Triumph Street Triple R (2012)

Vlastník Rampelnik
Vloženo 19.11.2018
Aktualizováno 6.12.2018

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 6 záznamů

Slavek_Street_R
Slavek_Street_R napsal 04.01.19 v 10:35

dekel
dekel napsal 07.12.18 v 07:31 10b.

krásna motorka, aj ja som nad Streetom uvažoval , ale práve pre časté jazdenie vo dvojici som si vybral inú. Tak nech robí len radosť

Rampelnik
Rampelnik napsal 04.12.18 v 15:48

Díky za informace, ten alternátor mě nenapadl , na to seřízení světel se mrknu na jaře, už odpočívá vyvěšená pod plachtou. Jinak mi doporučili změnit žárovky na LED s chlazením.. prý tam pasují, ale o ten plast se bojím, tak si tohle řešení nechávám do rezervy..

Krakatau
Krakatau napsal 02.12.18 v 19:04 10b.

Krásny kúsok, pre mňa najkrajšia farebná kombinácia, pripomínajúca Lotus JPS.

Čo sa týka toho filtra, na zvuk vplyv nemá, môj znel rovnako s BMC, ako s originálom, ten typický piskot podľa viacerých zdrojov pochádza z alternátora.

Čo sa týka svetla, mne pomohlo nastavenie, ktoré je pri týchto svetlách naozaj ľahké. A pozor na žiarovky, výkonnejšie by nemuseli urobiť dobre tým plastovým krytom. Môj poznatok je, že staré okrúhle svetlá svietia lepšie a vďaka skleneným krytom znesú aj žiarovkové experimenty.

Slavek_Street_R
Slavek_Street_R napsal 22.11.18 v 14:03 10b.

Clint.
Clint. napsal 19.11.18 v 22:52 10b.

Moc krásný bike, jednou jsem přemýšlel o změně stylu motky a po streetovi jsem koukal hodně a ten tvůj je tedy výstavní. Ať baví a lítá, přeji krátkou zimní přestávku a pohodu do další sezóny Jasná desítka