Kawasaki ER 5 (2002)

Aktualizováno 2.6.2018

Deník motorky
Nalezeno 30 záznamů

• Nosiče

Jelo se na Šumavu a já jsem konečně zprovoznil moji CO2 svářečku, a tak sem si udělal můj první ''svařenec'' Normálně bych je dělal beztak týden, ale teď jsem na ně měl jen jedno odpoledne. Kupodivu, když se na ně teď s

Vloženo: 28.07.2012
    Uskutečněno: 28.07.2012
  • S Hunym

...na Vysočinu

Vloženo: 09.06.2012
    Uskutečněno: 09.06.2012
  • výfuk Miiv

koupen z Motorkar.net. Včera po třech týdnech konečně dorazil z Itálie, a tak jsem ho hned šel namontovat. Prvně jsem to nastartoval s tou tlumivkou-hmm dobrý moc pěkný; trošku hlasitější než sériovka. No a pak jsem konc

Vloženo: 16.05.2012
    Uskutečněno: 16.05.2012
  • Stage6

Teploměr Stage6

Vloženo: 05.05.2012
    Uskutečněno: 05.05.2012
  • Vzpomínka na letní den

Abych zahnal zimu, procházel jsem si svoje fotky a našel tuto moc pěknou. Byl slunečný 21.červen a já si užíval začátek obrovských prázdnin po maturitě. Vytáhl jsem Kawu a jel se spolujezdcem pro svěrák do Slavkova. Na d

Vloženo: 16.12.2011
    Uskutečněno: 16.12.2011
  • Focení+hřebík

Kousek od Hlinska je vesnička Kladno a za ní pěkné esíčko. Slunce již skoro zapadalo a naskytly se ideální podmínky na premiérové focení našich strojů - Marťanová Simsona a mé Kawy. Na začátku Marťan trošku couval a cou

Vloženo: 04.09.2011
    Uskutečněno: 03.09.2011
  • Teplotní čidlo

Do těla čidla bude zalepen termistor NTC 10K ohmu při 25 stupních celsia a pak to snad bude pěkně ukazovat.

Vloženo: 14.06.2011
    Uskutečněno: 14.06.2011
  • Ventilové vůle

Naštěstí vše bylo v normě, a tak jsem nemusel demontovat vedení oleje. Ikdyž, oproti demontáži nádrže, termostatu, ventilového víka... by to byla maličkost :-)

Vloženo: 08.06.2011
    Uskutečněno: 08.06.2011
  • Cesta na Vysočinu

Byla středa, škola skončila a já mohl osedlat Káwu a vyrazit směr Vysočina. Cestou do garáže jsem se také skamarádil s pěknou kočkou. Krásné počasí mi přálo, ale i nadále mě trápí nestabilní teplota motoru.

Vloženo: 24.04.2011
    Uskutečněno: 24.04.2011
  • Montáž teploměru chl.kapaliny

Motorku jsem konečně připravil na sezonu a také jsem úspěšně namontoval teploměr Stage6 mini (viz. deník). Čidlo bylo na místě hned, ale těžší bylo najít správný drát tak, aby se teploměr zapnul po otočení klíčku. Já jse

Vloženo: 18.03.2011
    Uskutečněno: 18.03.2011
  • Teploměr chl. kapaliny II.

Už vymýšlím, jak teploměr pěkně přimontovat na řidítka s tím, že ho bude možné kdykoliv rychle oddělat. Na obrázcích je můj návrh, který využije modelářské pozlacené konektory o průměru 2mm. Teď už stačí, abych si to nec

Vloženo: 21.01.2011
    Uskutečněno: 21.01.2011
  • Teploměr chl. kapaliny

Dnes jsem si byl konečně pro vysněný teploměr. Jedná se o malý teploměr s podsvíceným displejem, který ukazuje teplotu chladící kapaliny pomocí čidla, jež se namontuje přímo do termostatu (alespoň tak to je u mě). Stačí

Vloženo: 05.01.2011
    Uskutečněno: 05.01.2011
  • Zahybernování=)

Bude mi moc moc smutno a už se moc těším, až tě na jaře dám do kupy a pojedeme spolu na sraz do Hořic. Jinak se mi podařila vypustit pouze plováková komora pravého válce, tak jsem zvědav, jak to na jaře rozchodím na j

Vloženo: 31.10.2010
    Uskutečněno: 31.10.2010
  • Pneu OPRAVENA

Včera jsem zanesl zadní pneu k nám, do Alfamoto (servis Hondy) a ujal se mě chlapík, pneu sundal z ráfku a poslal mě s poškozeným pláštěm do auto-pneuservisu, cca 500metrů vzdáleného. Málem jsem sebou švihl o zem, když j

Vloženo: 01.10.2010
    Uskutečněno: 01.10.2010
  • Vrut-panchart

Tak dnes jsem poprvé svezl mého taťku a taky jsem mu Kawu půjčil na parkovišti před fabrikou Žďas. Když jsme pak zastavili u obchodu, měl jsem to štěstí, a zadní pneumatika byla tak krásně otočená, že se na mě smál tento

