
Vloženo 21.10.2014
Aktualizováno 25.4.2023

Vloženo: 04.04.2016, Uskutečněno: 04.04.2016, Stav tachometru: 62000 km, Zhlédnuto: 3x

Předpověď byla dnes ideální, akorát s tím,že musím do školky pro mazlika.. čas je jasně dán. Zejtra už zas budu mezi nočníma, a tak jsem tedy po 8 hodině vyrazil trochu vowapovat stroj(musim ho růčo dočistit + přípravek doporučen od Wildaja), pak načerpal načurál a vyrazil tentokrát Dvory, Čilec, Straky, letiště Mladá,Golfové hřiště s výhledem na Bezděz, Benátky nad Jizerou, Brodce, Mladá Boleslav,Doksy(kafe a párek-sušenky prej došly), dále Česká Lípa, N.Bor, Kamenický Šenov, Česká Kamenice, Děčín, Hřensko,Konigstein, pak jsem uhnul, směr Labe, jsou tady nádherný panoráma s Labskejma pískovcema(fotky odtamtud), a v zádu je vidět známý Basteigebiet , dále návrat na hlavní silnici a dál Serpentýnama do Pirny, Heidenau, Leuben, a do Drážďan. Tam jsem vyfotil houby, bylo tam vedro a spousta aut. Labe jsem nespatřil a čas už nezbýval... Otočil jsem se na náměstí DR.Kulz Ring a mazal zase domů.
Obloha na jakýkoliv focení absolutně na prd. Jinak Dráďany příště ano, ale v piksle a s rodinou. To hlavní jsem neviděl a určitě to stojí za to.
Najeto 375km.Computer říká dojezd eště 40 km, no ale pokoušej to, že.
Motorek jsem potkal pár, nejčastěji Suzuki V Strom se dvěma světlomety, obsahu mě neznámého.

P.S.: v tý první nebo druhý nemeský vesnici je budka s radarem(je tam 30km/h) ví někdo jaký směr zabírá?

Maartecz (-1) napsal 13.04.2016 v 22:56

jarolim (137) napsal 11.04.2016 v 15:21

Díky Čárlí. Google je věc. Rád používám pohled z ulice, street view a dívám se kudyma jsem jel, když si nejsem jist.

Charliee (0) napsal 11.04.2016 v 15:02

Musim se pridat k Wildaja, budu muset googlovat co jsi vse projel nebo kde, ale vypada to na pekny vylet. A to gratuluju. Radary a pokuty...ja to nazivam..."shit happens"... bohuzel to stoji trochu penez. Ale zivot jde dal, alespon se s tim pravidlem ridim ja.

Wildaja (44) napsal 09.04.2016 v 22:18

Zajímavý výlet a je fajn, že ti pan Google vypomohl pěkně i pro nás neznalé, co nevíme : kde a co to je . A ... když už mě tu zmiňuješ , pomohla ta pasta ?

jarolim (137) napsal 04.04.2016 v 20:53

Auuu.V Drazdanech jsem blesknul jenom jeden.No jel jsem stejne jako ostatni.Snad...

Psychedellic (1) napsal 04.04.2016 v 20:45

Mají je tam skoro v každý vesnici a na přivaděči do Drážďan směrem od Pirny jsou nejmíň tři

jarolim (137) napsal 04.04.2016 v 20:24

V nemecku na cetnika nenarazis.U nas jich bylo jak sr...P.S.psychedellic:radar na me koukal kdyz jsem jel do cech a byl v pravo

istonbike (2) napsal 04.04.2016 v 19:37

Teda ty Tvoje porce kilometrů jsou neskutečné a neměl jsi ještě za hranicema problémy k vůli tomu Dominátorovi

Psychedellic (1) napsal 04.04.2016 v 19:06

Pokud to je ta, který jsem si všiml já (byla na středovym ostrůvku mezi pruhama u přechodu pro chodce?), tak ta zabírala směr od CZ hranic a jenom zepředu (doufám), osobně mě v neděli vyblejskla

• Tak na něj asi došlo

Mám nabitou Aku na cca 13,7 volt...po nastartování 12,7 a postupně pád na 12,4v když zablikám, zabrzdím , po zakvedlani plynem a vystřelení otáček k pěti tisícům jen vylétnutí na 12,7 v. Otázka zní, pokud Aku nabiju, uj

Vloženo: 21.09.2023
    Uskutečněno: 21.09.2023
  • informace

Milý deníčku, zítra jedu obhlédnout stroj, do kterého jsem se zamiloval, snad motor bude mít dobrý zvuk, protože jednou jsem slyšel tento enžin vrčet na Ještědu a měl pazvuk navíc. Jedná se o boxera BMW R1200... A taky

Vloženo: 20.09.2023
    Uskutečněno: 20.09.2023
  • Bechyně, ale ne mniška

Bratr mě nalanařil na Bechyni, že prej jezdí malá bobinka, tak jo. Mělo to být cca 154km, mimo hlavní tahy, ha ha ha Takže nejdřív jsem strašně chtěl umejt po asi roce wapkou motorku na myčce(prokoukla tak strašně moc

Vloženo: 19.08.2023
    Uskutečněno: 19.08.2023