Honda GL1800 GoldWing (2010)

Vlastník Akbar
Vloženo 6.1.2020
Aktualizováno 28.4.2021

Je úžasná!!! Je to můj třetí Golďas. Předtím jsme měl dvě GL 1500, které byly také úžasné. Takže kluci z Hondy navázali na předchozí úspěchy a co je neuvěřitelné, ještě něco přidali.

Motorka koupena od FIRMA:Top moto - Route 55 (Teplice)

První dojmy - První dojmy jsou skvělé, je to cesťák se vším co má mít. Pohodlí, prostor, výkon a brzdy. Intuitivní ovládání a jsem nadšený z audiosystému. Tuto motorku jsem koupil se spoustou doplňků a vše decentně vyladěné. Předchozí majitel měl výborný vkus a doladil, už tak krásný stroj, k dokonalosti. Takže na mě zbylo jen něco málo, aby mi úplně přirostla k srdci a měl jsme pocit, že to je ta "MOJE"

Jak už jsem psal, tak je to můj třetí Golďas. Takže jsem přesně věděl, co chci a proč. A taky mě nová osmnáctka ničím nezklamala.
Nemohu si odpustit chválu na starší patnácti-stovku, obě byly skvělé a dodnes si myslím, že měly svou jedinečnou duši. Kdybych neměl v plánu víc cestovat, tak bych asi neměnil. Vlastně věk bylo to jediné, proč jsme se rozhodl pro změnu.

Zatím jsem na své nové 18tce nejezdil, protože je leden ( přinesl mi ji Ježíšek :), takže nemohu posoudit tuto konkrétní motorku, ale na 18kách jsem už jezdil a za největší plus považuji lepší brzdy, na ty se těším. Na 15tce jsme dal Grossglockner a úplně v poho, takže žádný dramatický problém, ale přece jen jsou na 18tistovce lepší.

Samozřejmě i motor je vylepšený a skutečně přede parádně. Ale pro mě jsou ty brzdy asi největší plus. Kamarád mi říkal, že až si na ni zvyknu, tak ocením i motor. Tak se mám na co těšit.

A na závěr se vyjádřím k často zmiňované váze. Pro mě je to tak, jak to má být. Jako se musíme v životě naučit věci co chceme dělat, tak i ovládat takovou skvělou a výjimečnou motorku se musíme naučit. Strávil jsem, po vzoru profíkú z nebo několik dnů a možná i týdnů na velkých parkovištích a trénoval. Jak říkal Karol Polák " iba trénink robí majstrov" A výsledek se dostavil, dnes nemám pocit, že mě něco, například váha, omezuje. Motorka dělá co potřebuji bez vetší námahy.

Doporučil bych ji každému kdo o ni aspoň chvilku uvažoval.

Akbar
Akbar napsal 05.02.24 v 08:25

Děkuji a přeju hodně km v pohodě

Jirka.46
Jirka.46 napsal 01.02.24 v 10:44 10b.

Moc pěkný parník.

Jerry_mysak
Jerry_mysak napsal 11.02.20 v 13:19 10b.

moc hezká. Ve zdraví si ji užij

PYTEL1
PYTEL1 napsal 13.01.20 v 13:12 10b.

5157
5157 napsal 11.01.20 v 15:31 10b.

Nádherná blahopřeji