Typ: Havárie
    Vloženo: 18.09.2010
    Uskutečněno: 18.09.2010
  • Letovice

Ve středu jsme se rozhodli s Hunym podniknout výlet do Letovic na přehradu. Když jsme vyráželi z Jimramova, nebylo zdaleka tak zataženo, jako po příjezdu v Letovicích. Musím říct, že jak jsme zaparkovali u motorek jiné m

Uskutečněno: 11.07.2010
  • V.n. Seč + V.n. Pařížov

Bylo odpoledne, do motorky jsem si do levého podsedlového plastu zaintegroval Antipich a už jsem myslel, že motorku sklidím do garáže, protože v neděli jsem měl odjet zpět domů, do Brna, ale řekl jsem si, že si ještě zaj

Uskutečněno: 10.07.2010
  • 19999 km

Snad to je dobré znamení, že tyto krásné cifry naskočily zrovna přesně u tak krásného kostelíčka. Horší by to bylo, kdyby jsem se zastavil u tuhoškempu. pozn. k výkilometří jsem ji jako dárek namazal řetěz

Uskutečněno: 08.07.2010
  • Nová přilba

Stará italka Airoh za 1990,- byla pro éro nevyhovující, a proto jsem musel zainvestovat do nové... Mamka se naštěstí slitovala a přispěla z potřebných 5tis dva-děkuji. Kupoval jsem v Brně u husovického tunelu v motozoomu

Vloženo: 01.07.2010
    Uskutečněno: 01.07.2010
  • Husovický tunel

Tak dnes jsem si byl vyzkoušet i za jízdy přilbu. Jel jsem směrem o Globusu k Husovickému tunelu a najednou asi 300 metrů před ním se na mě začal tlačit nějakej plechovkář, a docela dost nebezpečně :-(, a proto jsem tam

Typ: Havárie
    Vloženo: 30.06.2010
    Uskutečněno: 30.06.2010
  • Výměna chladící kapaliny

Chladící kapalina stará byla vypuštěna, potom jsem okruh prolil destlilovanou vodou a pak nalil novou kapalinu MOTUL Inugel Expert (2x150Kč)

Uskutečněno: 29.06.2010
  • Karasín, Vírská přehrada :

Kromě odpoledního výletu do Poličky a Nového Města na Moravě jsme se přibližně ve 20:00 vydali na cestu na Karasín a dále pak na Vírskou přehradu. Dnes, jelikož můj obvyklý spolujezdec Mirek zůstal doma, jsme jeli ve slo

Vloženo: 27.06.2010
    Uskutečněno: 26.06.2010
  • Vodní nádrž Seč

Ráno jsem se na chalupě probudil do skoro zataženého rána a i přesto, že jsem předchozí večer dvě hodiny éro čistil, jsem se rozhodl pro vyjížďku na Seč. Rovnou jsem to vzal přes Skuteč, kde jsem obhlídl zatopené lomy

Vloženo: 21.06.2010
    Uskutečněno: 20.06.2010
  • S kamarádem

V pátek, v podvečer, ačkoliv nebylo zrovna nejlepší počasí, jsme se vydali s kamarádem a jeho kámoškou směrem na Nedvědice z Křižanova. Těsně před Vírskou přehradou nás zastihla velká průtrž, tak jsme se v Bystřici nad P

Vloženo: 24.06.2010
    Uskutečněno: 18.06.2010
  • Náš ,,motogang'' :-)

Zleva shora: Marťan (Huny, Mirek a dole pak já. Žlutý Simson je moje bývalá úplně první motorka (viz moje další moto).

Typ: Sraz
    Vloženo: 12.06.2010
    Uskutečněno: 12.06.2010
  • První

Tak dnes jsem si byl vyzvednout řidičák a hned v osm hodin večer bylo vše připraveno na první jízdu. Oproti Simsonovi je to fantastické. Najel jsem cca 102 km za 3 hodiny (s přestávkami). Trasa vedla z Křižanova přes Ho

Vloženo: 06.06.2010
    Uskutečněno: 04.06.2010
  • Očista kol a rozety

Na to, že moto má téměř 20tkm, špína šla technickým benzínem krásně dolů a teď, myslím, vypadá to celkem obstojně

Vloženo: 30.05.2010
    Uskutečněno: 30.05.2010
  • Nové pneu : část druhá

Konečně mně byly doručeny nové Pneu Dunlop Arrowmax (na fotce). Podle DOT je zadní měsíc stará a přední 3 měsíce, což je fajn. V pondělí se bude přezouvat...

Vloženo: 29.05.2010
    Uskutečněno: 28.05.2010
  • Nové pneu : část první

Tak dnes dopoledne jsem úspěšně udělal opravu testů, tudíž jsem hned podal žádost o ŘP (A s.o. + B)... Dorazil také posel PPL s pneu, ale po kontrole jsem zjistil, že mi u jedné pneu spletli rozměr. Snad ji budu mít do p

Vloženo: 25.05.2010
    Uskutečněno: 25.05.2010
  • Výlet do Plzně

Tak 7:35 odjezd vlakem EuroCity do Prahy a pak šup do Plzně rychlíkem, který tam splašeně doráží po šesti hodinách našeho cestování. Cestou na Vysočinu nás zastihlo několik průtrží, ale co, alespoň budu mít co čistit. Mi

Typ: Koupě
    Vloženo: 22.05.2010