BMW K 1300 GT (2010)

Vlastník pirda
Vloženo 8.7.2022
Aktualizováno 8.7.2022

Super,ale prostě jsem trpaslík a nedosáhnu plnou nohou na zem.První jízda v šílené bouřce 120km domů,ale dorazil jsem vysmátej jak lečo.

Motorka koupena od MotoSoukup (Jičíněves) - První stroj od pana Soukupa jsme kupovali před 14-ti lety .A nemám co vytknout.

Kawasaki GTR 1400: Prostě se mi na ní sedělo hůř než na BMW a nemám ,,sportovního,,ducha.Jsem spíš usedlý taťka :-)))

První dojmy - Trochu nejistota při nasedání manželky,ale půjde o cvik.Přeci jen během let člověk spíš ,,nehubnul,, a tak to msíme nějak vychytat .Vyrazili jsme směr Morava a první den testování jsme naklouzali poctivých 600km.Pohádka!!!Teď trénujeme kolem komína třikrát týdně ,aby jsme vychytali posez(výšku řídítek,seřízení podvozku a jízdu s kufry)

Doplňky na motorce - Moto je ve výbavě,takže vyhřívané sedačky,hefty el.štelovatelné plexi,el štelování podvozku.Alarm s DO,Boční kufry origo v laku.

Rozhodování bylo těžké,rozpočet jsme původně měli nižší,ale nájezd 45000km,servisní knížka a první majitel???To byl silný argument,pro který žena obětovala peníze na novou dlažbu a plovoucí podlahu ))
Je to první motorka s vyšším obsahem a první motorka,na které budeme jezdit ve dvou.Nechal jsem snížit sedlo o pět centimetrů,ale stejně nedošlápnu.Víc to nemá cenu,protože stojím stejně,i když sedlo sundám.Kufry drží perfektně a zamykání je velmi pevné.Zvažoval jsem zadní kufr,ale manželka zatím dala přednost(pokud vyrazíme dál) textilní podkově co používám na svou Kawu 750.Opěrátko jí nevyhovuje,tak uvidíme časem,až vyrazíme na víc dní.Třikrát jsem absolvoval 500km v sedle(Přestavlky u Pardubic) Dvakrát jsem jel přez noc do Holandska k sestře na kávu ale jinak spíš po naší republice 200-300km za den.
Jinak jsem jel na pohodu podle svých pocitů a zjišťoval,že některé zatáčky jsem projel ve větší rychlosti než když jedu sám,při předjíždění tam bylo najednou 160km/h
atp...Prostě jsme unešení a spokojení.Zbytek ukáže čas.

PSanec
PSanec napsal 09.07.22 v 09:53 10b.

Super německej cesťák a velmi rozumná manželka.Přeji jen pohodové km.