BMW K 1300 GT (2009)

Vlastník maroth71
Vloženo 27.3.2014
Aktualizováno 28.3.2015

Cesťáček co umí pěkně překvapit asi se ji bude líbit více v delších zatáčkách ,ale myslím ,že hravě zvládne i utáhlejší vingl

Yamaha FJR 1300: Výbava a cena už nedělala tak moc velký rozdíl oproti FJR 1300

První dojmy - Prvně byli obavy z váhy ale když jsem ji chtil prně do rukou tak uplně v pohodě . Na cestě domů jsem skoušel jak motorka edí a jak se chová v zatáčkách třeba když i vyfrézovaná silnice . Byl jsem překvapen jak esaii funguje skvěle perfektně pohlcuje jak nerovnosti na cestě tak i bzdění z náklonu . Opravdu brutální jsou brzdy myslím že stačit jen myslet na bzždění a motorka je připravena zastavit téměř okamžitě aniž by se předek ponořil . Bude to dánoi tím že brzdý systém je rozdělen na poměr 60:40 a je to pravdu znát . Řazení a všechny ostatní fičury jako je vyhřívané sedadla abs asc tempomat tlak v pneu palubní počítač jsou už jen vyvrcholením dokonalosti kterou němci opravdu umí dotáhnout do detailu. Moc se těším na nějakou delší vyjížďku kde ji pořádně otestuji

Motorku bych doporučil pro - No snad pro mne

Doplňky na motorce - Originál kufry vyhřívané rukojeti ,vyhřívane sedadla , uzamykatelná schranka na doklady alarm s imobilizérem ,xenony, ESA II,abs ,asc ,tempomat,,kontrola tlaku v pneu ,teploměr okolní teploty ,elektrický stavitelný štítek

Vybral jsem si ho asi protože BMW mi připadá jako dobrá záruka kvality a opravdu toho má hodně ve výbavě .Hledal jsem velkou cestovní motorku které nebude vadit batužek a ráda si zablbne v pěkných zatáčkách s pořádným výkonem . Tak snad jsem se trefil aspoň v něčem

Quasar
Quasar napsal 03.01.17 v 22:10 10b.

ať jezdí a pohodové návraty domů

maroth71
maroth71 napsal 29.10.16 v 11:43

Jsem pro jen trochu tepla by to chtělo

Zemik
Zemik napsal 28.10.16 v 10:32 10b.

Je nádherná je jí třeba vidět na živo někde na vyjížďce klidně se mužem proletět .

_Lišák
_Lišák napsal 26.02.15 v 14:23

Hezký křižník .

maroth71
maroth71 napsal 23.08.14 v 00:14

Aha tak starter jsem ještě neřešil řešil jsem jen jednou volnoběžku starteru nechtěla zapadat ale nakonec se zjistilo že minuly majitel nepoužívala plnou syntetiku a já ano a ta plna syntetika začale rozpouštět karbon v motoru a tu volnoběžku zalepil :Udělal jsem dvě výměny oleje pořádně propláchl motor a vše je ok . Gumy jsem koupil Michelin pilot road 4 gt . mám na nich necelých 8000 a jsou ze 2/3 pryč ale myslím že takových 11000 by mohli dát