Honda GL1800 GoldWing (2002)

Vlastník Guga
Vloženo 4.1.2018
Aktualizováno 15.5.2021

Vloženo: 12.08.2023, Uskutečněno: 12.08.2023, Zhlédnuto: 42x

Inu přišel čas si projet kopečky za humnem..
Dle plánu, jsme s kamarády vyjeli na půl cesty dalšímu. Místo srazu je již léty prověřený Country steak saloon Beňovy, kde se nejeden výborně nadlábne (ceny nemá smysl komentovat, ale stojí to za to! Každopádně doporučuji si udělat předem rezervaci, případně dorazit před otvíračkou!). Po utišení tělesných potřeb a nezbytné kávě, proběhl krátký konverzační dialog co kdy, kde, kdo a jak.
Po té jsme se z rodinných důvodů rozloučili s půlkou osazenstva, která jela zkontrolovat rozdané rozkazy na vlastní oči a předat za zásluhy odměny.

Já s kamarádem ze západního cípu republiky jsme jeli vočíhnout v rychlosti rozhlednu Bolfánek, jakožto přiměřený cíl zrychleného setkání. Bo štábní kultůra muší být
Nechali jsme motorky na určeném parkovišti a šli cca 500m po svých. Nicméně nějaká šotolinka vede až nahoru na horu pod rozhlednu.

Po té se naše velikosti rozjeli ku svým domovům.
Já to vzal ještě přes Šumavu, Lipno a silnicí okolo Olšiny a vojenského újezdu Boletice domů. Cestou jsem už více nefotil a jen si s úsměvem vzpomněl na Dr. Skružného a kochal se. Na štěstí bez vedlejších účinků

Trasa.

Milan1963 (273) napsal 13.08.2023 v 11:28

Pupi04 (41) napsal 13.08.2023 v 09:30

Hezká místa

• Výměna olejů a filtru

Můj milý deníčku. Včera mi tahal klofák kořeny po sedmičce a osmičce. Za odměnu jsem si na dnes naordinoval v práci volno a konečně malinko umyl motorku a vyměnil motorový olej s filtrem a olej v kardanu. Interval byl n

Typ: Údržba
    Vloženo: 09.04.2024
    Uskutečněno: 09.04.2024
  • Rozjezd až na Velikonoce, a ochutnávka.

TRASA Něco málo km na rozjezd. Z počátku kochačka, pak už místy zrychlený přesun. B-) Téměř všichni už jezdí. I nám konečně vyšel čas, páč se potomka ujali přes noc jeho prarodiče a my si mohli užít společný rozje

Vloženo: 31.03.2024
    Uskutečněno: 31.03.2024
  • Podvečerní kolkomínovka

Rozkaz zněl jasně, dvě hoďky. Plus mínus akademická půlhodinka. Již delší dobu chci vočíhnout Zavěšené kafe, kde celkem stranou, za to však na krásném místě, umí vytvořit chuťovky vhodné k občerstvení těla i ducha. Ví

Vloženo: 08.07.2023
    Uskutečněno: 08.07.2023