Yamaha TDM 850 (1996)

Vlastník Driver-toys
Vloženo 6.9.2009
Aktualizováno 27.2.2016

Vloženo: 29.09.2013, Uskutečněno: 29.09.2013, Stav tachometru: 60 km, Zhlédnuto: 7x

Kvůli zvýšenému blatníku jsem musel posunout příčku na padáku v předu více nahoru, protože se mi občas dotýkala blatníku. Jenže mám v plánu další úpravy (buď se vrátím k enduro blatníku a nebo zkusím vyrobit zobáček), kterým by příčka tak vysoko vadila. Odřezal jsem ji a umístil před chladič, za vidle.
Při té příležitosti jsem ještě posunul spodek chladiče asi o 2 cm blíž k motoru => dále od předního blatníku, který si tam při skocích taky trochu škrtnul.

• Prodej

Trochu lítostivě oznamuji, že jsem náš 12-ti letý vztah ukončil a paní TDM prodal. Vzal si ji manželský pár, aby je povozila společně. Pán se zdá poklidný, rozumný - žádný ras a pako, co by ji hned zrajtoval, takže při v

Typ: Prodej
    Vloženo: 17.02.2014
    Uskutečněno: 17.02.2014
  • Posunutí stupaček

Včera jsem kvůli lepšímu postoji posunul stupačky trochu níž. Vyšlo mi to na 34 mm, ale trochu jsem musel upravit i brzdový pedál, bo spodem už by nemohl vést. Řadička stačila jen posunout na tisícihranu. Stupačky js

Vloženo: 18.09.2013
    Uskutečněno: 18.09.2013
  • Kryt motoru

Dnes jsem se byl projet po lesích a nedobrovolně odzkoušel svůj kryt motoru. Bylo to sic v hodně malé rychlosti, ale motorka si na něj plně dosedla. Můžu říci, že kryt vše i přez mé pochybnosti v pohodě ustál :-DD

Vloženo: 29.09.2012
    Uskutečněno: 28.09.2012