Kawasaki Ninja 1000SX (2020)

Vlastník MZb
Vloženo 12.6.2020
Aktualizováno 14.6.2020

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 25 záznamů

Doctor74
Doctor74 napsal 14.03.24 v 10:54 10b.

Pěkně rozepsaný, taky po ní pokukuju, dík za vyčerpávající info

88PAAJA
88PAAJA napsal 09.11.22 v 01:09 10b.

Super recenze

mirda60
mirda60 napsal 13.07.22 v 20:13 10b.

Naprosto dokonalá a podrobná recenze, vše jsem ověřil v praxi

MZb napsal 01.11.21 v 08:48

>White_Wolf_Garage - cena bohuzel sla trosku nahoru a dokonce jsem se bavil letos relativne brzo na zacatku sezony s prodejcem a zminil, ze jiz maji vyprodano ... a spis to vypada, ze nekterym zajemcum budou dodavat motorky az v pristim roce.

Co se tyka 'normalni' vs performance - rozdil dela hlavne cena vyfuku ... a tady bych si nebyl jisty, zda to stoji opravdu za to. Tim nechci rict 'zda ladak nebo standard', ale spis ze cena je trochu odskocena - napr. v porovnani s Arrow nebo mi ted kamarad daval odkaz na cobra-exhaust.com. Maji tam udajne i par laufu, ktere maji take EU homologaci, coz je u vetsiny ostatnich znacek docela problem.

Videl jsem ted, ze Suzuki vybehla s GSX-S1000GT ABS. Je to takova Ninja 1000SX od Suzuki ... rozhodne bych doporucil porovnat a projet obe. Urcite cili asi na stejne zakazniky. Az na ty divny svetla (to ma Kawa rozhodne hezci) tak se mi ta motorka hodne libi. Budiky (display) vypada zajimavejsi, motor bude urcite dobry s nejakym tim konikem navic, vaha asi taky ve prospech Suzuki ... Je dobre, ze je na vyber z vice moznosti.

... ale hlavne - kolama dolu

White_Wolf_Garage
White_Wolf_Garage napsal 21.10.21 v 09:07 10b.

Zdar,
skvělá "recenze"... já po 1000SX zásadně pošilhávám, ale nějak se nemůžu zbavit pocitu že když už, šel bych po variantě "Performance Tourer" a to je 440 klacků
Každopádně, krásná barva, já bych šel také do bílé!
Ať slouží a doufám, že po nasbírání dalších zkušeností ještě doplníš NOVÉ POZNATKY!
HOWG

MZb napsal 21.04.21 v 10:15

>prilba_z750 - vyfuk jsem objedal pres ero.dily@gmail.com - Jan Ernest ... tusim je to primo dovozce Arrow pro CR (najdes to na jejich italskych strankach). Telefon by mel byt +420777939493.
Vse pres emaily ... zaplaceno prevodem ... lauf dorazil postou

Montaz je uplne bez problemu ... a to jsem levej jak kopyto. dB killer se da vytahnout. Musis odseknout (uzkej sroubovacek ... jedna rana) takovy navareny pin ... a pak za ten dB killer poradne chytnout a tahem ho vyndat.

priba_z750
priba_z750 napsal 15.04.21 v 22:59 9b.

Parádní rezenze
Taky jsem si ji pořídil a jsem s ní velice spokojen.

Mohu mít dotaz. Odkud si sehnal ten tlumič výfuku ?

Díky

JKJ
JKJ napsal 27.12.20 v 07:04 10b.

výborná recenze! skvěle se čte a hodně toho poví.

lešenář
lešenář napsal 19.06.20 v 21:23 10b.

Ahoj,super napsaná recenze.
Díky počasí posledních dnů moje zelená kráska stojí v garáži.Příští týden jdeme na první servis a bude
namontován i objednaný Akrapovic+držák RZ od R&G Racing.P.S.Já zase nemohl rozdýchat tu lopatu pod sedlem.Pokaždé když přijdu do garáže, jsem z ní nadšený.Přeju hodně šťastných kilometrů.
V nejbližší době vložím pár fotek.

800XCx
800XCx napsal 19.06.20 v 09:37 10b.

Pěkně popsaná "nevěra" s Kawasaki

dekel
dekel napsal 19.06.20 v 07:09 10b.

