Yamaha TDM 850 (1996)

Aktualizováno 27.2.2016

Deník motorky
Nalezeno 8 záznamů

• Prodej

Trochu lítostivě oznamuji, že jsem náš 12-ti letý vztah ukončil a paní TDM prodal. Vzal si ji manželský pár, aby je povozila společně. Pán se zdá poklidný, rozumný - žádný ras a pako, co by ji hned zrajtoval, takže při v

Typ: Prodej
    Vloženo: 17.02.2014
    Uskutečněno: 17.02.2014
  • Úprava padáku

Kvůli zvýšenému blatníku jsem musel posunout příčku na padáku v předu více nahoru, protože se mi občas dotýkala blatníku. Jenže mám v plánu další úpravy (buď se vrátím k enduro blatníku a nebo zkusím vyrobit zobáček), kt

Vloženo: 29.09.2013
    Uskutečněno: 29.09.2013
  • Posunutí stupaček

Včera jsem kvůli lepšímu postoji posunul stupačky trochu níž. Vyšlo mi to na 34 mm, ale trochu jsem musel upravit i brzdový pedál, bo spodem už by nemohl vést. Řadička stačila jen posunout na tisícihranu. Stupačky js

Vloženo: 18.09.2013
    Uskutečněno: 18.09.2013
  • Kryt motoru

Dnes jsem se byl projet po lesích a nedobrovolně odzkoušel svůj kryt motoru. Bylo to sic v hodně malé rychlosti, ale motorka si na něj plně dosedla. Můžu říci, že kryt vše i přez mé pochybnosti v pohodě ustál :-DD

Vloženo: 29.09.2012
    Uskutečněno: 28.09.2012
  • Mřížka na světlo

Po shlédnutí několika fotek na internetu nebo i zde na portálu, jsem se rozhodl, že zkusím též vyrobit nějaké rádoby krytí předního světla. Zprvu se mi líbil nápad jen dvou trubiček před světlo, ale říkal jsem si, že

Vloženo: 27.06.2012
    Uskutečněno: 27.06.2012
  • motardový přední blatník

Chtěl jsem se odlišit a mít na motorce něco jiného než ostatní a tak jsem napasoval blatníky z XT 660 a 125 X. Jenže výsledek mě moc nenadchl, čekal jsem od toho více a tak půjdu ještě jinou cestou úprav.. Kdyby se našel

Vloženo: 05.06.2012
    Uskutečněno: 05.06.2012
  • Ložiska v zadním kole

Přez zimu jsem vyměnil též ložiska v zadním kole. Nešlo ani tak o ložiska přímo v ráfku, ty by určitě vydržely ještě dlouho, ale když už bylo venku, vykuchal jsem i je. Největší překvápko bylo ložisko na rozetě! Tam je j

Vloženo: 08.04.2012
    Uskutečněno: 08.04.2012
  • Výměna řetězové sady

Letošní zimu jsem opět TDMku zatlačil do kuchyně a snažil se alespoň něco vylepšit. Největší změnou byla výměna vzduchového filtru za K&N a změna řetězu i koleček. Měl jsem tam originální, která mi vydržela neuvěřitelnýc

Vloženo: 08.04.2012
    Uskutečněno: 08.04.2012