Honda CBR 1000RR Fireblade (2010)

Vlastník Willik
Vloženo 12.8.2014
Aktualizováno 2.11.2016

Deník motorky
Nalezeno 16 záznamů

• Fotr a dědek ve Východních Čechách

Tak jsem dědka vyvezl! ;-) "Mrkni, kde bys všude mohl zajezdit!", hecuju už léta tatíka a tentokrát se chlubím deníčkem z Bulharska, ve kterém ještě nestačil zaschnout inkoust. Táta ale ne a ne se rozhoupat a pořídit

Vloženo: 22.07.2015
    Uskutečněno: 18.07.2015
  • Noční toulka Českým středohořím

Sahara! B-) Ve stínu třicet! Z ramínka na stěně v garáži na mě laškovně pokukuje komboška. Nojo, ale komu by se do ní dnes chtělo, že? Mám přeci jen asi raději Glamour než latexové S&M - a tak představa, že se teď ve s

Vloženo: 21.07.2015
    Uskutečněno: 05.07.2015
  • Nejkratší Route 66 na světě!

Sraz Amerik. V Příbrami. :-) Harley, Dodge, Cadillac - všude kam se podíváš samá Amerika. Jen tu a tam veteránek z českých luhů a hájů, připomínající realitu české současnosti. Počasí na nedělní projížďku jako stvořené

Vloženo: 17.07.2015
    Uskutečněno: 19.04.2015
  • Motosalon Letňany

Stává se to téměř povinností. Jako každý rok i letos proběhla návštěva Motosalonu v Letňanech i Motocyklu v Holešovicích. Nevím ani proč - letos se mi Letňany líbily víc :-)

Vloženo: 17.07.2015
    Uskutečněno: 06.03.2015
  • Rukavice Alpinestars GP Pro

Tak a outfit je komplet! :-DD Rukavice Alpinestars GP Pro jsem pořídil spolu s komboškou a dalšími doplňky. Nechal jsem se trochu ovlivnit obchodníkem - původně jsem chtěl levnější. Ničeho ale nelituji - rukavice GP Pro

Vloženo: 02.11.2016
    Uskutečněno: 12.02.2015
  • Boty ALPINESTARS SMX-PLUS

S membránou nebo bez? To je, oč tu běží… A připlatit navíc skoro dva tisíce? Nebudu to zdržovat, nakonec jsem podlehl a pořídil jsem tyto příjemné botky s vnitřním šněrováním a GORE-TEX membránou. Plné specifikace js

Vloženo: 19.10.2016
    Uskutečněno: 11.02.2015
  • Kombinéza - ALPINESTARS ATEM

Pro lepší pocit bezpečí a sucha :-) pořízena dvojdílná kombinéza - ALPINESTARS ATEM. Věřím, že kombošky od ALPINESTARS nikdo nemusí dlouze představovat. Volba padla na dvojdílnou ATEM - specifikace a hodnocení jsem d

Vloženo: 14.10.2016
    Uskutečněno: 10.02.2015
  • Vyklápěčka od HJC

V roce 2014 vylepšená verze přilby jihokorejského výrobce HJC R-PHA MAX Evo. Patří na vrchol nabídky odklápěcích přileb - přitom s příznivou cenou. • Materiál: P.I.M. (Premium Integrated Matrix), skořepina ze tří materi

Vloženo: 13.10.2016
    Uskutečněno: 10.01.2015
  • Blikač brzdového světla

Narazil jsem náhodou na tuto šikovnou věcičku od HealTechu: Brake Light Pro. Zablikání při dobržďování před plechovkama se mi zdá celkem cool, tak nebylo moc co řešit :-) Instalace snadná a nastavení podle návodu j

Vloženo: 11.10.2016
    Uskutečněno: 04.11.2014
  • Než vypustíme vodu z chladiče

Víkendové počasí s sebou přineslo jednu z posledních letošních šancí na projížďku. Cíl - akcička Veteran Car Clubu Dvůr Králové nad Labem - "Než vypustíme vodu z chladiče" . Příjemná atmosféra, zábava, soutěže, překrásná

Vloženo: 06.10.2014
    Uskutečněno: 04.10.2014
  • Gipro a tankbag s nabíjením

Po heftech a držáku GPSky byl další na řadě ukazatel zařazeného kvaltu od Gipra a také jsem koumal jakou taštičku dát na nádrž. Nechtěl jsem nic velikého, stačí mi kompaktní malá dokladovka, na klíče a mobil - kam ob

Vloženo: 05.10.2014
    Uskutečněno: 02.10.2014
  • Vyhřívané gripy

Instalace vyhřívaných gripů od Speeds Performance Parts . Hřejou moc pěkně a narozdíl např. od Oxfordů nejsou tak humpolácké. Ovládání je naprosto jednoduché - jedním tlačítkem, žádné obří "pádlo", hyzdící řidítka. Oc

Vloženo: 02.10.2014
    Uskutečněno: 02.10.2014
  • Rozleštění fialového opálení svarů výfuku

Jen taková drobnost, Arrow má v originálu přiznanou většinu svarů a ty pohledové na titanovém těle koncovky výfuku nechává zabarvené modrofialovým přelivem. Vypadá to kruto-hustě, :-) nicméně k barvám Repsolky to zrovna

Typ: Oprava
    Vloženo: 11.10.2016
    Uskutečněno: 30.09.2014
  • Seznámení a prvních 1500 km

Pojištění, STK, přihlášení a další povinné papírování, ve čtvrtek Repsolka dostala SPZ a ještě večer jsem na hoďku vyrazil nachytat pár komárů :-) Nemohl jsem se dočkat víkendu - až ji trochu protáhnu. Krátká domluv

Vloženo: 15.08.2014
    Uskutečněno: 28.09.2014
  • Vodotěsné pouzdro mobilu/navigace

MotoGP ;-) Repsol rulezz!! Víkend Moto GP v Brně, ve stejnou neděli testovací moto jízdy v Mostě... Kámoši mě s vyjížďkou trochu vypekli :! (buď museli trávit víkend plněním podnikatelského plánu nebo kvalitním domác

Vloženo: 17.08.2014
    Uskutečněno: 17.08.2014
  • Pořízení

Spoustu let platonicky milovaná. ;-) Loni proběhlo rozhodování a stručné zhodnocení plánu rodinného rozpočtu. :-$ Letos před sezónou dva měsíce intenzivního shánění a volání, pak dokonce opět odklad kvůli jiným pracovním

Vloženo: 15.08.2014
    Uskutečněno: 30.07.2014