Honda CBR 1000RR Fireblade (2010)

Vlastník Willik
Vloženo 12.8.2014
Aktualizováno 2.11.2016

Vloženo: 15.08.2014, Uskutečněno: 28.09.2014, Stav tachometru: 16500 km, Zhlédnuto: 15x

Pojištění, STK, přihlášení a další povinné papírování, ve čtvrtek Repsolka dostala SPZ a ještě večer jsem na hoďku vyrazil nachytat pár komárů

Nemohl jsem se dočkat víkendu - až ji trochu protáhnu. Krátká domluva s kámošem a jedem - sobota dopoledne supr počásko! Vyrážíme na Středohoří, kolem Milešovky, Teplicko - Krušné hory (kávička a krátká čumenda na Komárce ), pak Fláje a dál po pěkných cestičkách až na Litvínov a Mostecko.

Repsolka mi zatím dělá jen radost. Je holka poslušná a je na ní absolutní spoleh. Postupně se trochu oťukáváme - zvykám si, jak správně dávkovat brzdy a jak citlivě na plyn. Zjišťuju taky, že cesty nalítaný s Alpikem jsou najednou nějak krátký, Repsolka na asfaltu prostě zvládá víc a má mnohem větší "akční rádius".

Taky zjišťuju, že na cestě "v civilizaci" vlastně nic moc s sebou nepotřebuju (proč tahat plnou polní a naložený kufry?), čím dál víc přemejšlim o výletu na lehko - západním směrem na víc dní. Příští sezónu něco musíme naplánovat!

... Škoda jen, že Alpika letost tak trochu zanedbávám...

• Fotr a dědek ve Východních Čechách

Tak jsem dědka vyvezl! ;-) "Mrkni, kde bys všude mohl zajezdit!", hecuju už léta tatíka a tentokrát se chlubím deníčkem z Bulharska, ve kterém ještě nestačil zaschnout inkoust. Táta ale ne a ne se rozhoupat a pořídit

Vloženo: 22.07.2015
    Uskutečněno: 18.07.2015
  • Noční toulka Českým středohořím

Sahara! B-) Ve stínu třicet! Z ramínka na stěně v garáži na mě laškovně pokukuje komboška. Nojo, ale komu by se do ní dnes chtělo, že? Mám přeci jen asi raději Glamour než latexové S&M - a tak představa, že se teď ve s

Vloženo: 21.07.2015
    Uskutečněno: 05.07.2015
  • Nejkratší Route 66 na světě!

Sraz Amerik. V Příbrami. :-) Harley, Dodge, Cadillac - všude kam se podíváš samá Amerika. Jen tu a tam veteránek z českých luhů a hájů, připomínající realitu české současnosti. Počasí na nedělní projížďku jako stvořené

Vloženo: 17.07.2015
    Uskutečněno: 19.04.2015