BMW F 800 ST (2007)

Vlastník elvis78
Vloženo 21.10.2014
Aktualizováno 25.4.2023

Vloženo: 17.07.2016, Uskutečněno: 17.07.2016, Zhlédnuto: 3x

Tak jsem si v pátek naplánoval, že v sobotu dopoledne budu spát po noční jen do oběda a pokusím se stihnout dojet za bratrem na šumavu a v 18:00 nejpozději budu zpět pěkně v zaměstnání.Chtěl jsem bratra vidět, dát mu suvenýr od jadranu(vanilkový doutníčky s chorvatskejma nápisama vyrobený stejně ve švícarech ) a projet se i protože Šumavu nejezdim, je to z ručky. Vyrazil jsem v 11:45 s tim, co bylo v nádrži akorát jsem umyl plexi na helmě. Cesta byla dobrá až na plechovkáře. Jel jsem netradiční delší cestou, Č.Brod, Mukařov, Mirošovice, Velké Popovice, Štiřín, Kamenice, Týnec nad Sázavou, zde kolem Janečkovy vily pryč směr někam ke kaskádě, Neveklov, Vysoký Chlumec,Petrovice, Kovářov,přes Žďákovský most dál do Písku s výhledem na most, který v roce 2002 zničily povodně,dále Strakonice, kde na Benzině(neměli vervu100) kupuju benál a bagetu a volám bratra, kde je? Jsem v Anníně ve sklárně-super měl jsem jet do Horažďovic a ne dalších 20 km No tak dávám nejkratší cestu na které mě pronásleduje KTM super advenčr 1290, pouštím ho, neznám to tam. Měl jsem jet nejrychlejší trasu, tohle byla chyba. Silničky většinou ouzký na auto a rozbitý. Přes Kašperské hory přijíždím a uhýbám přes Otavu do Annína a zapichuji policajta do štěrku přped sklárnou Annín. Kouřím, jím bagetu, brácha je na exkurzi ještě. Meju plexi, kouřím. Brácha vyšel, hurá, představil mi svou novou fazoli(dělá si papíry na motorku ) a dal jsem mu suvenýr, dal další cígo a šup nejrychlejší cestou do Nymburka,ta vedla suprově rychlou trasou přes tedy nudnou D4 na Dobříš, ale jinak mimo D4 dobrá cesta i asfalt, rychlá. Beru to přes Prahu, jižní spojkou k Čerňáku a po d11 do Poděbrad a Nymburka. Max speed při zpáteční cestě 190kmh a to skoro furt. do práce jsem přijel ,se zastávkou pro věci do práce, v 17:50.
Najeto 445km. Cesta tam pohoda až na ty prdele moje chyba. Jel jsem tam 100-120. Cesta zpět byla stíhací, Šumavské hvozdy krásné, Otava - jak o ní fankuje D.Bárta s J.A.R. ,je opravdu krásná. V tom kraji je spousta památek, musim se tam s rodinkou někdy vydat. Z ča. důvodů pořízeno foto pouze v cíli. ostatní fotky jsou z Google.

mokomido (0) napsal 19.07.2016 v 18:50

Hezký jezděníčko ,brácha na tě je asi pyšný takovou dálku jen tak udělat někomu radost

Milanek13 (48) napsal 19.07.2016 v 17:13

Na otočku dobrý

elvis78 (138) napsal 18.07.2016 v 03:11

Ano, jen mě fakt bolelo, že jsem nemohl jet domu v klidu i za tmy třeba a jinudy.

Charliee (0) napsal 17.07.2016 v 23:23

Tak to vypadalo na takovou dlouhou rychlovku, jak jsem prosel tvym popisem, ale dulezity je, ze clovek ma dobry pocit a provetra si telo.

shumi-p (0) napsal 17.07.2016 v 22:47

suprrrrrrrrr

elvis78 (138) napsal 17.07.2016 v 21:54

Tak to je Fando dobrá zpráva.Tu radost si dovedu představit

KrtekBazi (2) napsal 17.07.2016 v 18:58

Honzo,ty jseš neskutečnej Já dnes měl vánoce Protože poprvé jsem byl v sedle,kolem komína cca110 km.Štastnej jak blecha.Mašina funguje parádně,takže super.

JirkaMetal (1) napsal 17.07.2016 v 13:46

Super.

elvis78 (138) napsal 17.07.2016 v 13:27

stavěl bych na focení ale to bych fakt nedával, projel jsem tolika krásnými místy a zákoutími a nemám ani obrázeček.
ne,nic mě nebolelo ani koleno a stehno po úrazu

SlimM (48) napsal 17.07.2016 v 13:25

Tak to byl fakt stíhací závod! Takovou cestu já bych plánoval možná i na dva dny... Je fakt, že často stavíme, ale 445 km za 6 hodin bych ani náhodu nedal . Nechápu, že tě nic nebolí - nebo se pletu?

• Tak na něj asi došlo

Mám nabitou Aku na cca 13,7 volt...po nastartování 12,7 a postupně pád na 12,4v když zablikám, zabrzdím , po zakvedlani plynem a vystřelení otáček k pěti tisícům jen vylétnutí na 12,7 v. Otázka zní, pokud Aku nabiju, uj

Vloženo: 21.09.2023
    Uskutečněno: 21.09.2023
  • informace

Milý deníčku, zítra jedu obhlédnout stroj, do kterého jsem se zamiloval, snad motor bude mít dobrý zvuk, protože jednou jsem slyšel tento enžin vrčet na Ještědu a měl pazvuk navíc. Jedná se o boxera BMW R1200... A taky

Vloženo: 20.09.2023
    Uskutečněno: 20.09.2023
  • Bechyně, ale ne mniška

Bratr mě nalanařil na Bechyni, že prej jezdí malá bobinka, tak jo. Mělo to být cca 154km, mimo hlavní tahy, ha ha ha Takže nejdřív jsem strašně chtěl umejt po asi roce wapkou motorku na myčce(prokoukla tak strašně moc

Vloženo: 19.08.2023
    Uskutečněno: 19.08.2023