BMW F 800 ST (2007)

Vlastník elvis78
Vloženo 21.10.2014
Aktualizováno 25.4.2023

Vloženo: 26.12.2015, Uskutečněno: 26.12.2015, Stav tachometru: 60400 km, Zhlédnuto: 2x

Včera jsem doma avizoval, že dneska opět ujedu a to před přežíráním se bramborového salátu, řízků, vinných klobás, fuj tajbl. Pochopení jsem dnes ale doma nenašel, jako by na to zapomněla. Takže mám průšvih.
Co na plat.
Trasa Benzina Nymburk, Poděbrady, Libice nad Cidlinou, Opolany,Dobšice,v KFC u dálnice jsem si dal Twister se sýrem a slaninkou a mazal dál na Polní Chrčice, Dománovice, Radovesnice, Týnec nad Labem , Chvaletice, Pardubice,Sezemice, Holice,za Jaroslavem jsem uhnul na Choceň přes Rzy a Dobříkov, pozastavil jsem se u přechodu přes železniční koridor, u opuštěné rotundy pro lokomotivy na jedno cígo, dále mazal na Ústí nad Orlicí přes Svatého Jiří, Česká Třebová(nic moc cesta-nuda), Litomyšl, kde se ženil brácha na zámku(fotka z parkoviště a náměstí), za Litomyšlí zase po silnici č.317 do Chocně , z Chocně přes Mostek na České Libchavy a pak Potštejn,Vamberk,Kostelec nad Orlicí a tam zase na kruháku zpět na Choceň po špičkové silnici 316 , pak z Chocně konečne do Mejta a za Mýtem šup na Chrudim, Hrochův Týnec a pak jsem si vzpomněl že je opravená silnice na Seč tak jsem tam uhnul a zastavil se ve Vápeném Podolu(fotka 3) a pak mazal na Přelouč, Chvaletice a stejnou trasu domů. No 360km jako prd. Počasí super, motorek dost, jeden nervózní řidič renaultu scenic neunesl, že jsem ho předjel a tak mě bezmocně vyblikával dálkáčema chudák.
Zima mi nebyla po těle ale po západu slunce jsem zapnul heftíky protože ty ruce jsou na ráně a na ně je mi pak vždycky zima.
Zkuste si někdy projet kratičkou ale luxusní silničku 316. Je fakt boží a dobře vyhřátá a suchá od sluníčka.

shumi-p (0) napsal 28.12.2015 v 09:47

Suprovní

jarolim (140) napsal 27.12.2015 v 10:00

díky kluci.Dneska budu se synkem jezdit na kole.

KrtekBazi (2) napsal 27.12.2015 v 09:53

Nazdar draku blahopřeju k dalším zimním km. Já chodím po horách,,,,pěšky

Charliee (0) napsal 27.12.2015 v 08:45

Gratuluju, je treba jezdit co to da, kdyz neni ten snih.

Milanek13 (48) napsal 26.12.2015 v 23:07

Taky bych jezdil , kdyz je tak krasne, ale neni cas .

jarolim (140) napsal 26.12.2015 v 20:46

ja tam jezdim hrozne rad. Je tam zeleznice, udoli, ricky a reky, kopce,, kvalitni cesty. Proste to tam miluju.Polabska nizina je dobra akorat na kolo. Nez jsem zacal motorkarit, tak jsem na kole jezdival i150 km.

zeke11 (139) napsal 26.12.2015 v 20:27

Lepší blikající dálkové, než když ti to Němčour zašlápne před nosem a hurá couvat... Jó lidi jsou různí... Ale jinak jsi dobrý, já dal jen 130 km...

istonbike (2) napsal 26.12.2015 v 18:47

Tak to máme stejné víš jak se bojím já

jarolim (140) napsal 26.12.2015 v 18:46

Jo, Beskydy(ti závidím), ty mám daleko a mám po zkušenostech raději suchej asfalt, protože se bojím jednak o sebe a o gumy

istonbike (2) napsal 26.12.2015 v 18:41

Paráda Tys to vzal krásnýma městečkama já pod horami

• Tak na něj asi došlo

Mám nabitou Aku na cca 13,7 volt...po nastartování 12,7 a postupně pád na 12,4v když zablikám, zabrzdím , po zakvedlani plynem a vystřelení otáček k pěti tisícům jen vylétnutí na 12,7 v. Otázka zní, pokud Aku nabiju, uj

Vloženo: 21.09.2023
    Uskutečněno: 21.09.2023
  • informace

Milý deníčku, zítra jedu obhlédnout stroj, do kterého jsem se zamiloval, snad motor bude mít dobrý zvuk, protože jednou jsem slyšel tento enžin vrčet na Ještědu a měl pazvuk navíc. Jedná se o boxera BMW R1200... A taky

Vloženo: 20.09.2023
    Uskutečněno: 20.09.2023
  • Bechyně, ale ne mniška

Bratr mě nalanařil na Bechyni, že prej jezdí malá bobinka, tak jo. Mělo to být cca 154km, mimo hlavní tahy, ha ha ha Takže nejdřív jsem strašně chtěl umejt po asi roce wapkou motorku na myčce(prokoukla tak strašně moc

Vloženo: 19.08.2023
    Uskutečněno: 19.08.2023