Honda CRF 250L (2019)

Vlastník pejskomil
Vloženo 6.6.2019
Aktualizováno 17.10.2020

Nádherná,alespon pro mě, dlouho jsem po ni pokukoval,rozhodně svého rozhodnutí nelituji.

Motorka koupena od FIRMA:DENAR (Kosmonosy)

Kawasaki KLX 250: Měl jsem již několik motocyklu Honda a nikdy nebyl problém,zastoupení zn.Honda mám nedaleko bydliště.

První dojmy - Byl jsem na ni okamžitě jako doma,Neskutečně ovladatelná,lehoučká,parád a.

Motorku bych doporučil pro - Již vyklidněným povahám,nebo naopak těm co s motorkami začínají.

Doplňky na motorce - Zadní nosič vlastní výroby+plotna na zadní kufr,kryt na hrazdu řidítek.
Na podzim namontován hliníkový kryt motoru.Opravdu se to vyplatí namontovat,než vjedete do terénu.Vyrobeny zadní držáky na kufry GIVI 22 Litru.Namontovány kryty na ruce.Montáž držáku na navigaci.Vyrobeno rozšíření bočního stojanu.

Volba na koupi CRF 250L byla hlavně ta,že jsem jezdil jako mladý kluk motokros a ještě nedávno jsem závodil v kat.veteráni.Bohužel tělo řeklo dost.
CRF 250L bych hodnotil opravdu jako takovou hračku pro radost.Mám najeto cc.900km a motorka mě baví,čím dál víc.Dokonce na ni najedu za den i poměrně dost km,než jsem si myslel.Například kritizované tvrdé sedlo, mě vůbec nevadí,nic hrozného.Zatím jsem motorku moc nehonil,snažím se na ni být v době záběhu hodný,nicméně určitý potenciál v ní dříme.Ta ideální rychlost se mě jeví okolo 85, na široké volné silnici v pohodě 100.Zatím ji víc netrápím.Zkusil jsem i mírný terén,podvozek je na takové užívání stavěn.Na motokrosovou trat ji ale tahat rozhodně nebudu.Převodovka pěkně řadí,přední brzda by mohla být ostřejší,ergonomie motorky je příkladná.To si opravdu užívám.Spotřebu zatím nepočítám.Motorku hodnotím opravdu jako naprostý univerzál.
Cestování na této motorce bude trochu o morálce,pro mě to nebude problém.
Díky příspěvkum, které o CRF L a verzi Rally píšete,mě inspirovala cesta Srbskem,takže v září vyjíždím.Tak doufám,že si to s CRF užijeme!!!

Hodnocení motorky po první sezoně.
Od koupě motorky 17.5.2019 jsem najel letos solidních 9.147km.
Když jsem CRF 250L kupoval, ani by mě nenapadlo,co na ni za sezonu zažiju.
Kromě jediné malé závady,unik chladící kapaliny,odstraněna v záruce, nebyl problém.
Dal jsem na ni Rakouské Alpy,projezdil Srbsko a těch výletu po ČR bylo taky spoustu.
Zatím mě motorka neomrzela a těším se na další sezonu 2020!!!

Letošní druhá sezona 2020 s CRF 250L.
V tomto roce jsem na ni najel pouze 6.150km,koupil jsem na jaře ještě druhou větší motorku.Hlavně z duvodu cestování na delší vzdálenosti a zahraniční výlety.
To bylo ještě před dobou Covidovou.Ale zpět k CRF 250L.
Tu motorku mám zkrátka rád a výlety na ní mě neustále baví.
Když přijdu do garáže stejně dám přednost té menší motorce,nádherné,lehoučké,krásně ovladatelné,dělá mě holka radost!!!
Ted máme spolu po dvou sezonách najeto15.300Km a určitě následující sezonu těch 20 tisíc spolu hravě překonáme!!!

danmar72
danmar72 napsal 22.12.20 v 09:11 10b.

Je to paradni stroj, taky ji mam. Jen skoda ze neudelali crf350l. To by byl uplny ideal. Jeste tak trochu lepsi stupacky pro spolujezdce, kdyz nekoho chci svezt...

bruttopyr
bruttopyr napsal 01.11.20 v 16:39 10b.

CRF je parádní stroj a jak vidím, tak na ní kroutíš i slušné porce kilometrů - za 2 roky!

Tádadá
Tádadá napsal 14.12.19 v 13:05 10b.

Parádní je

pitr321
pitr321 napsal 29.06.19 v 16:23 10b.

Jendo, super stroj na kterým zvládneš cokoliv! 10b!

Vlnič
Vlnič napsal 07.06.19 v 14:01 10b.

Hrozně příjemná motorka, v té letošní červené s černými koly vypadá suprově .
Jako jedinou do garáže bych ji asi nechtěl, ale po večerech po prácí objevovat polní, lesní cesty, šotoliny, úplně skvělá