Honda GL1800 GoldWing (2002)

Vlastník Guga
Vloženo 4.1.2018
Aktualizováno 15.5.2021

Deník motorky
Nalezeno 45 záznamů

• Výměna olejů a filtru

Můj milý deníčku. Včera mi tahal klofák kořeny po sedmičce a osmičce. Za odměnu jsem si na dnes naordinoval v práci volno a konečně malinko umyl motorku a vyměnil motorový olej s filtrem a olej v kardanu. Interval byl n

Vloženo: 09.04.2024
    Uskutečněno: 09.04.2024
  • Rozjezd až na Velikonoce, a ochutnávka.

TRASA Něco málo km na rozjezd. Z počátku kochačka, pak už místy zrychlený přesun. B-) Téměř všichni už jezdí. I nám konečně vyšel čas, páč se potomka ujali přes noc jeho prarodiče a my si mohli užít společný rozje

Vloženo: 31.03.2024
    Uskutečněno: 31.03.2024
  • Šumava se neokouká, bonus rozhledna Bolfánek

Inu přišel čas si projet kopečky za humnem.. Dle plánu, jsme s kamarády vyjeli na půl cesty dalšímu. Místo srazu je již léty prověřený Country steak saloon Beňovy, kde se nejeden výborně nadlábne (ceny nemá smysl koment

Vloženo: 12.08.2023
    Uskutečněno: 12.08.2023
  • Podvečerní kolkomínovka

Rozkaz zněl jasně, dvě hoďky. Plus mínus akademická půlhodinka. Již delší dobu chci vočíhnout Zavěšené kafe, kde celkem stranou, za to však na krásném místě, umí vytvořit chuťovky vhodné k občerstvení těla i ducha. Ví

Vloženo: 08.07.2023
    Uskutečněno: 08.07.2023
  • Slovinsko na prodloužený víkend, hlavně na pohodu.

Po X-letech nám vyšla s paninkou Lenkou společná "dovolená" bez potomka. "Dovolená" se tomu úplně říci nedá, protože 4 dny je jen prodloužený víkend. Vzhledem ke všem možným okolnostem, jsem zvolil ubytko na hotelu (ano

Vloženo: 27.06.2023
    Uskutečněno: 22.06.2023
  • Muzeum amerických automobilových veteránů JK Classic.

Dnes velmi rychle rozhodnuto brzy po ránu, proti všem a všemu! Žádní kamarádi, žádná píved, jen čistá jízda s cílem jasným v muzeu. Na vcelku velké ploše toho bylo k vidění tolik, že i těch ploch bylo málo. Přesto si

Vloženo: 11.06.2023
    Uskutečněno: 11.06.2023
  • K Dunaji na kafe.

Tak nám zas jednou vyšel čas na vyjížďku, a dokonce i počasí. Původní cíl měla být návštěva vyhlášené cukrárny Schoergi v Rakouském Greinu, s ním spojená vyhlášená silnice 119. Sraz v 11 na "Novohradské" Shell v ČB, n

Vloženo: 05.06.2023
    Uskutečněno: 05.06.2023
  • Olej a voltmetr.

Dnes 27.5. 2023 proběhla výměna olejů a filtrů; 42191 mil. Motul 10W40 - motorový olej. Motul Gearbox 80W90 - olej do kardanu. Olejový filtr samozřejmostí (Hiflofiltro HF204). Vzduchový filtr Hiflofiltro. Navíc

Vloženo: 27.05.2023
    Uskutečněno: 27.05.2023
  • MP3 Přehrávač

Loni na podzim odešel do křemíkového nebe MP3 přehrávač, tak letos objednán nový. Stejná značka i typ - DMC MP3.

Vloženo: 05.04.2023
    Uskutečněno: 05.04.2023
  • Začínám 2023

Tak letošní první cíl mám úspěšně splněn, přestože počasí bylo spíše aprílové. I tak jsem cestou potkal pár stejně postižených nadšenců v jedné stopě. Nevím kdo to tu kdy sdílel, každopádně místo mé dnešní vyjížďky mě t

Vloženo: 25.03.2023
    Uskutečněno: 25.03.2023
  • Víkend za humny.

Původně jsem o tom nechtěl psát, takový víkend v sedle s partou kamarádů probíhá všude a bez zmínky. Nicméně mi to v tomto počasí nedá a doplním deníček (s) V pátek po práci jsme se vydali do Bítova, kde jsme si zare

Vloženo: 18.09.2022
    Uskutečněno: 09.09.2022
  • Splněný nesplněný sen, malý letní testování Honda XL 10

Protože má mysl se nejvíce zrelaxuje po zapadlých vlastencích (silnice 4-10 třídy), vyměnili jsme na léto s motokolegou naše stroje. Možná naše mladická nerozvážnost, ale tak život se má žít! Vzhledem k mému obvyklému

Vloženo: 26.07.2022
    Uskutečněno: 26.07.2022
  • Švihov

Sobotní ráno volá za řídítka. Po domluvě s prarodiči jejich vnuka, ho odvážíme na jejich chalupu a tím pádem máme od rána skluz dvě hodiny z plánovaného našeho výletu na vodní hrad Švihov . Což o to, dvě hodiny při krás

Vloženo: 12.06.2022
    Uskutečněno: 11.06.2022
  • Na Křivoklát!

Oklikami po zapadlých vlastencích naší krásné vlasti na Hrad Křivoklát; kdy se nám dařilo vcelku úspěšně klickovat mezi přeháňkami, ačkoli jsme jim neunikli (Neděle 29.5.2022 byla v rozmezí teplot +4° až 15°C, po 16té ho

Vloženo: 30.05.2022
    Uskutečněno: 29.05.2022
  • I v pondělí může být krásně.

