Triumph Street Triple R (2011)

Vlastník Romanko
Vloženo 5.12.2011
Aktualizováno 14.8.2019

Chtěl jsem černozlatý R-kový a model 2011, protože ten šikmooký se mi nelíbí. A sehnal jsem.

Motorka koupena od Moto Denk, Neureichenau, D - Velmi solidní jednání.

První dojmy - Po 20 letech jsem opustil Kawasaki. Změna je život a tato motorka mi sedla jako ulitá (viz. moje motorky - bílý). Koupil jsem ji po sezóně, tak se už se těším na jaro. Tak jaro je už skoro fuč a potvrdilo se to co jsem od Streeta očekával. Prostě radost. Nemá to chybu. Jen jezdit a jezdit. Samozřejmě ne po dálnici.

2012: Teď budu měnit pneu, tak uvidím co to bude. Původní tam je P Diablo Rosso Corsa a tu už tam nedám. Je to polo závodní guma, která potřebuje teplo. Pokud zrovna není nad 25 C, tak to v běžných podmínkách klouže. Teď byly v Motorradu testy pneu Sport a Touringsport, tak to musím prostudovat.
Tak už mezitím máme opět skoro jaro (2013) a jak je vidět, vlastní profil trochu dost zanedbávám. Ale krom pneu Conti SportAttack II není nic nového. Tuto můžu jen pochválit (zadní je už druhá). Co se vlastní motorky týče, tak jen spokojenost, spokojenost atd. Jen by se možná hodilo pár koníků a ňůtnmetrů navíc. Když tak vidím Brutale 800, kolik že to má kubíků malý Tiger?? To by bylo něco. Ale na druhou stranu, vzhledem k tomu, že podstatný je poměr kila na koníka, tak bych tuning mohl a měl začít u sebe. Prostě zhubnout a hned by to bylo poznat. Ale jinak, fakt pojezděníčko. Krom tradičních rakouských lokalit ve Voralpen (základna v Mitterbachu am Erlaufsee) a severně od Melku (základna v Pöggstallu) a slovenských - Šturec, Kokava, tak jsme na dovo byli v D, úplně na JZ a projezdili Schwarzwald a Vogesy (F). Báječné. Ve Schwarzwaldu je ale lepší jížní část. Zatím jsem se nedostal k tomu přepsat poznámky do PC. Od nás je to tisíc km po dálnici a tak z časových důvodů doprava na místo autem - MB Vito. Ano, šlo by to i po ose přes hory, ale to by bylo třeba ze 6 dní na cestu tam a zpět. I tak jsme tam najeli okolo 2500 km. Toť zatím vše.

První máj 2014, je pěkně, ale bez STK to riskovat nebudu. Nějak jsem si nevšiml, že v březnu propadla a včera pršelo. Tak zítra nebo v pondělí. Přezul jsem na Pirelli Angel GT, ale zatím na nich nic nenajel. Uvidíme.
Tak máme konec března 2015. Se Streetem spokojenost, jak jinak. A s Grand Turismo Andělem taky. Na jakékoliv cesty více než dostatečné gumy. Ale vloni jsem najezdil málo. Nějak nevyšla souhra počasí s časem a tak to chci letos změnit.
Tak je listopad ´15 a letos to šlo. Sice jsem z časových důvodů pořádně vyjel až v červenci, ale do září jsem v Rakousku dal na 4x 6000 km, celkem pak 8000 km. Na tu bídu ´13 a ´14 úžasné. Obě pneu jsem tam zhuntoval ještě před koncem sezóny a tak jsem Angel GT nazul opět neb jsem s nima spokojený. Můžu jen doporučit. A proč téměř vše v Rakousku? U nás na Moravě moc dobrých cest není a tak člověk musí k sousedům. Už mě ty naše polygony pro endura nebaví. Já rád silnici. Tak a na příští rok přeji sobě a všem ostatním motorkářům pěkné počasí, aspoň tak jako bylo letos.
Tak máme červenec 2018. Streeta stále mám. 2016 to ještě šlo. Byli jsme 4 x na 4 dny v Rakousku. Ale vloni už to byla slabota. Najeté km konvergovali k nule. Na podzim 2016 jsme s jedním závodníkem založili road racingový tým a začali jezdit po závodech a na vlastní motorky nezbyl čas. Ale letos to bude snad lepší. Uvidíme.
Tak je srpen 2019 a vytížení motorek se nezlepšilo. Prostě není toho času. Ale jsem optimista a věřím, že zase začneme jezdit častěji. Bohužel stav silnic na východní Moravě se nelepší.

stevi
stevi napsal 01.03.16 v 07:23 10b.

krásný páreček Streetůů Vít

Bednas
Bednas napsal 01.05.14 v 11:16 10b.

nádherná

eldži
eldži napsal 23.09.13 v 11:09 10b.

Super stroj..ty kulaté světla měly víc "chacharojdní" vzhled..to je pravda...

Čičin
Čičin napsal 12.04.13 v 09:13 10b.

Krásná barevná kombinace 10b

cebeer
cebeer napsal 20.03.13 v 11:12 10b.

Pěkně si to užíváš chlape. . Tak to má být.