BMW F 800 ST (2006)

Vlastník Sedro
Vloženo 17.7.2008
Aktualizováno 13.3.2014

BMW F800ST - výborná moto na sport, do města i cestování

První dojmy - Super, hned po zkušební jízdě jsem věděl, že ji chci! :) Dobře ovladatelná, jen mi trochu přišel necitlivý plyn - škubání při přidání z volnoběhu, ale to je o zvyku. Brzdy vynikající, jen řazení se mi moc nelíbilo, při jedničce rána a neutrál se mi hledal ze začátku dost špatně.

Motorku bych doporučil pro - Začátečníci i středně pokročilí, je to univerzál.

Doplňky na motorce - Laďák ixil, nosiče kufrů Kappa

Super stroj na sport i cestování, fantastický je bezúdržbový řemen, takže odpadají starosti s čištěním, mazáním a kontrolou stavu. Mění se po 20.000 km, takže docela v klidu.

Najeto na ní mám asi 9000 km, víceméně kolem komína a po městě, na delší dovolenou jsem se zatím nedostal, snad letos, pokud ji nevyměním za K1200S, což se asi brzo stane :) Jinak ve městě naprostá pohoda, ovladatelnost výborná.

Spotřeba v průměru 4,5l, při razantnějším tahání za hefty je kolem 5, což je naprostá fantazie.

Závady za celou dobu žádné, jen jednou jsem měnil žárovku v předním světle, což ale zase na druhou stranu byla práce na půl hodiny, jak jsem ji nemohl nejdřív dostat ven a pak zase novou dovnitř - tohle mohli soudruzi ze SRN udělat trochu líp.

Jediná věc, co mi chybí, je palubní počítač s ukazatelem spotřeby, teploty a zařazeného stupně, občas tam hážu i 7ku :)

istonbike
istonbike napsal 12.06.13 v 16:19 10b.

Nádherná točící se vrtule s tím Ixilem to musí mít parádní sound ta si 10b zaslouží mít prachy beru jí od tebe hned

BorisVTR
BorisVTR napsal 02.09.09 v 19:40

Pekny Bike.Nech dobre sluzi.Davam 10bodu

Nana17
Nana17 napsal 04.05.09 v 19:27

Ahoj, krásna motorka , až budem velká tak si takú raz kúpim.

zachicz
zachicz napsal 30.11.08 v 14:12

...STčko je fakt povedený, congratulations!

Sedro
Sedro napsal 23.07.08 v 22:57

Motor je fajn i pro začátečníka, táhne lineárně od 2 tisíc až tak do 7, pak už je lepší přeřadit na vyšší kvalt. Někomu může chybět sportovnější špička, ale to se pak musí poohlídnout jinde Jinak při podřazování absolutně bez kopanců - ozubený řemen je príma věc