Dnešní trasa byla po posledních dnech zasloužený relax. Návštěva cukrárny byla příjemným zpestřením, vřele doporučuji při zastávce na Kvildě! Zbytek cesty nádherně rozkvetlé přírody stála za to!!!

Vloženo: 24.05.2022
    Uskutečněno: 23.05.2022
  • Ojetí pneu

Počasí na apríl ucházející, tak se musí zajet kola. Strach byl dnes mě druhé jméno, ostatně na pneu je to vidět :-D Přibližná trasa

Vloženo: 15.04.2022
    Uskutečněno: 15.04.2022
  • Menší údržba

Výměna baterie, přední a zadní pneu a brzdových destiček. Stav tacho 39200mil. Motobaterie: EXIDE BIKE AGM READY 18AH, 12V, AGM12-19 (YTX20L-BS) Přední: Bridgestone Exedra G853 Zadní: Bridgestone Exedra G704 De

Vloženo: 14.04.2022
    Uskutečněno: 14.04.2022
  • Prvních pár km 2022

Prvních pár letošních km vedly roztlačením motorky, páč baterie po 5ti letech a nesprávné údržbě přes zimu odmítla plně spolupracovat, dále na rozjezd po D3, pak zámek Červenou Lhotu a po mých oblíbených zapadlých vlaste

Vloženo: 26.03.2022
    Uskutečněno: 26.03.2022
  • Každoroční podzimní kontrola Novohradska

Motosezona se blíží ke svému (pro nás) konci a tak jsme se rozhodli pro její tradiční trasu Sraz byl v 9hod v Třeboni na Benzině. Proběhlo seznámení s trasou, předběžného ukončení kvůli povinnostem, nadávání na počasí

Vloženo: 03.10.2021
    Uskutečněno: 03.10.2021
  • Diagnóza Goldwing

Stále nevíš, zda-li si svůj vysněný motocykl koupit? Máš-li finance tak akorát, střední věk, máš kde bydlet a červík nedá a nedá pokoj? Budeš si chtít pořídit Goldwinga (či jinou motorku) až na důchod? Proč?! Dožiješ

Typ: Koupě
    Vloženo: 30.09.2021
    Uskutečněno: 30.09.2021
  • Sraz Evrop, kamarádů a příznivců.

Od roku 2008 se konají srazy (zpravidla dva ročně a to buď po ČR či SK) , krásných a nedoceněných motocyklů značky Honda Pan-European. Zúčastnit se může v podstatě každý, kdo má nejen zájem o tento motocykl, případně chc

Vloženo: 26.09.2021
    Uskutečněno: 26.09.2021
  • Velhartice

Návštěva hradozámku Velhartice v zapadlém koutě Šumavy, který jsem navštívil během posledních dvou let 2x, vřele doporučuji. Místní cesty jsou bohaté na panoramata a kvalita asfaltu i kostek může překvapit stejně jako vš

Vloženo: 18.08.2021
    Uskutečněno: 31.07.2021
  • Orličky 10.-13.6.2021

Letos padlo za oběť prodlouženému víkendu pár kostelů v Orlických horách a samozřejmě také pár km po místních zapadlých silničkách, které jsou balzámem pro duši (návštěva tohoto krásného kraje byla mnou po deseti letech)

Vloženo: 16.06.2021
    Uskutečněno: 16.06.2021
  • Kresby

Občas jeden hledá návrh na výšivku či samolepku (s)

Vloženo: 15.05.2021
    Uskutečněno: 15.05.2021
  • Tak první stovečka roku 2021

Čas a povinnosti jsou letos k neoklamání a tak jsem vyrazil až dnes po práci (s) TRASA je jetá oproti mému standartu obráceně a dost zkrácená vzhledem k času a povětrnostním podmínkám, pár km i v lehkém dešti a jinak 8

Vloženo: 21.04.2021
    Uskutečněno: 21.04.2021
  • Předkopy pro spolujezdce

Spolujezdec si taky potřebuje natáhnout nohy za jízdy. Zakoupil jsem předkopy na chopper, na zkoušku vytvořil mezikus ( bo zatím to není oku lahodící) a na jaře se uvidí. Největší radost z toho mám samozřejmě já, i kdy

Vloženo: 26.11.2020
    Uskutečněno: 26.11.2020
  • Repráky hýr

Starší repráky z auta, dokoupen přívodní kabel pro zadní reproduktory, chvilka napětí z demontáží a opětovnou montáží a už to hraje (s)

Vloženo: 02.11.2020
    Uskutečněno: 02.11.2020
  • Na "Františka".

Když nám nepřálo počasí na Svatého Václava, František to vynahradil bohatě a dopřál nám krásný babí létoden. Složení strojů bylo tradiční, čili dva Wingy, jednou M1800R a na zkoušku KTM 990 Duke (tuším?), kterého jsme p

Vloženo: 04.10.2020
    Uskutečněno: 04.10.2020
  • Na otočku Balcarka

Čas se nám moc nedostává a tak z tradičních čtyř dní pro uklidnění mysli a namnožení km v sedle našich ořů, se nám to scuklo jen na sobotní přesun a nedělní návrat. Skladba motorek byla tentokrát vcelku pestrá jako obvy

Vloženo: 02.09.2020
    Uskutečněno: 29.08.2020
  • Zámek Mitrowicz a testování VTX1800C

Trasa Tak se nám podařilo opět získat pár hodin pro koníčka a tak v dobré společnosti přátel jsme vyrazili posbírat pár km za humny v ideálním počasí. Sraz byl v hospodě v Záboří , kde jsou vcelku lidové ceny, ale o

Vloženo: 26.07.2020
    Uskutečněno: 26.07.2020