Kawasaki Ninja 1000SX (2021)

Vlastník LukiasRIDER
Vloženo 1.4.2021
Aktualizováno 21.8.2021

V srpnu 2020 jsem si ji zapůjčil v rámci testovacích jízd Kawasaki. Od té doby jsem ji nemohl pustit z hlavy. Nová, černo-zelená barevná kombinace se mi líbila, že už jsem si jí prostě musel pořídit :)

Motorka koupena od FIRMA:K2 moto (Braník)

První dojmy - Nejlepší motorka, kterou jsem kdy řídil. Bude to asi i tím, že je to moje první nová. Podvozek, motor a elektronika fungují skvěle - nemám k nim žádnou připomínku. Za zmínku stojí super přehledný TFT displej. Ty bačkory co tam dávají ve fabrice, tak taky fungují šíleně dobře :))

Motorku bych doporučil pro - Pro každýho komu padne do oka a hledá cestovně sportovní nářadí :))

Máme spolu zatím prvních 500 Km - takže stále v zajížděcím módu, její plný potenciál zůstává prozatím neodhalen. Teď už je mi ale nad slunce jasné, že to byla sakra dobrá koupě. Kawasaki, bravo !!

Opravdu bych se podepsal pod tvrzní, že je to nejlepší sport-tourer na trhu :)

Jsem zvědavý, až se po zajetí motoru obléknu do kůže a pojedu na oblíbené úseky potrápit slidery :)) věřím, že to zvládne uspokojivě.

Všechny moje předchozí biky se u mě moc dlouho neohřály, nikdy to nebylo úplně ono - doufám, že tahle bude jiná a že spolu minimálně pár let strávíme.

LukiasRIDER
LukiasRIDER napsal 09.04.21 v 11:36

Děkuji za chválu

R 1200 RS bude skvělý bike, jen si myslím, že ninja bude o chlup sportovnější ale přímou zkušenost a srovnání nemám.

Výfuk půjde za pár týdnů dolů

mike_fish
mike_fish napsal 08.04.21 v 21:38

No pockej, pockej, nejlepci sportstourer na trhu je samozrejme r1200rs.. ale nadherna masina. Ten agresivni cumak je bozi! Tak at slouzi!!

context
context napsal 08.04.21 v 20:30 10b.

super, ať dlouho slouží a dělá jen radost

findejs1310
findejs1310 napsal 08.04.21 v 18:49 10b.

Proč se musí krásné stroje kur..t laufama
Ale jinak moc velká paráda.

LukiasRIDER
LukiasRIDER napsal 08.04.21 v 12:53