Parádna recenzia konečne sa niekomu nelenilo a popísal svoje dojmy do podrobna

PYTEL1
PYTEL1 napsal 18.06.20 v 11:59 10b.

MZb napsal 17.06.20 v 13:54

>Duranga - presne o tom jsem uvazoval. Dokonce uz mam cervene prouzky na kola koupene. Jen neni cas je nalepit (jinymi slovy - jsem lenivi umit poradne kola a pak je tam nalepit). Mozna neco maleho na bocni kapotaz - v cervene ... Na Z1000SX jsem videl docela zajimavy decal, ale na novou jeste ne.

Duranga
Duranga napsal 16.06.20 v 15:52 10b.

Moc pěkná a kvalitní recenze, ještě bych přidal decentní proužky v barvě kombinézy

IDK
IDK napsal 16.06.20 v 11:21 10b.

Diky za pekny popis. O 1000SX silne uvazuji jako mozne nahrade za versyse (chci neco sportovnejsiho). Uz za 14 dni si ji snad vyzkousim na green days.

Cáca
Cáca napsal 16.06.20 v 11:07 10b.

Výborná, inteligentní recenze! Díky!

JendaZacharias
JendaZacharias napsal 16.06.20 v 08:01 9b.

HymanKaplan
HymanKaplan napsal 15.06.20 v 18:04 10b.

Gurun
Gurun napsal 15.06.20 v 10:50 10b.

Recenze výborná, originál výfuk katastrofa. Tak ať to jezdí a dělá radost!

cebeer
cebeer napsal 15.06.20 v 09:35 10b.

Parádní recenze. Bílá jí moc sluší. 145 koníků bohatě stačí. Řekl bych, že pro tento typ motorky je to tak akorát. Přeji hodně radosti a pohodové návraty.

biosák
biosák napsal 14.06.20 v 20:08 10b.

MZb napsal 13.06.20 v 20:26

>Brukev - naprostý souhlas, co se Ducati Multistrada týká. Rozhodně je to univerzálnější a dotaženější motorka než Ninja 1000SX. Taky je ale o +/-150 litrů dražší (a možná ještě o fous víc), což by se sakra mělo někde projevit. Měl jsem M 1200S - tedy tu s elektronickým podvozkem. Velká spokojenost, ale trošku mi vadilo, že žrala olej.
Navíc, přesně jak píšes - mám kamaráda co jezdí starší Z 1000SX (právě od něj jsem si ji půjčil na vyzkoušení) a ... no, napíšu to kulantně - tlačil jsem ho na Multině před sebou Pravda je, že to nebylo (jen) o motorce. Je výrazně lepší jezdec. To mě ale dalo jistotu, že i když Ninja 1000SX nemá tolik koníků jako Ducati, ani jako Triumph, tak v tom to prostě není.
Jinak KTM je super. Kamarád si bude za chvíli vyzvedávat nového Super Duka 1290 R. To je motorka, kterou jednou vystřelí raketou nakopnout Slunce, kdyby náhodou vyhaslo. Super Adventure je taky nádhera. Mám dva kamarády, kteří ji jezdí a jsou naprosto spokojení.

vopák
vopák napsal 13.06.20 v 17:35 10b.

To je recenze.. Krásná motorka.Ta bílá je pecka

NiLu
NiLu napsal 13.06.20 v 13:41 10b.

Skvělá recenze, je to moc pěkná mašina! Přeji spousty najetých km a hlavně kolama dolů.

Brukev
Brukev napsal 13.06.20 v 06:55 10b.

Tak tomu já říkám recenze jak má být .
Navíc musím naprosto souhlasit s tím co píšeš. ( Měl sem Multici, 2xSpeeda a kamarad spolucestovatel sedla 1000SX )
Sice si stále myslím, že Multice je větší univerzal a větší rebel, ale musím uznat, že ten motor na Kawě je velmi příjemný společník na dlouhé cesty ... kruhák na 4ku žádný problem. A to samé jak píšeš o Speedu. To je proste famózní stroj, jenže ta únava te po delší cestě proste obere o energii a pak už si to člověk tolik neužije. Navíc Kawasaki jede vážně hodně když na to přijde a napoprvé sem kolegu ( tehdy ja na MTS ) vůbec nemohl dohonit ... jenže teď mám KTM a bude dohánět on mě . Tak ať děla jen radost a hura s ni do Alp