Honda CBR 1000RR Fireblade (2010)

Vlastník Willik
Vloženo 12.8.2014
Aktualizováno 2.11.2016

Vloženo: 11.10.2016, Uskutečněno: 30.09.2014, Stav tachometru: 16600 km, Zhlédnuto: 79x

Jen taková drobnost, Arrow má v originálu přiznanou většinu svarů a ty pohledové na titanovém těle koncovky výfuku nechává zabarvené modrofialovým přelivem. Vypadá to kruto-hustě, nicméně k barvám Repsolky to zrovna neladí.

Mimo jiné mě ani dvakrát netěšilo každému vysvětlovat, že jsem si to opravdu nesvařoval sám a že to tak je schválně ...

Nic naplat, pasty na výfuky mám hafo a taková práce to zas nebyla, chvilka leštění a hotovo.
A výsledek? Podle mého vypadá moc pěkně.

• Fotr a dědek ve Východních Čechách

Tak jsem dědka vyvezl! ;-) "Mrkni, kde bys všude mohl zajezdit!", hecuju už léta tatíka a tentokrát se chlubím deníčkem z Bulharska, ve kterém ještě nestačil zaschnout inkoust. Táta ale ne a ne se rozhoupat a pořídit

Vloženo: 22.07.2015
    Uskutečněno: 18.07.2015
  • Noční toulka Českým středohořím

Sahara! B-) Ve stínu třicet! Z ramínka na stěně v garáži na mě laškovně pokukuje komboška. Nojo, ale komu by se do ní dnes chtělo, že? Mám přeci jen asi raději Glamour než latexové S&M - a tak představa, že se teď ve s

Vloženo: 21.07.2015
    Uskutečněno: 05.07.2015
  • Nejkratší Route 66 na světě!

Sraz Amerik. V Příbrami. :-) Harley, Dodge, Cadillac - všude kam se podíváš samá Amerika. Jen tu a tam veteránek z českých luhů a hájů, připomínající realitu české současnosti. Počasí na nedělní projížďku jako stvořené

Vloženo: 17.07.2015
    Uskutečněno: 19.04.2015