Honda GL1800 GoldWing (2002)

Vlastník Guga
Vloženo 4.1.2018
Aktualizováno 15.5.2021

Vloženo: 18.09.2022, Uskutečněno: 09.09.2022, Zhlédnuto: 19x

Původně jsem o tom nechtěl psát, takový víkend v sedle s partou kamarádů probíhá všude a bez zmínky. Nicméně mi to v tomto počasí nedá a doplním deníček

V pátek po práci jsme se vydali do Bítova, kde jsme si zarezervovali "chajdu" u vodní nádrže Vranov. Místo dostačující pro 4 členou partu. Cesta na místo je již pro nás tradiční, čili co nejblíže státním hranicím v rámci možností našich strojů. Páteční večer proběhl jak jinak než přežráním se a doplněním tekutin, a to až do třetí ranní hodiny sobotní.
V sedm hodin již účastníci začali vstávat a chystat se do krásného dne, ačkoli předpověď počasí slibovala déšť, v lepším případě přeháňky. Majitel kafíčka vzhledem k rodinným záležitostem v osm hodin osedlal svého Šemíka a jel z5 k domovu. My ostatní jsme se kolem deváté uvelebili v sedlech svých ořů a vydali se směr "po stopách Věstonické Venuše". Tu jsme sice zahlédli jinde než ve Věstonicích, ale pro nadměrné obležení turistů, kteří normálně zabírají silnici všem ostatním uživatelům (ano správně, jedná se o silniční plevel => cyklisty), fotodokumentace neproběhla. Nicméně jsme podnikli odbočení z hlavních silnic a jeli jsme co nejblíže vinicím, kde jsme si pořídili záznam do fotoalba. Dále jsme se zastavili na pár profláklých místech, jako je třeba vinařství Kovacs (VÝBORNÁ Držkenzupe! A celkový přístup na 1*) , vinařství U kapličky (samozřejmě hlava na hlavě), zámek Lechovice (v rekonstrukci a bez prohlídky i zahrady, zastavili jsme vedle kostele u zámku), dále proběhla návštěva mlýna v Lesné (pozdní oběd, také můžeme doporučit) a zakončení proběhlo u kapličky na odbočce k rozhledně Rumburak (kterou jsme již navštívili v předchozích letech). Povedlo se nám ten den úspěšně kličkovat mezi mraky a jejich obsahem, a tak jsme potkali "májový deštík" jen na pár kilometrech. No a večer probíhal podobně jak předchozí, jen se rozpustil už o jedenácté večerní.
Neděle bývá vždy smutná, páč znamená návrat. Cesta byla podobná páteční, i když jsme si díky objížďkám užili i jiné silničky.
Na závěr mohu říci, že jsme si to užili a už se těšíme na další takový vzruch od běžných všedních dní.

RostaZahel (6) napsal 26.09.2022 v 11:27

...... parádní svezení i doprovodný program, ať to stále frčí ..... 5 hvězd

• Prvomájová

To se nedá popsat... Trasa naplánovaná na absolutní kochačku. To by jeden musel točit od začátku do konce, protože by se jinak fotili co ujetý metr až kilometr. Tímto děkuji motokolegovi a kamarádovi za úžasnou trasu :

Vloženo: 01.05.2024
    Uskutečněno: 01.05.2024
  • Výměna olejů a filtru

Můj milý deníčku. Včera mi tahal klofák kořeny po sedmičce a osmičce. Za odměnu jsem si na dnes naordinoval v práci volno a konečně malinko umyl motorku a vyměnil motorový olej s filtrem a olej v kardanu. Interval byl n

Typ: Údržba
    Vloženo: 09.04.2024
    Uskutečněno: 09.04.2024
  • Rozjezd až na Velikonoce, a ochutnávka.

TRASA Něco málo km na rozjezd. Z počátku kochačka, pak už místy zrychlený přesun. B-) Téměř všichni už jezdí. I nám konečně vyšel čas, páč se potomka ujali přes noc jeho prarodiče a my si mohli užít společný rozje

Vloženo: 31.03.2024
    Uskutečněno: 31.03.2024