renocar_srpen

Ducati SuperSport (2021)

Vlastník eddie80
Vloženo 22.7.2021
Aktualizováno 29.7.2021

Mnou už ověřená motorka, hodně zábavná a na sporťáka dost pohodlná

Motorka koupena od Ducati Czech - Prodejce super, ale třeba na servis se absolutně nedá dovolat na žádné číslo, třeba i více dní. Prý jsou hoši velmi zaneprázdněni. Chtělo by to líp zorganizovat.

První dojmy - Že se vodí stejně krásně jako předchozí model, takže dokonalý mix sportu, pohodlí a zábavy. A ta červená že je super

Doplňky na motorce - Laděná koncovka Ixil, plexi Powerbronze, krovka, padáky

Nadšení z ročníku 2017 vyústilo v rozhodnutí, že tohle se mi tak líbí, že to chci nový. No je to kočička hravá, není to radikální sportovní okruhovka (což jsou taky boží stroje), ale živá, příjemná a děsně pěkná mašina. Najdi 10 rozdílů od bývalé :) Ne, já myslím, že ten design posunuli trochu dál, mám tam navíc quickshifter (funguje jako sen), barevnej display, šestiosou jednotku ABS, antiwheelie. Jinak je tam naštěstí všechno tak jak jsem si to zamiloval na předchůdkyni. Teda skvěle vyladěné dávkování plynu, relativně pohodlný posez, nastavení odpružení i pro (ty lepší) český silnice a brblání výfuku při zavření plynu. Není to na stahování setin na okruhu, ale na svižné a zábavné svezení na silnici a vykružování zatáček, klidně na koleno. Pro dva je spíš moc malá, ale to záleží kdo je na co zvyklý a co od toho čeká. Pirelli Diablo Rosso 3 (ač podle někoho Pirelli na Ducati prostě patří) nejsou úplně můj šálek kávy, asi je tím ostřejším profilem, a teším se až je ojedu a půjdou tam moje oblíbené Micheliny, na kterých se motorka vodí naprosto neutrálně. Je to miláček a těším se na společné zážitky s ní :)

faux4
faux4 napsal 29.07.21 v 14:31 10b.

Skvost. Jestli ta Ducati jede i tak jak vypada, tak snad dokonalost..

Maršal_Malinovskij
Maršal_Malinovskij napsal 29.07.21 v 11:30 10b.

Paráda

Milanek13
Milanek13 napsal 29.07.21 v 09:58

Moc pěkná
Taky mě trochu hlodá myšlenka na výměnu za tenhle aktuální a dost hezčí model.

NiLu
NiLu napsal 29.07.21 v 07:56 10b.

Tohle je parádní SS.

Paulano
Paulano napsal 29.07.21 v 07:51 10b.

Krásná mašina!