Honda CBR 1000RR Fireblade (2010)

Vlastník Willik
Vloženo 12.8.2014
Aktualizováno 2.11.2016

Vloženo: 11.10.2016, Uskutečněno: 04.11.2014, Stav tachometru: 17400 km, Zhlédnuto: 417x

Narazil jsem náhodou na tuto šikovnou věcičku od HealTechu: Brake Light Pro.

Zablikání při dobržďování před plechovkama se mi zdá celkem cool, tak nebylo moc co řešit

Instalace snadná a nastavení podle návodu je jak pro blbečky. Akorát pro kvalitnější spojení jsem dráty nekrimpoval, ale pájel a smršťoval bužírky. Miniaturní ovládátko se skvěle schová pod zadním sedlem, kde nezabere skoro nic (hmotnost pár gramů neřeším).

V první vteřině po stisku páčky drží plný svit, rozblikání podle zvoleného programu následuje až pak, takže ani na STK nikdo zbytečně neprudí.

• Fotr a dědek ve Východních Čechách

Tak jsem dědka vyvezl! ;-) "Mrkni, kde bys všude mohl zajezdit!", hecuju už léta tatíka a tentokrát se chlubím deníčkem z Bulharska, ve kterém ještě nestačil zaschnout inkoust. Táta ale ne a ne se rozhoupat a pořídit

Vloženo: 22.07.2015
    Uskutečněno: 18.07.2015
  • Noční toulka Českým středohořím

Sahara! B-) Ve stínu třicet! Z ramínka na stěně v garáži na mě laškovně pokukuje komboška. Nojo, ale komu by se do ní dnes chtělo, že? Mám přeci jen asi raději Glamour než latexové S&M - a tak představa, že se teď ve s

Vloženo: 21.07.2015
    Uskutečněno: 05.07.2015
  • Nejkratší Route 66 na světě!

Sraz Amerik. V Příbrami. :-) Harley, Dodge, Cadillac - všude kam se podíváš samá Amerika. Jen tu a tam veteránek z českých luhů a hájů, připomínající realitu české současnosti. Počasí na nedělní projížďku jako stvořené

Vloženo: 17.07.2015
    Uskutečněno: 19.04.2015