stratos_r1250gs

Honda CRF 250L (2019)

Vlastník pejskomil
Vloženo 6.6.2019
Aktualizováno 6.6.2019

Nádherná,alespon pro mě, dlouho jsem po ni pokukoval,rozhodně svého rozhodnutí nelituji.

Motorka koupena od FIRMA:DENAR (Kosmonosy)

Kawasaki KLX 250: Měl jsem již několik motocyklu Honda a nikdy nebyl problém,zastoupení zn.Honda mám nedaleko bydliště.

První dojmy - Byl jsem na ni okamžitě jako doma,Neskutečně ovladatelná,lehoučká,parád a.

Motorku bych doporučil pro - Již vyklidněným povahám,nebo naopak těm co s motorkami začínají.

Doplňky na motorce - Zadní nosič vlastní výroby+plotna na zadní kufr.

Volba na koupi CRF 250L byla hlavně ta,že jsem jezdil jako mladý kluk motokros a ještě nedávno jsem závodil v kat.veteráni.Bohužel tělo řeklo dost.Zároven jsem hodně cestoval na CBF 1000.Moje nejlepší partačka na cestách ,manželka, už se mnou na dlouhé cesty jezdit nechtěla.Priority se v životě zkrátka mění.Tak jsem cestáka prodal a koupil si hračku jen pro mě.
CRF 250L bych hodnotil opravdu jako takovou hračku pro radost.Mám najeto cc.900km a motorka mě baví,čím dál víc.Dokonce na ni najedu za den i poměrně dost km,než jsem si myslel.Například kritizovalé tvrdé sedlo mě vubec nevadí,nic hrozného.Zatím jsem motorku moc nehonil,snažím se na ni být v době záběhu hodný,nicméně určitý potenciál v ní dříme.Ta ideální rychlost se mě jeví okolo 85, na široké volné silnici vpohodě 100.Zatím ji víc netrápím.Zkusil jsem i mírný terén,podvozek je na takové užívání stavěn.Na motokrosovou trat ji ale tahat rozhodně nebudu.Převodovka pěkně řadí,přední brza by mohla být ostřejší,ergonomie motorky je příkladná.To si opravdu užívám.Spotřebu zatím nepočítám.Motorku hodnotím opravdu jako naprostý univerzál.
Cestování na této motorce bude trochu o morálce,pro mě to nebude problém.
Díky příspěvkum, které o CRF L a verzi Rally píšete,mě inspirovala cesta Srbskem,takže v září vyjíždím.Tak doufám,že si to s CRF užijeme!!!

Vlnič
Vlnič napsal 07.06.19 v 14:01 10b.

Hrozně příjemná motorka, v té letošní červené s černými koly vypadá suprově .
Jako jedinou do garáže bych ji asi nechtěl, ale po večerech po prácí objevovat polní, lesní cesty, šotoliny, úplně skvělá

jikur
jikur napsal 07.06.19 v 09:30

No jo. Je to parádnice. Užívej ji a těším se na to Srbsko.

Míra
Míra napsal 06.06.19 v 20:47 10b.

Po CRF 250 L stále pokukuju.
Ideální do lehkého terénu a na takové blbnutí.
Mít jí tak když mi bylo 18 let. To bylo i kde jezdit mimo silnici.
Dobrá volba.