Triumph Daytona 675R (2011)

Vlastník p.a.t.r.i.k.7
Vloženo 3.12.2017
Aktualizováno 22.7.2019

Deník motorky
Nalezeno 16 záznamů

• Zpátky ke kořenům

Po skončení s okruhama jsem sezónu zkoušel jezdit na daytoně v provozu..no bylo to spíš trápení,než užívání...supersport mi sedí na závody,ale na normální ježdění vůbec..prostě mi chyběly široky říditka,ktery jezdím odja

Vloženo: 22.04.2021
    Uskutečněno: 22.04.2021
  • Back on the streets

Jelikož jsem si dal od okruhů pauzu,aniž bych tušil,že se letos možná ani moc okruhařit nebude a na prodej daytony se nikdo neozval. Tak jsem ji předělal zpátky do provozu a musím říct,že je to vražedny náčiní..člověk je

Vloženo: 31.03.2020
    Uskutečněno: 31.03.2020
  • 2019

ještě stále cítím tu hořkou pachuť z celkového vítězství v Cupu..ale historie se neptá a nebylo to zadarmo,bez dřiny ani bez bolesti (y)

Vloženo: 26.01.2020
    Uskutečněno: 26.01.2020
  • Dymokury 2019,aneb když je hlava proti...

Čtyry roky jezdím na dromu a čtyry roky se chystám na ten jediný závod...na Dymokury..po letech dokonce vyšlo počasí...Bohužel po dvou pádech hned po sobě z předchozích akcí,jsem se nedokázal dát psychicky do kupy a neje

Vloženo: 24.09.2019
    Uskutečněno: 24.09.2019
  • Podvozek je základ

Je sice hezké,když má člověk ohlins...ale celá značka je k ničemu,když je špatně nastavená a nefunguje jak má...konkrétně já se potýkal s nastavením předku,kdy pružiny nevyhovovaly mé váze a chodil jsem neustále po doraz

Vloženo: 07.07.2019
    Uskutečněno: 07.07.2019
  • 14.-16.6. - závody v Trenčíně

Na první zkušenost s většími závody jsem se hrozně těšil,neměl jsem žádny očekávání ohledně výsledků,jen jsem si to chtěl užít,prožít tu atmosféru s diváky a dostat ze sebe maximum na trati. Trať mi sedla,až teda na vrac

Vloženo: 22.06.2019
    Uskutečněno: 22.06.2019
  • 7-9.6. - Grobnik/Raceczech

Stejně jako loni i letos zavítal Bikers Cup do Grobniku,který jsem si po první loňské zkušenosti zamiloval..počasí opět suprové a tři dny plné ježdění...první den jsem si hned vylepšil osobák a zúčastnili jsme se místníh

Vloženo: 17.06.2019
    Uskutečněno: 17.06.2019
  • 6.-7.5.2019 - Brno/Raceczech

První okruh letošní sezóny a zároveň první po 8 měsících je za náma..a nezačalo nám to vůbec dobře...první den z rána mokro,takže dvě jízdy vynechané..ve třetí zase pro změnu problém s brzdovou pumpu na předku... potom c

Vloženo: 15.05.2019
    Uskutečněno: 15.05.2019
  • servis,ladění a opravy

jen co přestala bolet ruka,tak ještě se sádrou jsem se vrhl na rozebírání motorky,opravy kapot..mezitím jsem motorku odvezl do Břeclavi k Pepovi-Pepoš-moto..kde udělal běžný servis jako ventily,svíčky,tlumiče...pak přišl

Vloženo: 02.05.2019
    Uskutečněno: 02.05.2019
  • předčasný konec sezóny

29.8. jsem vyrazil do Brna na ,,mistrovství ČR s dafitem,, abych během skoro dvouměsíční pauzy potrénoval na finále u Raceczechu. Jelikož byly problémy s doručením spojky(plechy jdou sehnat pouze originál a přišly mi na

Vloženo: 04.09.2018
    Uskutečněno: 04.09.2018
  • 30.-31.7.2018 - Most/Raceczech

První a zároveň poslední letošní Most,ve kterém jsem se chtěl předvést, navázal na problémy z Brna a nezačal dobře už po cestě,kdy byl defekt na karavanu. V mostě pak vše šlapalo,i v těch vedrech se dařilo zlepšovat. A p

Vloženo: 06.08.2018
    Uskutečněno: 06.08.2018
  • Oprava+změření výkonu

Jelikož v Brně stávkovala,musel jsem rychle shánět servis,abych vše stihl do Mostu. Co jsem zvládl otestovat doma,jsem udělal,ale na nic jsem nepřišel a bylo třeba diagnostiky..Bohužel Triumph v Olomouci je zahlcen,tak s

Vloženo: 18.07.2018
    Uskutečněno: 18.07.2018
  • 2.-3.7.2018 - Brno/Raceczech

První den,první jízda,rozlámanej po noci a hned na osobáku..Takže samozřejmě velké očekávání,kam až se posunu. No bohužel jsem se zasekl a celý den se motal okolo stejných časů..neztrácel jsem naději a doufal jsem v prog

Vloženo: 10.07.2018
    Uskutečněno: 10.07.2018
  • 1.-3.6.2018 - Grobnik/Raceczech

Byla to dlouhá cesta,ale stála za to..3 dny plné ježdění..3 sprintové závody a jeden 30 minutový stint v endurance závodu. Motorka šlapala,já se cítíl dobře i v tom pařáku.Nevěděl jsem co čekat,tak jsem si stanovil zajet

Vloženo: 09.06.2018
    Uskutečněno: 09.06.2018
  • 7.-8.5.2018 - Brno/Raceczech

První letošní akce a zároveň okruhová premiéra s Daytonou. Cíl jsem měl jasný..dostat se na časy,se kterýma jsem končil sezónu na Hondě,tedy 2:17. Cíl to nebyl úplně skromnej,přeci jen srovnávat konec sezóny,kdy je člově

Vloženo: 16.05.2018
    Uskutečněno: 16.05.2018
  • ,,přestavba,,

Přes zimu si bylo s čím hrát a daytona je už ready na drom..uvidíme,jak nám to poletí. Je to erko,takže netřeba moc úprav,ale samozřejmě že nějaké proběhly-kryty motoru GB Racing,zalamovací páčky,rychlopal domino,padáky

Vloženo: 24.04.2018
    Uskutečněno: 24.04.2018