Kawasaki ER 5 (2002)

Vlastník pliczb
Vloženo 22.5.2010
Aktualizováno 2.6.2018

Vloženo: 18.03.2011, Uskutečněno: 18.03.2011, Zhlédnuto: 6x

Motorku jsem konečně připravil na sezonu a také jsem úspěšně namontoval teploměr Stage6 mini (viz. deník). Čidlo bylo na místě hned, ale těžší bylo najít správný drát tak, aby se teploměr zapnul po otočení klíčku. Já jsem použil hnědý drát vedoucí ze spínací skříňky, který je v návodu teploměru nazvaný jako 'Main power switch'. Bylo nutné odmotat trochu izolace, abych se dostal k potřebnému drátu, poté, co jsem ho dlouho hledal. K teploměru byly přiloženy dvě 'svorkovnice' (viz.fota), kterými jsem propojil potřebné dráty. Tomuto řešení jsem zpočátku nedůvěřoval, ale vypadá zcela bezpečně. Obzvláště u silnějších drátů a pokud je takovéto spojení zabezpečeno proti otřesům.
Přikládám také fotky olejového filtru, který šel sundat velice špatně a vypadá, jak plechovka na střelnici.
Při naplnění nádrže a otočením kohoutu do polohy RES jsem také zjistil, že mám dosti zteřelou palivovou hadičku, ze které uniká palivo. Unikalo zcela určitě celou minulou sezonu v menším množství, a tak doufám, že se teď spotřeba kapku sníží.

Huny (6) napsal 14.04.2011 v 21:28

Jojo, byla to prča odzimovávat.

• Nosiče

Jelo se na Šumavu a já jsem konečně zprovoznil moji CO2 svářečku, a tak sem si udělal můj první ''svařenec'' Normálně bych je dělal beztak týden, ale teď jsem na ně měl jen jedno odpoledne. Kupodivu, když se na ně teď s

Vloženo: 28.07.2012
    Uskutečněno: 28.07.2012
  • S Hunym

...na Vysočinu

Vloženo: 09.06.2012
    Uskutečněno: 09.06.2012
  • výfuk Miiv

koupen z Motorkar.net. Včera po třech týdnech konečně dorazil z Itálie, a tak jsem ho hned šel namontovat. Prvně jsem to nastartoval s tou tlumivkou-hmm dobrý moc pěkný; trošku hlasitější než sériovka. No a pak jsem konc

Vloženo: 16.05.2012
    Uskutečněno: 16.05.2012