Kawasaki Ninja 1000SX (2020)

Vlastník deewy
Vloženo 10.8.2020
Aktualizováno 23.8.2020

Skutečně krásný a nadčasový kus techniky. Jede to jak namydlený blesk a přitom se člověk i krásně pohodlně sveze.

Motorka koupena od FIRMA:Rimoto (Třebíč) - Vše proběhlo k mé spokojenosti, dodání motorky až domů jeden týden po objednání.
- objednáno v Tourer packetu, nicméně dodáno s původním nízkým plexi. Na základě mé reklamace je v řešení a mám dostat vyšší plexi v blízké době.

První dojmy - Jako zajíždění byl hrozný "opruz", 4 tis. otáček dá tak 90km/h a prvních 300km bylo náročných. Jakmile se může točit na 6 tis. otáček, tak už se dá velmi slušně cestovat. - moto je velmi pohodlná - na režim Road se mi ještě nestalo, aby mi do toho hrabala trakce nebo ABS a to už sem musel párkrát z ostra brzdit. - jak píšu výše ani při plným heftu na plynu mi do toho trakce nehrabe - naprostý sameťák s lineárním průběhem - lehce sportovní posez s trochou váhy na rukách, ale ani po ujetí 500km na jeden zátah sem z toho nebyl zničený - kawe je jedno jestli tam mám 6tej kvalt ne druhej, táhne to snad pořád stejně a už na 4tis otáčkách to má výkonu jako moje bývalé BMW F750GS. - 200 tam je na tři nadechnutí...

Motorku bych doporučil pro - pro každého, kdo chce sportovní stroj a přitom si pohodlně cestovat není třeba se bát toho výkonu a litrovýho motoru, je to hodná motorka

Doplňky na motorce - - kufry
- držák GPS
- tankpad
- padáky origo
- navigace Tomtom 550
- rolny

Tohle je za posledních 12 měsíců moje 3. motorka. Pokaždé sem kupoval nový stroj a při prodeji prodělal kalhoty, nu což...Tak nyní věřím, že jsem pořídil opravdu dobře.

1. moto XSR900 - krásná mašina, ale tak na ježdění kolem komína
2. moto BMW F750GS - pohodlný stroj, měl jsem ji v plné výbavě, najel na ní 1347km a šla z domu páč tomu po XSR900 hrozně chyběl výkon, což se projevovalo hlavně při předjíždění.

No a teď do třetice tahle zelená krasavice. Pro mě je to kombinace výše uvedených motorek, krásná mašina s výkonem na rozdávání a navíc velmi pohodlná.

Oproti malému GSu se nádherně vodí a opravdu lehce přehazuje ze strany na stranu.

Při mé hobití výšce 174cm mám i ze sedla 835mm plný došlap.

V pohodě se na ní dá jet 500km+ na jeden zátah.

Když se za ní bere tak papá benzínek, kombinovaná spotřeba cca 6,5l/100km, na nádrž dám tak 300km víc ani prd, ale to se dá čekat u litrovýho motoru s výkonem jako moje auto.

Brzdy se nádherně dávkují a nikdy jsem neměl pocit, že by vadly nebo byly nedostačující.

JKJ
JKJ napsal 27.12.20 v 07:01 9b.

pěkná recenze

Laca001HB
Laca001HB napsal 24.08.20 v 09:40

Tak to je teda změna. No hlavně opatrně, ať tě neshodí

LukiasRIDER
LukiasRIDER napsal 18.08.20 v 16:15 10b.

Nádhera. za mě model 2020 nejlepší sport-tourer na trhu

NiLu
NiLu napsal 17.08.20 v 20:55 10b.

Parádní cesťák a ta barva je naprosto správná!

Paulano
Paulano napsal 17.08.20 v 16:39 10b.

Pěknej sportovní "cesťák" a ta barva!