Ducati SuperSport (2017)

Aktualizováno 22.10.2021

Deník motorky
Nalezeno 7 záznamů

• Alpy 2019

Po hodně dlouhé době jsem se konečně dostal k tomu napsat co je nového. Takže Alpy. Letos jen 5 dní, z toho první a poslední je přesun a navíc nám i jeden den často pršelo, tak jsme ho strávili procházkami po kopcích či

Typ: Dovolená
    Vloženo: 21.02.2020
    Uskutečněno: 31.07.2019
  • společná vyjížďka

Ne, že by bylo mým cílem dokumentovat zde každou vyjížďku, kterou jsem absolvoval s někým, to by jich tu už byly desítky a nikoho by to nebavilo číst a mě psát. Ale myslím, že je zajímavé si občas s někým vyměnit motork

Vloženo: 09.11.2018
    Uskutečněno: 14.10.2018
  • Neměl jsem to dělat potřetí a naposledy

Ano, už naposledy jsem se rozhodl pro přímé porovnání Ducati s jinou motorkou. Nebo snad ne ? :-) Ještě, že mám tak hodnou manželku a kromě toho, že mi strpí v garáži tři motorky (hlavně, že se tam vejde i její vlastn

Vloženo: 12.10.2018
    Uskutečněno: 07.10.2018
  • Neměl jsem to dělat podruhé

A jéje, co že si to ten Frankie zase vymyslel. Ten věčný zkoušeč, co je už jak ženská, to znamená neví co chce a nedá pokoj dokud to nedostane - Svezl jsem se na Triumphu ;-) - Jasně, to už tady přece bylo minul

Vloženo: 21.09.2018
    Uskutečněno: 20.09.2018
  • Neměl jsem to dělat

Neměl jsem to dělat, neměl jsem to dělat, neměl jsem to dělat. Za trest to napíšu ještě stokrát jako ve škole. A o čem je vlastně řeč ? Ále, v červnu jsem koupil Ducati a od té doby mám pořád v garáži Triumph Speed Tri

Vloženo: 15.09.2018
    Uskutečněno: 14.09.2018
  • pořádná vyjížďka

Po třídenním výletu v pomalejším duchu jsem se rozhodl "trochu" zrychlit. Kontaktoval jsem tedy známého, co nejezdí zrovna pomalu, však také s novým Speedem to ani jinak nejde :-) Slovo dalo slovo a dali jsme vyjížďku,

Vloženo: 05.07.2018
    Uskutečněno: 03.07.2018
  • Výlet po ČR

Tak jako každoročně se nám podařilo se úspěšně na pár dní "zbavit" dětí (ať žijou babičky !) a vyrazit se ženou na motorkách po krásách vlasti České. Už ne na týden jako v době bez dětí, ale i tak jsme rádi za každou chv

Vloženo: 05.07.2018
    Uskutečněno: 29.06.2018